Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
28. jún 2009

Chudatko mi ani nestacil 😅 😅 😝

zuzanockamt
28. jún 2009

tak to u nas plati teraz tiez 😀 😀 😀 ... ale kedysi kdeze

riana12
28. jún 2009

ja by som sa raz rada dockala stavu, ze on bude ten, co bude dobiedzat, ze si nebudem musiet robit hlavu, ze sa mam starat iba ja 😝

zuzanockamt
28. jún 2009

no my sme tak fungovali stale ... to len posledny polrok zhruba je to na mne 😖

riana12
28. jún 2009

Moj jednak este nechce babatko a jednak on nevie akokeby dat najavo, ze by aj rad nieco "podnikol". Ohladom babatko som nanho parkrat nahucala, takze to pomaly krotne (aspon dufam, ze ukludnuje hormony, ze to nehra) a s tym druhym sa snazim nejako vyrovnat.

zuzanockamt
28. jún 2009

tak MM nemal nikdy problem dat najavo, ze chce sex 😀 ... a ani teraz s tym nema problem, len ta chut je trosku pomenej ako kedysi ... ale co uz, nevadi 😉

riana12
28. jún 2009

Ja pomalinky zistujem, ze niekedy treba mladeho podnietit a potom to uz aj ide, troska ho vzdy ubezpecit, ze ochranu mame dostatocnu a da sa s nim celkom v pohode 😵.

zuzanockamt
28. jún 2009

my mame tiez ochranu,ale nie vzdy, ale MM ma teraz stres z toho, ze nema pracu, takze s tym suvisi aj ta nechut

riana12
28. jún 2009

Vsak u nas tiez opacne pohlavie (😀 😀) stresuje, ze co ked sa nahodou nieco stane a bla bla bla. Lenze ochrana je aspon vzdy jedna, obcas i dve naraz.

zuzanockamt
28. jún 2009

tak my mame ochranu len cez plodne dni ... az taky bojazlivy zase MM nie je ... predsa len ma uz svoje roky 😉 ... ozaj, kolko rokov ma tvoj drahy?

riana12
28. jún 2009

I ked spatne premyslam, ze odkedy bolo mlademu prehovorene do duse, tak frcime len na jednej ochrane. Tu jednu si ja samozrejme vzdy zaobstaram, mlady ma na starosti tu druhu, ale vzdy na nu zabudne 😀 😝. Najprv stresuje, ze nema a ked mu dam par argumentov, tak s tym prestane a ide sa 😀.
No a ma 25 🙂.

zuzanockamt
28. jún 2009

no to uz nie je uplne mlada, ale tak chlap sa znormalizuje az tak okolo 30-ky 😀 😉 ... preto som vzdy chcela starsieho 😉 ... my frcime len na kondomoch

riana12
28. jún 2009

Vsak este moja prababka hlasila, ze chlap dostava rozum az po tridsiatke 😀 😀 😀. Preto aj ja som chcela o nieco starsieho. I ked teraz by som brala este starsieho 😀 😝. Ale ak si clovek uvedomi, ze kolkokrat sa uz 40-tnik sprava horsie ako 20-rocny, tak treba brat to, za cim srdce pisti 😀.

zuzanockamt
28. jún 2009

ja som chcela vzdy chlapa starsieho minimalne o 5 rokov a maximalne o 10 a teraz mam o starsieho o sedem rokov, co mi aj celkom vyhovuje, lebo zase velky vekovy rozdiel tiez nie je dobry ... u nas uz niekedy aj tych 7 rokov citit

riana12
28. jún 2009

Ja som si predstavovala tych 3-4-5, co som brala, ze uz by mal byt ten chlap vyzretejsi, nez mne pribuznejsie rocniky, ale zas to nie je nic strasne, ze je to bezny rozdiel.
Aj u nas citim, ze ma mlady niekedy navrch, ale uz ma parkrat prijemne prekvapil a potesil, ked mi povedal, ze ja mam pravdu a ze sa to nezda, kedze som mladsia 😀. Takze zalezi aj na okolnostiach 🙂.

etuska
28. jún 2009

ahojte,akurat som vas docitala 🙂
No MM prave uspava nasu Bambulku-dufam,ze coskoro zaspi ze mame trochu casu aj na seba.Zajtra a v utorok mam busy day a od stredy prazdninky 🙂
pekny tyzden prajem 😵

riana12
28. jún 2009

Ahoj etus, tak so Zuzkou sme sa troska rozbehli 🙂
Ale bude ti hej, ked uz budes prazdninovat 😵 A manzelik aj mala posluchaju? 😉

riana12
29. jún 2009

Toz dobre ranko prajem 🙂

etuska
29. jún 2009

🙂 tak pekne popoludnie 😀
zajtra posledny den do prace-huraaaa 😀
prave dnes som mala pokec s riaditelom,tak buduci sk. rok budem ucit 4 dni 5 hodin denne a 1 den budem mat volny-a mozem si aj vybrat ktory 😀 taka praca sa mi paci 🙂
Ideme s Miskou von-musela som jej kupit sandalky tak tu mame teplo.
pekny dnicek

zuzanockamt
29. jún 2009

Ahojte 🙂
v auguste zaciname spolu s MM pripravu na profi rodicovstvo ... povodne som si mala pripravu robit len ja, ale nakoniec ide do toho aj on 😅 😉

etuska
29. jún 2009

ahoj Zuzi
MM dobrovolne?

zuzanockamt
29. jún 2009

erika ... hej dobrovolne 😀 ... ziadne domace nasilie nebolo 😀 😀 😀 ... sme sa o tom dost rozpravali, no a nakoniec sme sa dohodli, ze ideme do toho obaja 😉 ... ak nebude mat stale pracu, tak si vezmeme mensie babo a doma ostane s nim on 😉 😅

etuska
29. jún 2009

ved teoreticky je napad super,len ci aj v praxi bude fungovat? 😅

zuzanockamt
29. jún 2009

preco by nemal? 😅 😅 😕 😕

etuska
29. jún 2009

ake su vlastne "pravidla"?ak si doma full-time beries si mensie babo a na "polovicny" starsie ako 3 roky??? 😕

zuzanockamt
29. jún 2009

ked mas dieta, ktore vyzaduje 24-hodinovu starostlivost,tak mas plny uväzok a ked mas dieta starsie ako 3 roky, tak len polovicny ... tak mi povedala pani na urade prace

etuska
29. jún 2009

aha-no ja by som brala aj starsie ako 3-rocne,lebo po navrate z UK bude medzi Miskou a este neexistujucim bio-surodencom veeelky vekovy rozdiel 😀 -ale neviem,ci by som uz pri 3-och nezosedivela 😀

etuska
29. jún 2009

ako dlho trva priprava a co vsetko obnasa? 😕

zuzanockamt
29. jún 2009

tak aj my sme chceli najskor take okolo troch rokov ... ale uvidime este ako sa nakoniec rozhodneme 🙂 ... ale mi vravela ta pani na urade, ze dieta si nemozeme vybrat sami, ale nam ho prideli DeD ... tak neviem ... kolegyna, ktora robila v detskom domove, tak mi vravela, ze si mozem sama v pohode vybrat dieta, ake chcem ... asi zalezi od konkretneho pripadu 😅 😕

etuska
29. jún 2009

no uvidis aka bude realita.Idem sa venovat Miske.Mrknem neskor 😉 zatial pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre