Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
21. sep 2009

Ahojte 🙂
erika ... to mas tak v tej praci ako u nas asistentka ucitela, ale ona pracuje s integrovanymi, co maju DYS a podobne poruchy
riana ... no musis viac trenovat, aby ta len tak hocico nezlozilo 😀

riana12
21. sep 2009

Zuzi, ale noooo 😀

riana12
22. sep 2009

Ahojky babulky 🙂

etuska
22. sep 2009

Zuzi-asi tak-aj na to tu mame "classroom assistant"-nikedy by ste neverili- v 1 triede ucitelka+3 asistentky 😀

Uz sa ani nejdem rozculovat-MM mal dnes dennu(7-2p.m) a v noci musi opat prist na nocnu sichtu,lebo si zmysleli,ze tento tyzden bude mat nocne 😒
Takto si clovek nemoze nic naplanovat-kurzy Aj,zubara-no proste nic-lebo potom este aj o peniaze pride-anpr. ak neprides k zubarovi cvakas 20 libier 😖 -hadam sa to coiskoro znormalizuje

riana12
23. sep 2009

Dobre ranko.

Etus, to tam co v muzikovej robote stvaraju? Najprv poobedna a potom ho este nazenu aj na nocnu? 😕

etuska
23. sep 2009

ahojte
no veru Riana-cvicia s nimi ako sa im chce a este im aj hodinovu mzdu znizili-dali im novu zmluvu a tam je to takym lisiackym spúosobom zakamuflovane,ze im nevychadza ani minimalna mzda 😠 -ale to je protizakonne-tak ak budem mat vecer cas-pozriem si to na nete.

zajtra dlllhy den-mam poobede kruzok,tak som zvedava ako bude.
U vas co nove?

zuzanockamt
23. sep 2009

Ahojte 🙂
erika ... no teda, to je z fakt hrozne, co sa to tam deje 🙄 😠 😒 ... ja som taka rada, ze sme doma na Slovensku 😵 ... a aj ked MM nema zatial pracu a zarobime o dost menej ako v UK, ale aspon so mnou nikto necvici a nie som pre nikoho pajac na spagatiku ... toto mi v UK straaaaaaasne vadilo, kedze mam nejake vzdelanie a bola som zvyknuta na uuuuuuplne iny pristup
inak nemam nove nic ... tak ako vzdy 🙄 😖 ... a tesim sa, ze len 2 dni do prace a zase mame viiiiiiiikend 😀 😵 😀

riana12
23. sep 2009

Ahojte babulky 🙂

No ja nove? Vselico, sama sa v tom neorientujem, som rada, ze som rada 😀 Aj ked teda je tu par veci, co sa mi nelubi, ale tak co narobim, ked niekomu nieco nedochadza 😝

Etus, mna by to tiez nastvalo, hned by som sa v tom zacala vrtat a na zaciatok si aspon nejake veci dokladne prestudovat a ked by ma to uplne dozralo, tak by som ich na uradoch nahlasila. Ale samozrejme zalezi to od mnohych okolnosti. Niekedy, ked ludia moc rypu do zamestnavatela, nerobi to dobrotu 😒
A aky mas kruzok?

Zuzi 🙂

zuzanockamt
23. sep 2009

ja uz ked pocujem slovo kruzok, tak sa mi krvny tlak dviha 😠 😀 ... ale radsej to tu nebudem rozoberat 😝

riana12
23. sep 2009

Zuzi, ale nooo, nemysli na to a tlak ti nedvihne 😉

zuzanockamt
23. sep 2009

ja mam teraz tlak zdvihnuty asi stale 😀 ... a to uzivam 2-krat denne horcik 😀 a raz denne kyselinu listovu a zelezo

riana12
23. sep 2009

no ja som si odo dneska (kvoli nadchadzajucej MS) naordinovala - alchemilkovy caj, horcik, zinok, kvapky Hormeel. No a ked ma este nieco napadne, tak pridam aj to 😀
a ty coze s kyselinkou listovou ides porabiati? 😀

riana12
23. sep 2009

jo a este mi konci "kura", tam dolu si kazdy vecer davam gel, co mi zistili z kultivacie streptokoka 😝

zuzanockamt
23. sep 2009

nic nejdem porabat ... kupila som si acidofolan na jeden mesiac ... a on obsahuje kys.listovu+zelezo+nejake becko(myslim,ze B12 😕 ... to len tak preventivne ... keby nieco 😀 😀 😀 ... ale aj tak nic 🙄

riana12
23. sep 2009

baby, povedzte mi, ze som sibnuta 😅
a ja zatial porozmyslam, ci sa vam priznam 😅 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
23. sep 2009

preco by si mala byt sibnuta 😕 😕 😕 😕

riana12
23. sep 2009

no rozmyslam, ci to verejne mam prezentovat, ale sukromne prezradit mozem 😀 😅 😅

zuzanockamt
23. sep 2009

riana, musim ta upokojit, ze sibnuta nie si 😉 😉 😉

riana12
23. sep 2009

takze to je ok? ufff 😅

zuzanockamt
23. sep 2009

no jasneee 😉 ... preco by nebolo 😉 😉 😉

riana12
23. sep 2009

tak ini by mi povedali, ze sibnuta som 😅 😀

zuzanockamt
23. sep 2009

kasli na inych 😉

riana12
23. sep 2009

ved ja kaslem 😀 😀 😀 ja som len tak pre zaujimavost podotkla 😀

zuzanockamt
23. sep 2009

😀 ... uvidis casom ako sa to vsetko pozvrta a ci sa udeju nejake zmeny 😅 😉

riana12
23. sep 2009

tak podla vsetkeho mam este nejaky ten rok cas... potom sa uvidi 😅

zuzanockamt
23. sep 2009

😀 ... no rok ubehne rychlo ... som zvedava, co mna caka 😀

riana12
23. sep 2009

to je rok aj nieco 😀

zuzanockamt
23. sep 2009

😀 😀 😀

riana12
23. sep 2009

😀 😀 😀 .

etuska
23. sep 2009

Riana-aj ja som zvedavaaaaa-posli prosim IP 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre