Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

no to hej ... len sa netreba moc nad tym zamyslat, co vsetko sa moze stat, lebo by clovek scvokol ... ale z som si na tie stresy aj zvykla ... len to dost vycerpava

zuzana0612
28. júl 2009

to ti verím. ja by som asi veľmi nemala nervy nato, aby som zvládla ten stres, aby sa tým deťom niečo nestalo.

zuzanockamt
28. júl 2009

je to sila zvyku iba ... ja sa uz nestresujem tak ako, ked som zacinala ucit ten prvy rok

zuzana0612
28. júl 2009

je to skrátka na človeku. preto každý robí niečo iné. neviem, či by som is nato zvykla.

zuzanockamt
28. júl 2009

mna to zatial bavi, ale asi nebudem cely zivot v skolstve ... uvidim, co sa este vyskytne ... aspon do vtedy, kym budem mat babo a potom sa uvidi, ci nieco vlastne skusim alebo co so mnou 😀 😀 😀

riana12
28. júl 2009

ahojteee 🙂

zuzana0612
28. júl 2009

máme celý život pred sebou, tak to je ešte teraz ťažko povedať,čo bude s nami. kto vie, možno aj ja raz budem robiť niečo iné ako teraz, aj keď si to veľmi neviem predstaviť

zuzanockamt
28. júl 2009

ja siviem vselico predstavit, ze by som robila 😀 😀 😀
ahoj riana 😉

riana12
28. júl 2009

o com to u kecate? o robotke? no cim ja prispejem? 😅 budem vas asi mrkat, kym neprejdete na dalsiu temu 😀 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

ved sa pridaj ... chces robit stale to iste co teraz, ci aj zmenu planujes? ... alebo co by si chcela robit?

riana12
28. júl 2009

no zatial mi moja robotka vyhovuje a bavi ma to...ved aj skoly studirujem v danej oblasti 😅 ale zase neodmietam aj nieco ine robit. ale prioritkou asi vzdy bude to, co robim.

zuzanockamt
28. júl 2009

ja by som tiez ostala v mojej oblasti, ale nie presne to co teraz robim ... mam nieco uz v hlave premyslene, ale uvidim, ci by to islo

riana12
28. júl 2009

uvidis casom 😉

zuzanockamt
28. júl 2009

ved ano 😉

riana12
28. júl 2009

o kazdopadne dzim prstiky, ze ak sa budes na to chciet podujat, aby ti to co najlepsie vyslo 😉

zuzanockamt
28. júl 2009

to je este hudba buducnosti 😀

riana12
28. júl 2009

to nevadiiiiiiiiiiiiiii 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

ved jasne, snivat mozem 😀 😀 😀

riana12
28. júl 2009

presne, snivat nikto nezakazuje a vacsinou si raz tie sny aj clovek splni 😉

zuzanockamt
28. júl 2009

tak to by ma potesilo 😉 😉 😉

riana12
28. júl 2009

hovori si, ze ked budes velka, tak to spravis 😀

tanyja
28. júl 2009

ja som vždy chcela byť učiteľka, teda ešte počas školy, a zvrtlo sa to, už by som neučila, ked vidím čo všetko deti môžu a učiteľ nie
počítač neodvráva, hoc zamrzne, dá sa s ním pohnúť 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

tanyja ... to ano ... ale aspon je sranda s tymi detmi ... tie hlasky niekedy ... no fakt sranda

tanyja
28. júl 2009

mamina bola učiteľka v škôlke, vlastne som z učiteľskej rodiny a deti mám veľmi rada
tie hlášky fakt stoja za to, a ked zahlási môj 8r. synovec napr za obed v škole, tak sa len čudujem, odkiaľ tie všetky hlášky berie

zuzanockamt
28. júl 2009

aj ja som z ucitelskej rodiny ... moji rodicia su obaja ucitelia a to iste asi polovica mojho pribuzenstva 😀 😀 😀

riana12
28. júl 2009

ja som chcela byt ucitelkou, mame aj ucitelku v materskej skole, ale je to trosku vzdiaenejsia rodina. ale skomcila som v uplne inej robotke 😀

tanyja
28. júl 2009

z maminej strany bola rodina komplet učiteľská a z otcovej moja babička učila v škôlke, ale bolo to aj dobré - dodnes viem gramatiku vďaka starkému (riaditeľ na škole a profesor na gympli )

mexx
autor
29. júl 2009

Ahojte,

som tu dlhsie nebola, ale pozeram, ze to tu sakramentsky ozilo, to nijak nedocitam. 😀 Nevadi, niekedy treba nastupit aj na rozbehnuty vlak. 😉

Tusim ani Etuska tu nebola, sme mali super stretko spolu, este sme sa smiali, ze to mame stretko aj z tejto temy. A mne az teraz napadlo, ze ked sme boli v MT, tak sme mohli aj Zuzanocku prizvat. 😅

tanyja
29. júl 2009

dobré ránko, už ste vstali ? alebo niekto ešte vyleháva v posteli ?? 😀

zuzana0612
29. júl 2009

ahoooooooooooj, že vyleháť v posteli 😀 😀 😀 už som dve hodiny v práci a makám 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre