Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
27. júl 2009

no vztahy na dialku velmi dlho nevydrzia ... chvilu to funguje, ale potom bud rozchod alebo spolocne byvanie

riana12
27. júl 2009

Mlady bol pred 2 rokmi na cele leto mimo, vtedy nam to strasne dost ublizilo, ale na druhej strane nam to v urcitych veciach pomohlo...

zuzanockamt
27. júl 2009

odlucenie niekdy pomaha, to je fakt ... tiez nie je dobre, ked su dvaja stale spolu ... asi tak nieco medzi 😀 😅

riana12
27. júl 2009

my sme si po takmerrozchode uvedimili, ze to nemoze vyzerat tak, ako to yvzeralo predtym - videli sme sa 2x tyzdenne, niekedy len raz, lenze ine sme nerobili, len sme sli na kofolu prip. sa najest a potom sme len chodili a ocmukavali sa... 🙄

zuzanockamt
27. júl 2009

tak ja som taketo typicke chodenie velmi nezazila ... len zo zaciatku, kym sme sa s drahym spoznavali, bud prisiel on v sobotu alebo v nedelu k nam alebo ja k nemu, isli sme na prechadzku a tak ... no a potom uz len celovikendove stretavanie sa u nich alebo u nas ... a potom stahovanie sa 😀

riana12
27. júl 2009

no ja teraz netusim, ako to dalej pojde...mna uz nebavi sa len tak stretavavt cez prac. tyzden na 2 hodky, to stihame akurat tak kofolu a kratku prechadzku, na nejaky sport/aktivitu to nestaci...daco stihame, ak dojde k nam alebo ja k nim na poobedie, momentalne sa k nim na viac ako jedno popoludnie necitim a on k nam stiha vacsinou prist vecer, prespat a nieco urobit az dalsi den... na spolocne byvanie nie su peniazky, na docasny pobyt u nich mi v dohladnej dobe nehrozi a on zas nechce byt u nas, ale myslim, ze to je len akasi "pomsta", ze ja nechcem k nim... vsetko je to na 3 bodky...
este som mu navrhla, ze troska cstejsie prespavat jeden u druheho, to sa mu tiez nelubi, ze sa nevyspi. tak ja neviem, co sa da robit 😝 😝 😝 😝

zuzanockamt
27. júl 2009

a keby ste skusili spolocne byvanie tym stylo, ze by si isla napr. na 3 mesiace k nim a potom znova on k vam na tu istu dobu a videli by ste, ze kde by vam to viac vyhovovalo 😕

riana12
27. júl 2009

ako som hovorila, ja sa este necitim ist k nim ani na vikend, nieto na 3 mesiace...

riana12
27. júl 2009

neviem, ci sa este oplati teraz nieco zachranovat 😔

zuzanockamt
27. júl 2009

no ved ty vies, ale takto to je fakt na figu 😖

riana12
27. júl 2009

ja prave neviem 😀 😀 (uz mi je to vsetko iba smiesme, nasmutila som sa nateraz dost)

zuzanockamt
27. júl 2009

no a mlady to ako vnima? 😕 😕 😕

riana12
27. júl 2009

co teraz konkretne myslis? rozchod? byvanie?

zuzanockamt
27. júl 2009

no ten rozchod a celu situaciu okolo?

riana12
27. júl 2009

doplnim domka, uz ficim domov 😉

zuzanockamt
27. júl 2009

oki ... tak peknu cestu domov 😉

zuzana0612
27. júl 2009

riana, tak to teda neviem, čo by povedal na náš systém fungovania. my sme sa zoznámili a po mesiaci sme začali jednu noc prespávať u nás a jednu u nich a víkend na striedačku jeden u nich jeden u nás. vieš čo to bolo? to človek jednu noc spal v jednej posteli a druhý v druhej. ale vôbec mi to nevadilo. ani som nemala problém sa vyspať. a to sme takto fungovali asi tak rok aj dva mesiace.
zuzi, tak ako vidíš, my sme si tiež nejaké to chodenie "neužili" 😉 ale nejako mi to ani nechýbalo. my sme ja jeden deň zoznámili za 5 dní sme mali prvé rande potom za dva dni znova. keď sme sa poznali dva týždne, tak som bola prvýkrát u nich, potom on u nás a keď sme sa poznali tri týždne, tak som u nich prvýkrát spala. dobré tempo,nie 😝

zuzanockamt
27. júl 2009

zuzka ... tak my sme az take tempo nemali ... "zoznamili sme sa" a potom sme si asi tri mesiace pisali maily, sms-ky a telefonovali si, potom sme sa stretli a prvykrat sme vedla seba spali asi 3 a pol mesiaca od stretnutia 😉

zuzana0612
27. júl 2009

no veď ja som tiež nečakala také tempo. ale zase môžem povedať, že taký pocit, ako pri ňom, keď sme sa zoznámili, som nemala niky. proste taký pocit, ako keby sme sa poznali sto rokov 😉 . tak to takto išlo nejako samo

zuzanockamt
27. júl 2009

tak moj drahy bol prvy, s ktorym som mala naozajstny vztah a bolo som dost mlada a neskusena, ked som ho stretla, takze nemam moc s cim porovnavat 😉 ... on uz mal vtedy dost za sebou 😀

zuzana0612
27. júl 2009

tak ja som mala za sebou sedem ročný vzťah. a takú pauzu, v ktorej som mala pár kávičkových stretnutí s nejakými "záujemcami". zase nie, že by som mala za sebou neviem koľko skúseností ... tiež nepatrím k tým.
ja som to skôr myslela tak, že po vzťahu,ktorý som mala za sebou som si povedala, že hurá konečne sama a pohoda

zuzanockamt
27. júl 2009

ja take nieco nepoznam, lebo MM je moj prvy vazny vztah ... pred nim som nemala nikoho ... iba jeden akoze vztah, ktory pozostaval z par stretnuti 😝

zuzana0612
27. júl 2009

a veď to je jedno, koľko mal človek v živote vzťahov. hlavné je, že či je spokojný

zuzanockamt
27. júl 2009

no ved ano, je to v podstate jedno ... ale ja osobne by som napriklad nechcela mat chlapa, pre ktoreho by som bola jedina zena v zivote ... chlap si ma uzit a potom bude kludny 😀

zuzana0612
27. júl 2009

tak to neviem posúdit. ja by som zase nechcela mať chlapa čo mal 20 báb, lebo by som si myslela, že ma moc porovnáva

zuzanockamt
27. júl 2009

no ved jasne, 20 je uz trosku dost 😀 😀 😀 ... moj mal tri predomnou, z toho jeden dlhsi vztah - 6 rokov ... a myslim si, ze neporovnava, skor uz taky chlap vie, ze nema zmysel skusat znova nieco ine, lebo zvdy je to o tom istom ... v kazdom vztahu

zuzana0612
27. júl 2009

to určite je. vždy je to len o tom, že čomu sa človek dokáže prispôsobiť. ja som mala pred tým priateľa na spôsob riany. keď o ňom píše, tak mi to príde také podobné. a to mi hrozne vadilo. nevedeli sme sa nikam pohnúť a potom z toho prišli iné problémy.
človek musí robiť kompromisy. aj teraz ich robím, ale iné. a to môže byť.
jasné že dvadsať je moc, to je obrazné.

zuzanockamt
27. júl 2009

v kazdom vztahu sa robia kompromisy, bez toho to nejde

zuzana0612
27. júl 2009

samozrejme

zuzana0612
27. júl 2009

záleží len na tom, ako som povedala, že či a do akej miery ich chceš robiť a dokážeš robiť. lebo tiež nie je dobré, keď človek niečo robí nasilu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre