Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
26. máj 2009

erika ... ty si aka sikovnica ... tolko veci si postihala
ja som dnes piekla kuracie stehna na kyslej kapuste ... ja to mam velmi rada, uplne perfektne to je ... este viac mi to chuti ako len obycajne pecene kurca 🙂

riana12
26. máj 2009

Etus, sikulka 😉 😵

Idem ja uz pomaly spat, dobu nocku prajem 🙂

riana12
27. máj 2009

Dobry den 🙂

mexx
autor
27. máj 2009

Bry den. 🙂

riana12
27. máj 2009

Pekne predpoludnie 😀

riana12
27. máj 2009

Ale teraz vazne, ako sa mame?

riana12
27. máj 2009

Nikde nikto 😕

etuska
27. máj 2009

Riana 😀
U nas ako inac zamracene 😖 tak ideme aspon s Miskou ku kamoske nech sa pohra.Doobedu som bola doucovat znamu Aj ,zajtra ma caka navsteva zubarky,tak hadam sa uz pusti do tej korenovej vyplne.

Zuzi-to kurca s kapustou mam rada tiez 🙂
pekny dnicek 😵

riana12
27. máj 2009

No tu je to tiez vselijake, v noci prsalo... 😖

etuska
27. máj 2009

niekde som citala ze sa ma na SVK ochladit az o 15 C 😕

riana12
27. máj 2009

No dneska sa to nejak nad 20°C drzi. Ale som rada, ze sa ochladilo. Tieto dva dni, co bolo tak teplo, som doslova pretrpela 😖

etuska
27. máj 2009

U nas moze byt max. 15C,ale vypinam PC a ideme s Miskou vonku,lebo ma uz slahne dnes len dnu sediet.Mame nepremokave vetrovky,tak ideme 🙂
Mrknem vecer 😉

riana12
27. máj 2009

Uzite si to vonku, paa 🙂

mexx
autor
28. máj 2009

Ahojte, odvcera nikoho? 😕 My sme stale na dedine, je nam tu lepsie s prckom, ked mozme byt len tak na dvore. Aj ked vcera bolo teda dost chladno oproti minulym dnom, dnes je sice slniecko, ale teplo prilis nie... No ved to nejako zvladneme. Len keby ma ten hnusny kasel popustil, sa chvilami drhnem, ze by som sa zadusila... 😔

riana12
28. máj 2009

Ahoj mexx 🙂
Ja tu nechcem podporovat moju schizofreniu, takze tak 😀 Sama so sebou som nechcela debatkovat a ked tu uz nik nepisal 🙄

riana12
28. máj 2009

Idem sa este pochvalit - vcera mi prisiel balicek z knizkami a dneska rano este aj balicek s jednym liecivkom 😵 (a to tak, ze jeden den balik podali na poste a na druhy den nam uz postarka hodila oznamko o nom do posty).
Paraaada. Uz chcem ist domkov, bo sa nenormalne tesim 😵 😵

mexx
autor
28. máj 2009

Riana, a ake liecivko to je? Nejake fajnove? To ma zaujima... 😕 😉

riana12
28. máj 2009

Mexx, IP 😀

etuska
28. máj 2009

Riana-ti nieco ilegalne uzivas ,ze?
vcera sme boli u Miskinej kamosky a potom s nimi na ihrisku i ked opat poprchalo.
Dnes som bola u zubarky,tak mi konecne spravili tu korenovu vypln-absolutne to nebolelo,lebo mi dala 2 injekcie,este stale mam opuchnutu celu polovicu tvare,ale hadam to bude OK-mam prist opat o mesiac.

Potom sme s drahym skocili do charity shopov+kupit si nejake rifle +tricka.neskutocne krasne veci maju pre deticky,no naco minat 3 libry,ked v charity shope to kupim za O.49p 🙂 -uz som aspon v obraze co pekne maju a tak musim mrknut do Miskinej skrine co jej mam dokupit.

Idem umyt riad,hodit veci do pracky a ked mi ten zub odpuchne,pojdeme aspon do zahrady.

Mexx-dufam,ze uz budes coskoro OK.Nezabera ani kalciovy sirup,alebo kvapky Fenistil? 😕
pekny dnicek

riana12
28. máj 2009

Etus, ee ilegalne, len nemusim rozhukovat verejne. Dam aj tebe do IP 😀
Aty uz mas zubcok v poriadku? 😵 Tvar odpuchne 😉

etuska
28. máj 2009

Riana 😀
inac musim s tebou hodit rec o tej BT-som si vsimla foto 😉

riana12
28. máj 2009

Hodit rec? 😅 Ale kludne 🙂

mexx
autor
28. máj 2009

Ja som si vsimla foto, az ked Etuska upozornila... 😅 Pre mna je cele meranie BT furt spanielska dedina, a stale si vravim, ze ved by som sa mohla na to dat...a stale nic... 😅 Som neznalec skratka. 😔
Riana, co hovoris na tem Femigard? 😅

etuska
28. máj 2009

tak vecer sa ukazem,lebo teraz veeela prace.zatial pa 😉

riana12
28. máj 2009

No ani mne este BT nie je poriadne znama, ale tak clovek sa uci s kazdym dnom. Zatial som si uz dva cykly vedela s pomocou BT tipnut den, kedy dojde MS a ona aj skutocne v ten den dosla 😀 😵

Mexx, myslim, ze Femigard aj v pohode. Ale je to iba necely mesiac, co ho neberiem, teda vlastne jeden moj cyklus, uvidime, co sa stane o par cyklov neskor. Ale ked som ho zacala uzivat a este aj teraz mesiac po skonceni, tak som si zacala viac vsimat bolesti podbruska pocas ovulacie. Predtym nic take. A dost pomaha, ze si meriam BT, viac to telo chapem.

mexx
autor
28. máj 2009

Ja mam cyklus tak nepravidelny, ze az... 😔 Tak by bolo aj dobre mozno merat, mozno by som vedela viac vypozorovat. Ale ja som v tomto flakac, by som asi nebola taka dosledna, jak treba, a potom je to o nicom... 😅

pehinka
28. máj 2009

ahojte baby. som tu prvykrat..tak sa pridam do debaty, my sa este nesnazime, v auguste mame svadbu, hned po nej ideme na svadobnu cestu, tak tam uz chceme babatko zacat skusat riesit... 😉
chcem sa spytat na ovulacne testy, myslite ze mam si ich aj skusat robit, ja presne viem kedy ovulku mam, citim to v podbrusi, ake skusenosti s nimi mate..diky za radu..

zuzanockamt
28. máj 2009

vitaj pehinka ... no vidim, ze to mate vsetko pekne naplanovane 😉
ja svoj cyklus poznam a presne viem, kedy mam ovu, takze ovulacne testy neriesim a ani by som si ich nekupovala, podla mna, ked je cyklus pravidelny a zena pozna svoje telo,tak netreba

mexx
autor
28. máj 2009

Ahoj, Pehi, tiez si myslim to, co Zuzka, ze ak mas pravidelny cyklus a poznas svoje telo (citis, kedy sa co "deje"), tak je to vlastne zbytocne. Ale zas na druhej strane, mozes skusit ovulacny test, len tak na potvrdenie, ci si sa trafila (aj ked nie vzdy sa da verit na 100 %). 😉

zuzanockamt
28. máj 2009

ja by som za to peniaze nevyhadzovala ... a keby som sa snazila o babo, tak by som sa snazila kazdy den v mesiaci a urcite by sme sa trafili ... alebo kazdy druhy den a nie iba cez ovu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre