Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
10. aug 2009

ale doma som vsetko stihla, len som si vzala nejaku pracu aj domov, ale to som nestihla, ale to ani nie je az tak dolezite 😀 ... v stredu odchadzame s detmi na tri dni na vylet, takze drahy bude dve noci sam, som zvedava ako to prezije 😀 😎

riana12
10. aug 2009

no teeeda, vidis to, chodis do roboty a aj tak si veselo vyletujes 😎 ale zato je tam velka zodpovednost za deticky 😔

zuzanockamt
10. aug 2009

no to hej, hlavne, ked ostavame aj na noc, ze ich budeme mat nepretrzite na starosti 😝

riana12
10. aug 2009

a ake velke detuchy to su?

zuzanockamt
10. aug 2009

najmladsie ma 7 a najstarsie myslim, ze 13 ... ale bude ich len 23 a budeme tam tri, takze v pohode 😉
no ja sa lucim, idem do sprchy a do postele ... tak dobru noc zelam 🙂

riana12
10. aug 2009

tak to bude este dost v pohode, nie? 😉
no maj sa pekne, dobru noc 🙂

etuska
10. aug 2009

Riana-tak to je fakt "beh na dlhe trate" s drahym.
Zuzi-tak si uzijes trosku srandy,ale verim,ze i zodpovednost je velka-no drzim palce nech to zvladnete.
Ja som dnes bola este povybavovat nejake veci,poobede som plela burinu 😅 a podobne ako vy som este kooopec veci nestihla,tak budem musiet zajtra(ci vlastne uz dnes 😅 )
Bru nocku

riana12
11. aug 2009

Dobre ranko, dnes take usmrkane, tmave 😝 Ale nevadi, treba aj, aby poprsalo, nielen stale pieklo.... 😅

Etus, ja som uz zvyknuta 😅

zuzana0612
11. aug 2009

ahoj riana. včera som sa už neozvala. lebo som do šiestej robila ten koláč. inak bol to krtuv dort na plechu. parádna dobrota. tak keď mi dnes niekto zablahoželá dám mu. dnes som už práci, ale iba tak aby sa nepovedalo. doktorka ma chcela ešte nechať doma. ale ja tu iba porobím najnutnejšie veci a idem domov. musím sa šetriť... 😉
Zuzi, všetko najlepšie k dnešným meninám

riana12
11. aug 2009

Ahoj Zuzka, vsetko najlepsie k meninkam!!! 😉

zuzanockamt
11. aug 2009

Ahojte 🙂
erika ... a kedy odchadzate naspät do UK?
zuzka ... vsetko najlepsie k meninam 🙂 ... ja som nerobila ziadny kolac ... nemam na to teraz cas a oslavovat sa nechystam ... mozno u nasich v sobotu len tak symbolicky, lebo moj otec je zatazeny na taketo senasy 😀

riana12
11. aug 2009

Ahoj Zuzi, aj tebe vsetko najlepsie k meninkam 😉

zuzanockamt
11. aug 2009

riana ... dakujem 🙂

riana12
11. aug 2009

Toz aj inde dneska prsi, nie len v BA?

riana12
11. aug 2009

Ej bistuho, zla som slovencinarka 😠 😠
Zuzi, ty si vystudirovana slovencinarka? 😅

zuzanockamt
11. aug 2009

riana ... veru, veru prsi aj inde ako v BA ... aj v MT leje 🙄 ... noi a som vystudovana slovencinarka

riana12
11. aug 2009

ze ti tam neblika to rozdelene "nie len"? 😀 😀

zuzana0612
11. aug 2009

ďakujem baby. aj tu na západe prší. prší dnes asi všade.
zuzi, ja tiež oslavovať nejako neplánujem. ale "určite" mi niekto zagratuluje, tak aby som mala čo ponúknuť.

zuzanockamt
11. aug 2009

ja sa nejako nesustredujem teraz na formu, ale na obsah 😀 😀 😀 ... kukni moj graf, mam hlavu v smutku 🙄

zuzanockamt
11. aug 2009

zuzka ... ved jasne, ze aj mne niekto zagratuluje, ale neponukam nic, nemam kedy piect, ked pridem k nasim, to mi maminka pripravi kolacik a svokrovci mozno az v nedelu pridu, tak to nieco potom spravim ... do nedele nemam kedy 😅 a nie som ani doma 😀

riana12
11. aug 2009

Zuzi, no ty si aka potom pani ucitelka? 😕 😅 By ti malo blikat aj za obsah aj za formu, nie? 😅
Ja som zazila jednu pani ucitelku, ucila mna a aj brata a ked pisali diktaty, chudak, vzdy mu zhorsila znamku, bo skaredo pisal...On pise sice aj teraz ako kocur, ale beriem, ze chlapec, lavak, atd... To uz potom aka forma u nej mala byt? 😝

zuzanockamt
11. aug 2009

riana ... v praci ano, ale teraz neriesim taketo veci 😉 😉 😉

riana12
11. aug 2009

haaa, leniva, leniva 😝 😝 😝 😀 😀 😀

ale nie, ja len tak podpichujem 😅 😉

zuzanockamt
11. aug 2009

no len podpichuj 😀 😀 😀 ... neboj sa od septembra, ked uz budem nastartovana zo skoly, tak budem robit doslednu a hlbkovu kontrolu 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
11. aug 2009

aj diktatiky budeme dostavat? 😅

zuzanockamt
11. aug 2009

to nie 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
11. aug 2009

ale ja diktatiky mam nahodou rada 😉

zuzanockamt
11. aug 2009

ale ja nie ... neznasam opravovanie 😝

riana12
11. aug 2009

a keby to bolo za jedna? to by si opravovat tolko nemusela 😅

zuzanockamt
11. aug 2009

no tak take diktaty mam najradsej 😀 ... to som aj ja vzdy mavala 😀 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre