Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

mexx
autor
17. aug 2009

Fotecky mame, akurat ze som nejaka leniva natahovat to sem. 😅 Tak si uzi zvysok dna, ked sa uz dnes neuvidime... 😉

riana12
17. aug 2009

Tak na chvilu som tu, ale ci sa aj niektora najde 😅

mexx
autor
17. aug 2009

Ja som tiez prave prisla. 😉

zuzanockamt
17. aug 2009

este ste tu? 😅 😕 😕

mexx
autor
17. aug 2009

Este. 😉

zuzanockamt
17. aug 2009

ahoj mexx 😉 ... ja tu este chvilu snorim, aj ked by som sa mala ist hodit do vane,ale nechce sa mi 😀

mexx
autor
17. aug 2009

Ja som konecne uspala krpka, tak teraz tiez snorim po nete, furt mi cez den nieco napadne, ze som chcem pozriet, a ked uz mozem, tak zabudnem, co to bolo... 😝

zuzanockamt
17. aug 2009

ja som bola dnes aktivna ... som prala 2 pracky, vysavala, umyla cast kupelne a este som aj nieco robila do prace, teraz sa uz len okupkat a spat 🙂

mexx
autor
17. aug 2009

Ja som zas bola aktivna velmi malo, ale chystam sa zajtra vela porobit (tak som zvedava, nakolko ostane len pri planoch). 😅 Ak bude taky hic ako dnes, kaslem na to... 😝

zuzanockamt
17. aug 2009

ja som rychlo musela vyuzit to, ze sa mi vobec chcelo nieco robit, lebo obycajne pridem z prace dost vystavena a uz len cumim na net alebo na TV 😀 😀 😀

mexx
autor
17. aug 2009

No to veru dobre poznam, tiez musim vyuzivat take nahle zachvaty, kedy sa mi chce makat, lebo inac tu vsetko stoji... 😀

zuzanockamt
17. aug 2009

😀 😀 😀 ... presne tak
akurat pozeram na nete ovulacne testy ... asi od buduceho cyklu kupim a budem testovat ... uz mi zacina hrabkat asi 😝 😝 😝 😀

mexx
autor
17. aug 2009

Zuzi, ked najdes nejaky fajnovy, dobry, lahko pouzitelny a spolahlivy, tak mi daj vediet. Nech nam hrabe skupinovo. 😉

etuska
17. aug 2009

cafte kocky 😀

etuska
17. aug 2009

Mexx-ja som nasla a uz testujem 😀 -no nie test,ale mikroskop-par stran dozadu je link-a celkom sa mi pozdava 😅

zuzanockamt
17. aug 2009

no ved lahko pouzitelne su asi vsetky a ci su spolahlive to tazko povedat ... ja si asi kupim na zaciatok tie jednorazove ... tie co su ako tehu testy ... a ak ma aj tie tak isto sklamu ako BT, tak uz kaslem na to 😀 😀 😀 😝 😝 😝

zuzanockamt
17. aug 2009

ahoj erika 🙂

etuska
17. aug 2009

Ja akurat dnes testujem 2x-tak som zvedava na vysledok.Lebo posledne 2 dni mi vysli plodne 😅

zuzanockamt
17. aug 2009

erika ... a sedi ti to podla vypoctov, ze by mali byt plodne? ... tak to mas super 😉 ... ja akurat cakam MS ... uz ale citim tlaky v podbrusku, takze je uz na ceste ... a to sme mali sex skoro kazdy druhy den a vzdy bez ochrany 😅 ... a nic

mexx
autor
17. aug 2009

Zuzi, len ked ja sa bojim, ze pri tych obycajnych (co sa aj mne zdaju take najjednoduchsie), by som skrachovala. Musela by som totiz testovat kazdy jeden den medzi dvoma mrchami, aby som si bola ista, ze som to nepremeskala (a aj tak by som si nebola ista). 😀

Etus, no vidis, uz si sa mohla snazit. Keby bol TM blizsie, ze jo... 😀 😉

etuska
17. aug 2009

Zuzi-ano,podla vypoctov mi to sedi super,ale ja mam aj po vysadeni HAK dost pravidelny cyklus(28-30dni)

zuzanockamt
17. aug 2009

mexx ... tak ja som sa doteraz spoliehala na moj uzasny pravidelny cyklus ... tak skusim len teraz testovat od nejakeho 9DC az kym sa neobjavia // ... pri BT mi FF na nete ovu nevyznacil

zuzanockamt
17. aug 2009

erika ... to mam aj ja pravidelny ... 25 - 29 dni ... len skoda, ze nie aj plodny 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ... mam uz depky z toho

etuska
17. aug 2009

baby a preco nechcete ten mikroskop?-je pouzitelny az kym sa nepokazi a stoji len 11 Eur 😅
http://natural.sonix.sk/eshop/?ovulacne-testy,40

zuzanockamt
17. aug 2009

neviem, mne pride jednoduchsie namocit pruzok papiera do poharika ako kukat a studovat, co tam vidim 😀

etuska
17. aug 2009

ved aj toto je jednoduche-pouzivam to len par dni,no "papradky" som uz videla 😅

zuzanockamt
17. aug 2009

mozno skusim neskor, ja si chcem este v jednom cykle potvrdit, ze ovu nemam a na to mi staci nejakych sedem ovu testov ... predtym som nic na zistenie ovu nepotrebovala, pretoze priznaky boli jednoznacne

mexx
autor
17. aug 2009

No ja sa na pravidelnost cyklu nemozem spolahnut ani trochu. 😝 Takze by som skor musela stavit na nejake testy...

Etus, ja som pocula, ze ten Lady Tester je dost sunka, vraj nie moc spolahlivy. Ale su to info z druhej ruky, tak neviem. Odporucany mi bol viackrat taky...hm, keby som si ja pamatala, ako sa volal... 😕 😨 Teda neviem ako sa to volalo, skusim pohladat link, ci mam dakde ulozeny...ale na tom ma trochu odradzala cena, stal okolo nejakych 5-6 tisic korun, a to je na mna momentalne dost, treba mi aj ine veci. 😅 Skusim to najst...

etuska
17. aug 2009

Mexx-tusim to bol nejaky Eva test 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre