Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
22. máj 2009

Das vediet o nieco neskor 😉

mexx
autor
22. máj 2009

No, zatial nic moc... 😒 A som zistila, ze nam tecie brutalne hrdzava voda, neviem co zas robia... Tak sa asi presunieme na dedinu, okrem cerstveho vzduchu aj cista voda, bude dobre...

riana12
22. máj 2009

No mexx, aj my mame nie moc super vodu. Pit sa da, varit aj kupat sa v nej mozes. Ale tiez nam tecie hrdzava 😖.
Pred skoro siedmymi rokmi sa daco stalo z potrubim, nejake hnusoby zo zeme sa tam dostali, 3 mesiace sme fungovali na vode z cisterien (pitie a varenie; kupat sme sa mohli aj v tej "z kohutika"). A ked to opravili, voda ma oranzovy nadych, viac alebo menej 😖 Asi podla nalady 😀 😀

etuska
22. máj 2009

ahojte kocky,
co nam na tom Slovesnku uz aj vodu "zhovaduju"? 😕 😅
Tak ja mam teraz volna az az-vikend pred nami a dalsi tyzden su v skole "May Holiday"-no nebolo by to zle,ak by som aspon libru dostala,ale nic 😖 -tak nic-aspon si oddychnem 😀 a premyslam ci nevymalujem WC-laka ma to uz 1/2 roka-mame ho hnusne biele a ja chcem nebovomodre 😀 Miska ma volno akurat buduci piatok,tak aspon co to spravim v zahrade a nebudem musiet varit po nociach.

V utorok ide sice chudatko na ockovanie a ja vo stvrtok k zubarovi-som zvedava ci mi zacnu robit tu korenovu vypln.

Plany na vikend este nemame-uvidime podla pocasia 😀
Mexx-hadam ti to prejde.
My sme tu takmer stale OK -teplota je stabilna-cez den 12 C, v noci 9 C, ked sa otepli tak max. 16C a to uz Iri chodia obleceni ako na Havaji 😀
pekny dnicek-bezim umyt riad,upratat kuchynu-asi u nas vybuchla bomba/Hoci tak zartovat by som tu nemala 😀 /

riana12
22. máj 2009

Etuska, takze vy tam mate taku exotiku? A co hula tanec 😀? Ci to Iri asi nie, vsak? 😉.

riana12
22. máj 2009

Ju, teraz som si este vsimla, spominas vybuchnutu bombu v dome. To preco nemozes srandovat? 😕

etuska
22. máj 2009

Juuj-Riana-lebo tu to bolo bohuzial pred par rokmi bezne,ze policajt ked siel rano do prace,tak si najprv rutinne pozrel kazde rano pod auto,ci tam nema namontovanu bombu a pod. 😔
Ved len par mesiacov dozadu tu zastrelili 2och brit. vojakov a policajta-tieto "terorist." skupiny su tu sice zakazane,ale stale existuju 😒
no a teraz uz fakt beziiim do kuchyne 🙂

riana12
22. máj 2009

No o tych vojakoch si to tu spominala ☹

siska86
22. máj 2009

Ahojte kocky,
ako sa mavate?Ja uz pomaly finisujem z tou pracou...No co sa tyka tej vody,my mame nas rezervar,krasna cista a chutna voda..ale do noveho domu si vybavujeme aj tu statnu,tak uvidime.. 😎

riana12
22. máj 2009

Ahoj Siska, no ja som bola vcera na skuske, takze o starost menej 😵. Uz len 2 skusky 😵

siska86
22. máj 2009

ooo...ako dobre...citala som,ze mas za B...gratulujem..a ked sa smiem spytat,na aku skolu chodis? 😀

riana12
22. máj 2009

Siska, poslala som ti do IP 😀

riana12
22. máj 2009

Idem ja domkov, paaa 🙂

mexx
autor
22. máj 2009

Tak my sme sa presunuli na dom, dieta dobieha este svoj poobednajsi spanok, a ja som zas dosla na Kona. Hrdlo furt rovnako, sa mi to nepaci...ale ako to poznam, je to zalezitost tak jedneho-dvoch dni, ale aj tak to nemam rada... 😒

Ale dobra sprava je, ze dnes mi prisla satka... 😵 Tak uz sa tesim, ked sa krpko prebudi, budeme skusat. Dovtedy nastudujem nejaky jednoduchy uvaz. 😉

etuska
22. máj 2009

Mexx-supeeer,tak potom daj vediet co a ako.Ja si na stretku vyskusam 🙂 Inac moj MM mi kaze zacat opat brat HAK lebo sa boji zneuzitia 😀 😀 😀 a uz sme aj zistili preco sa volaju antikoncepcne-zminimalizuju ti libido na 0 😀

zuzanockamt
22. máj 2009

erika ... 😀 ... ale babo chce, nie? 😕

etuska
22. máj 2009

ahoj Zuzi-hej,hej chce-bol to jeho napad 🙂 -to len tak v dobrom vravi 🙂 -ale este pockame do jesene-nechcem chodit do prace "do rozpuku"-tu sa maka az do 8.meho mesiaca 😝

riana12
22. máj 2009

Etus a uz si ho aj nebodaj znasilnila? Ci to muzik len preventivne? 😀

etuska
22. máj 2009

Riana 😀 😀 😀

riana12
22. máj 2009

A kto si pamata film Pozri, kto to hovori? Tam mama toho "rozpravajuceho" drobca Mickeyho zacala rodit uprostred nejakej firemnej porady 😒
Esteze u nas je to tych 6-8 tyzdnov pred terminom. Predsa len to nie je med lizat, ked treba s velkym bruskom chodit a este aj nejaku pracu riesit...

etuska
22. máj 2009

no mi hovor Riana,ja som par dni pred porodom mala najhorsiu skusku svojho studia 😖 5 hodin ma tam jedna krava morila- s prestavkou na obed 😠

riana12
22. máj 2009

Etus 😕 😠 ☹ Strasna to osoba 😠

riana12
22. máj 2009

Etus, ja sa teraz tak nenapadne vytratim, chcem sa hodit do vane, zbalit si aj piadi batozinku. Zajtra idem k priatelovi, vecer s nim idem na Anjelov a demonov. 3x hip-hip-huraaaa 😀 Domov by som mala dojst v nedelu vecer (mozno sem stihnem urobit aj maly kuk).

Takze dobru nocku prajem 😉

etuska
22. máj 2009

Riana-tak si uzi vikendik 🙂
ja pojdem opat varit 😝 ale aspon budem mat zajtra pokoj 🙂

riana12
22. máj 2009

Dakujem, Etus.
No toto uz posledny kuk, definitivne sa lucim. Idem sa troska pomacat do vody 😀

siska86
23. máj 2009

cafte babule...bola som odviest MM do prace,lebo potrebujem auto na nakupy 😉 oznamujem,ze som konecne dopisala bc,este par malych uprav a posielam skolitelovi 😀 😀
mexx,je to super vec,ta satka...minule sme pozerali s MM jednu relaciu,kde to ukazovali a boli sme obaja nadseni 🙂
urcite si to obstaram aj ja...a ako hrdlo?
etuska,aj mna dnes caka varenie,mam hroznu chut na segedinsky gulas.. 😝 😝
budem sem preventivne nakukavat..zatial papa 😵

mexx
autor
23. máj 2009

Ahojte, dobre ranko,

hrdlo stale boli, ale klasicky priebeh, dnes o nieco menej, hoci je to stale neprijemne, tak by to malo rychlo pominut. Len dufam, ze to neprejde do kaslu a zapalu priedusiek, ako sa mi stava... 😒

Satka je super, sme hned skusali aj s MM jeden uvaz, na ktory som sa zmohla. 😀 Ostatne musim este nastudovat. 😉 Ale je to skvele, uz sa tesim, ako sa budeme nosit. Drobec vyzeral byt spokojny, a fakt v tom vobec neboli chrbat. 🙂

siska86
23. máj 2009

ahoj mexx...tak studuj,potom nam povies,co noveho si sa naucila 🙂 🙂
co sa tyka hrdla,budem drzat palce,aby to nepreslo na priedusky... 😒

mexx
autor
23. máj 2009

Tak mame za sebou rodinnu navstevu, a teraz mozme oddychovat v pohodli domova. 🙂 Keby som sa necitila tak nafigu, celkom fajny den by to bol... 😅

mexx
autor
24. máj 2009

No ale toto... 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre