Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

bamb27
15. júl 2009

ja ho mam preto o stenu oprety, lebo som bola na gyn. operacii a 2 mesiace som mala uplny klud, tak sa mi nezdalo vhodne sa chodit bicyklovat.... ale uz by som ho mohla prevetrat chudiatko moje

zuzanockamt
15. júl 2009

moj je zatial v garazi,lebo doma mame dva manzelove na stene zavesene 😀 , on ich do garaze neda a ni za nic 😀

bamb27
15. júl 2009

no tak to potom musia byt riadne skvosty, ja by som svoj inak tiez do garaze nedala asi... no teda podla toho do akej

zuzanockamt
15. júl 2009

no neviem, ci su skvosty, ale je na ne zatazeny 😀
a vy uz planujete aj babätko teraz niekedy? ... lebo som necitala dozadu vsetko 😅

bamb27
15. júl 2009

no.. tak nejak na jesen by som rada... ak by sa dalo, nuz minimalne s vyrobou sa zacne, ja som chcela uz skor ale nedalo sa zo zdravotnych dovodov 😵

zuzanockamt
15. júl 2009

joj, ved to je za chvilu, tak je dobre, ze uz zacinate 😵 😵 😵

bamb27
15. júl 2009

juj, ty si strasne rychla... skoro nestiham odpisovat 🙂 ...ked mne ti uz nejak tikaju hodinke...hoci zaroven budeme zhanat vlastne byvanie (zatial sme v podnajme), ale myslim ze sa to bude dat zvladnut... ale nejak to otehotnievanie zatial neberime moc vazne, skor sa nad tym zatial smejeme

zuzanockamt
15. júl 2009

a kolko mate s drahym rokov, ked ti uz tikaju hodiny? 😅 😕 ... my vlastne byvanie mame, ale len jednoizbovy byt - 25 m2 ... no teraz nie su podmienky na to, aby sme si mohli dovoit zmenit byvanie za nieco väcsie 😖 ... snad niekedy neskor sa to podari 😅

bamb27
15. júl 2009

ja mam 30 a muz bude mat za chvilku 29 ...trosku ho bolo treba ukecavat ale co uz so mnou narobi ..vsakze..nuz my by sme najradsej 3i, ak nam teda daju hypoteku, ale snad hej

kanabis
15. júl 2009

ahojte, som tu dvesto rokov nebola. premenila sa nejaka buduca snazilka na snazilku, ci tehulku? 🙂

zuzanockamt
15. júl 2009

vitaj kanabis ... co sa tyka nas stalych - mexx, etuska, riana a ja, tak sa nezmenilo nic ... ostatne, co tu len tak sporadicky zavitaju neviem 😅

zuzanockamt
15. júl 2009

bamb ... aj my by sme chceli 3 - izbak, ale hypo neprichadza do uvahy ... ja mam 27 a MM ma 34 a este sa snazit v blizkej buducnosti nebudeme

dijefcatko
15. júl 2009

Ahojte buduce snažilky. Som tu nová a veeeľmi zvedavá na všetko, čo sa tu deje a čo sa tu môžem dozvedieť. Chceme snažilkovať s nastávajúcim už o mesiac, dva, takže si zháňam info o tom, čo môžem urobiť, aby sa to rýchlo podarilo a pod. Síce v práci by mi to teraz nevyhovovalo, ale to mi je jedno. Túžim po dieťatku a môj drahý tiež. Berieme sa v októbri, tak sa budeme snažiť tak, aby som na svadbe ešte negrckala 😉
Dúfam, že ma medzi seba prijmete a nebudem iba sporadickou návštevníčkou 🙂

zuzanockamt
15. júl 2009

vitaj dijefcatko ... no neviem, ci ti tu poradime, ze co robit, aby sa vam co najrychlejsie podarilo ... ja sa zatial o tieto veci az tak nezaujimam, kedze dieta este s manzelom neplanujeme 😅

dijefcatko
15. júl 2009

Nečítala som celú diskusiu, len prvú a poslednú stranu, máte tu toho strašne veľa! Šikovné ste. Možno som to aj zle pochopila. Ste tu baby, ktoré plánujú v dohľadnej dobe snažilkovať, alebo také, ktoré ešte neplánujú? Myslíš, že by som sa hodila skôr do inej témy?

zuzanockamt
15. júl 2009

no co sme tu take 4 stale, tak my este ani presne nevieme, ze kedy by sma vlastne s tym snazenim zacali, takze tu nerozoberame tehu ani ovu testy a ani plodne a neplodne dni, ani BT, len tak okrajovo obcas 😅 ... mozes aj inde pokukat, lebo su tu temy, kde su baby, ktroe zacinaju od augusta, septembra, oktobra atd 😉

bamb27
15. júl 2009

dijefcatko.. tu sa tara dve na tri, kludne ostan ak chces.. ale o buducom snazeni sa resp. pripravovani sa na buduce snazenie sa je vela tem... Ja sa chcem snazit, ale mozem az na jesen....

dijefcatko
15. júl 2009

Ved v podstate aj mne by to vyhovovalo viac na jesen. Musím to tu teda poriadne prebádať 🙂 ale musím uznať, že ste veľmi rýchle, tu to teda pekne fičí! Dole klobúk!

bamb27
15. júl 2009

no a to prave preto, ze k povodnej teme je minimum prispevkov... vacsina su taraninky... vies, treba to aj trocha odlahcit

zuzanockamt
15. júl 2009

veru treba to aj odlhacit a nie stale len vazne veci riesit 😀 😉

etuska
15. júl 2009

cafte kocky,
ale sa to tu riadne rozprudilo 🙂
My sme prave u svokry a svagrinka ma net,tak som neodolala nakuknut 😀

Dijefcatko,Bamb27-tak to sme na tom asi rovnako-my chceme snazilkovat asi od jesene/zimy 😅 -ale mam uz mierny naskok-mam uz jednu dcerku-5 rocnu,tak by sa uz aj bodlo poponahlat.My to druhe babo stale nejako odkladame,ale hadam buduci rok uz bude 😀
Pekny podvecer

riana12
15. júl 2009

Ahoj Etus 😵 Takze si v plnom prude uzivas dovcu na SK 😵

Ahoj Dijefcatko, ako Zuzi vravi, tuto v teme sme skor take, co vobec nevedia, kedy bude babatko, z roznych dovodov sa este ani snazit nemozme zacat...
Ale kym sa zacnete snazit, isto budu vsetky babulky so mnou suhlasit, ze s tebou rady pokecame 😉

A kto tu tearz vecer?

Ja pijem po trosicke domace mojitko 😵

riana12
15. júl 2009

Idem uz ja do postele 😉

bamb27
16. júl 2009

riana...sme ta tu nechali vecer vsetky samu? ...aspon ze ta osviezilo mojitko, lebo to bolo strasne ako bolo horuco v noci... no teda kym nepoprsalo

riana12
16. júl 2009

Ahoj Bamb, mna to mojitko skor unavilo a uspalo 😀 Chybal mi lad 😅. Ale to sa napravi pri dalsom pokuse 😀

bamb27
16. júl 2009

no tak dufam ze uz sa ti v chladnicke nejaky vyraba.... my sme si zase dali s muzom cervene vinko na dobru noc

riana12
16. júl 2009

praveze nevyraba 😅 😅 staci mi ale iba drt, takze to lahko urobim, ked dojdem domov. dufam... 😀. chcem len troska vody naliat do mikrotenoveho saciku, ten zaviazat a ked sa mi ta troska vody zamrazi, len to trochu niekde obucham a budem mat drt 😅

bamb27
16. júl 2009

vidis to je dobry napad... ty sikovnica, lenze nasa 350 rocna chladnicka calex asi aj tenku vrstvu v mikrotenovom sacku bude mrazit pol dna

riana12
16. júl 2009

tak ja dufam, ze nasa tu trosku zvladne snad za take 2-3-4 hodky 😅 😅 😀

bamb27
16. júl 2009

a aky ides mat dneska den? ...ja v tejto horucave ani neviem poriadne pracovat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre