Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
28. júl 2009

Zuzka, to tipujem na migrenu 😕 😅; z nervov? 😅

zuzana0612
28. júl 2009

ja myslím, že nemusíš tipovať. je to na istotu z toho 😉
ale neboj, všetko bude dobré, aj hlava prestane bolieť 😉

riana12
28. júl 2009

Ved uz je to aj slabsie, ako vcera. Klop, klop 😉

tanyja
28. júl 2009

výsledky z krvi sú dobré, hlavne že tehu cukrovka sa nekoná a teraz im bolo treba na protilátky, to sa dozviem budúci týždeň,ale to by nemal byť problém, kedže mám krv+ a nie - 😎
nové správy zo zahraničia : v ČR prší 😒

riana12
28. júl 2009

tany a ty byvas v CR? Drzim prstiky, aby vysledky dopadli co najlepsie. ale pokial vies Rh uz teraz, tak by to malo byt urcite v pohode 😉

tanyja
28. júl 2009

nie nebývam v ČR, len som polovičná ČR-SR, otec pochádza z ČR a toho času "dovolenkuje v zahraničí" aj moja mamina, tak mám čerstvé infošky 😀
krv mám A1+ , teda nemalo by tam nič byť také čo by šarapatilo, keby bolo A1- bol by problém

riana12
28. júl 2009

😀 😀 takze vy takto 😀

zuzana0612
28. júl 2009

riana a dávaš si aj nejaké tabletky od bolesti hlavy? lebo mňa keď bolí hlava, tak si musím dať, inak by som aj odpadla od bolesti. kedysi ma bolievala hlava veľmi často. to bolo asi z práce, lebo bola dosť namáhavá. ale teraz je to už lepšie. bolí ma tak raz za čas. dám tabletku a je dobre.
tanyja, takže všetky výsledky sú ok. to je super. my tu v práci počúvame české rádio, lebo iné sa nedá. rušia to asi tie stroje. a tiež vieme aké je počasie a spravodajstvo u susedov

riana12
28. júl 2009

Zuzka, dneska som este tabletku nemala a asi si ju ani nedam...este to nie je take silne, da sa. Iba ak sa mi to zhorsi, tak potom hej...

zuzana0612
28. júl 2009

keď vieš, že by to mohlo prejsť aj samo, tak je to ok. ale mňa keď už začne bolieť hlava, tak už to len silnie. a na 99% sa tabletke nevyhnem ☹

riana12
28. júl 2009

ved uvidim, ako sa to bude vyvijat... kym sa to da v pohodke vydrzat, nechcem sa tlacit tabletkami 😅 ale ak to uz bude zle, tiez sa tomu nevyhnem 😝

zuzana0612
28. júl 2009

jasné, určite je lepšie, keď sa človek nenacpáva tabletkami
ja by som dnes potrebovala nejakú tabletku na prebudenie. včera som išla spať až po jedenástej, čo je u mňa neskoro, keďže vstávam o piatej. a tak som teraz taká, že keby som si ľahla, tak spísm do minuty

riana12
28. júl 2009

skus sa nabudit kavou 😕

zuzana0612
28. júl 2009

už som mala a bola aj silná dosť. ale nič... 😒 nejako to musím vydržať dne

zuzanockamt
28. júl 2009

Ahojte 🙂
tak vas zdravim vsetky 😉 ... dnes sme zase nikam nesli 😀 ... u nas sa uz aj zamracilo trosku 😝 ... doobeda este budem s drahym a od poobedia zase sama 😝 😝 😝

riana12
28. júl 2009

Ahoj Zuzi, muzika sprdni, ze sa ti ma pekne venovat a kedze mas dovcu, mohol by tie posledne dni pekne stravit s tebou, ved potom budem mat furu casu, ked pojdes do robotky...

zuzanockamt
28. júl 2009

no ale venovat sa mi nemoze, lebo stale teraz chodi k rodicom a zveladuju byt 😀

riana12
28. júl 2009

Vsak rodicia nech pockaju 😅, ked uz mas posledne dni pred sebou...

zuzanockamt
28. júl 2009

no to by si musela poznat moju akcnu svokru 🙂 🙂 😀 ... ale inak je zlata 😉 😉 😉 ... ona ked sa uz raz do niecoho pusti, tak to musi frcat 😀

riana12
28. júl 2009

Ale sak teda by mohla jeden dnik obetovat, nie? 😅 😅

A toto je 5000. prispevok tejto temy 😵

zuzanockamt
28. júl 2009

riana ... akurat som ti chcela aj ja napisat,ze mas 5000 😉 😉 😉 ... ziadna oslava??? 😕 😕 😕 😀
no to ju nepoznas, ze jeden dnik obetovat 😀

zuzana0612
28. júl 2009

ahoj zuzi, veď ten tvoj manžel chodí už dlho pomáhať rodičom. to robia nejakú rozsiahlu rekonštrukciu?

zuzanockamt
28. júl 2009

ahoj zuzka ... ano rozsiahlu ... teraz je to treti tyzden co tam chodi ... aspon tak sa mi to nejako zda ... kupelna je hotova a teraz sa ide na kuchynu, vcera dali dole tapety

tanyja
28. júl 2009

to poznám, môj drahý chodieval dva mesiace robiť svojej sestre kúpelku - celú ju urobil , takže videla som ho len v noci v posteli, cez týždeň bol zase v práci, a ked som švagrovej povedala, že mi to vadí, tak že som nejaká fajnová - bola jej odpoveĎ 😨 ( nedostal za to ani "ďakujem pekne" )

riana12
28. júl 2009

Zuzi, nestihala som oslavu zorganizovat, ponahlala som sa na obed 😅
Ale teda dodatocne pozyvam na sampano! 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

riana ... oki ... a uz otvaras??? 😀 😀 😀
tanyja ... mne to uz nevadi ... uz som si zvykla 😀 😀 😀 😀

riana12
28. júl 2009

No a pre tanyju otvaram detske sampanske. Nech si aj drobce moze dat 😀
Noze blizsie tie poharky prisunte. Zle bude, ked daco pojde aj na zem 😠

zuzanockamt
28. júl 2009

ja tiez radsej to detske, ja teraz alkohol nemozem 😝 😝 😝 ... a uz ani nepijem vlastne 😅 😀

riana12
28. júl 2009

no ok, ani ja by som nemala 😅 takze len to detske sa podava 😎
Babyyy, noze ma nehnevajte. Kde mate tie pohare?!

zuzanockamt
28. júl 2009

ja uz mam tuuuuu ... tak mozes liat 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre