Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
26. okt 2009

Ahojte, no ja uz v praci, klasika 😝 😅 Este by som kludne nejaku tu hodinku naviac radsej stravila v posteli, je len zamracene, cloveka to laka len do postele.

Etus, teraz tak rozmyslam, ci aj u nas sa nieco taketo organizuje 😕 Co viem, tak pocas Vianoc chodievaju deti spievat do domacnosti, ale to je len pre africke deticky, pre nase slovenske deti a nielen deti, o tom akosi bud nepocujem vobec alebo len velmi malo 😒

duska, no budem tu aj ja dneska oxidovat 🙂 A nehlad na dietu, teraz je zima, treba si do´priat skor nieco nedietne 😅 POdla mna, to chladne pocasie az krici "daj si nieco mastne, sladke,..." 😅

duska1122
26. okt 2009

ahoj riana. tak laka nelaka bundu nezapnem ☹ tak treba nieco robit, aby gombiky nelietali.

riana12
26. okt 2009

nuz, ked je teda problem, tak treba teda radsej nieco dietnejsie 😉

etuska
26. okt 2009

ahojte kočky,
tak 1.pracovny den za nami 🙂 Uz len 2-juuj ako sa tesim,lebo kazde rano je pre mna utrpenie-a aj ked nevraciam-vela mi nechyba a stale mam pocit ze mam pokazeny zaludok-no utesujem sa,ze tak to bolo aj pri Miske a nejak sa cez to prehryziem.Ani sa mi nechce verit ze o 2 tyzdne idem na Usg -akosi si neviem predstavit ze v brusku rastie Miskin surodenec. 😅

Idem ju dat spat-lebo rano sa jej potom nechce vstavat do skoly 😵
mrknem neskor

PS:Riana-mna zaujalo,ze tie krabice posielaju aj do Madarska,Rumunska,Bulharska ci na Ukrajinu.myslim ze ak by sa nieco podobne zorganizovalo na SVK tak by ludia tiez prispeli,lebo je to naozaj mile-a ten pocit,ze darcek dostane niekto pre koho to mozno bude jediny vianocny darcek.... 😵

riana12
26. okt 2009

ahoj etus 🙂
a Miske ste uz povedali, ze bude surodenec? akosi v tomto nemam prehlad 😅 😅 😅

Babule, neviem, ci som vam spominala, ale asi 3 (mozno 4) mesiace dozadu som si kupila take homeopaticke kvapky na upravu menstruacnych tazkosti a uz druhy mesiac citim ulavu, uz nepojedam tolko ibikov pocas MS ako predtym. Teraz len dufam, ze to nezakriknem a ze to bude aj nadalej ucinkovat 😵

Tak uz idem pomaly do postele, som "kaput masinka" 😀

etuska
26. okt 2009

Riana-Miska este nevie 😅 este som nebola na Usg-ale chceme jej to povedat asi az pred odletom na SVK

riana12
27. okt 2009

Dobre ranko 🙂 A som prva 😀

Etus a na SK planujete kedy? Pridete na Vianoce ci tak nejak? 🙂

etuska
27. okt 2009

ahojte kocky,
prave varim rychly obedik,lebo ranajky skoncili vo WC 😝 neskutocne...uz aby sa to zlepsilo-rano som si myslela ze ani do prace nepojdem-no ranajky isli von a mne bolo opat fajn i ked som bola potom hladna tak som stale musela v praci nieco jest...

Riana-na SVK letime 13.12

riana12
27. okt 2009

Etus, tie ranajky vo WC treba brat iba pozitivne, aspon ti bolo pocas dna lepsie a netrapili ta tolko nevolnosti 😉
A ostatne babulky, ako sa dneska mavate? 🙂

etuska
27. okt 2009

Riana-praveze aj pocas dna mi bolo striedavo 😖 .Po veceri sme sa boli prejst aj ked uz bola takmer tma,no aspon trosku rozhybat creva..-potom som si trochu lahla a zobudila som sa teraz 😅 a zaludok opat strajkuje.No neviem,neviem ci to predsa nebudu tie dvojcata 😀
tak pomaly prajem dobru noc a dobre ranko zaroven 😵

duska1122
28. okt 2009

pekne ranko, konecne streda, ja mam uz od pondelka pocit ze je piatok. 😒 vcera sme s drahym trochu ponocovali 😀 takze som sa nevyspala, ale aj tak celu noc som sa len prehadzovala. nejak nemozem spavat, ale ako vidim tak ani vy moc nespite 🙂 etuska a kde ste v zahranici ? som si to az teraz vsimla.

riana12
28. okt 2009

Ahojte 🙂

Duska, no do piatku uz nie je daleko, to len zvladnut dnesok, zajtra a je piatok 🙂
Etus a na tie nevolnosti si zatial nic neskusala? Pocula som, ze veci zo zazvorom su na to dobre a ze sa daju kupit aj zazvorove lizanky a tak 🙂 Ja som moznost este nemala nieco take vyskusat, tak ohodotit neviem 😅

Co sa dnes chystate porabat?
Ja chcem ist dneska s braskom do kina, tak dufam, ze stiham z prace 😅

duska1122
28. okt 2009

to hej ale len co bude piatok tak sa mi bude zdat ze je pondelok 😀 clovek strati pojem o case ked nerobi. niekedy ani neviem aky je mesiac.
etus mojej sestre pomahali na nevolnosti okrem zazvoru, aj chipsy.
my sme nakoniec v tom kine boli az v sobotu vecer leteli sme na poslednu chvilu a na sekundu sme to stihli. pozerali sme sice vydatu nevestu lebo chces ma chcem ta sme zmeskali. ale nelutujem , nebol to sice nejaky hlboky film, no na sobotny vecer ako stvoreny

etuska
28. okt 2009

cafte kocky,
no praveze skusam vsetko mozne co odporucaju odbornici-vcera som sa normalne najedla o jednej v noci a rano mi bolo trochu lepsie.

este sa chystam do lekarne ked pride MM z prace-aj tu som na nete objavila nejake cukriky proti rannym nevbolnostiam,tak hadam zaberu a kooopec celkom dobrych rad som nasla na nete-tak vyskusam.

Inac dnes som bola na pokec s riaditelom ako je to vlastne ohladom mojej kvalifikacie-lebo mam od septenbra uznany diplom a aj som v severnom Irsku registrovana ako kvalifikovana ucitelka a plat mam ako asistentka ucitela 😖

Tak sa vraj na tom nic menit nebude-lebo tu pracu co robim ja je tazko specifikovat-neucim celu triedu ale zase nerobim ani asistentku ucitela,kedze si vsetko pripravujem a organizujem sama 😖
Vravel mi len ze som na svoju pracu "over-qualified" co znamena ze mam teda lepsiu kvalifikaciu ako sa vyzaduje-ale co ja mam z toho.... 😒

Jedinu vec co mi vedel poradit je,ze sa mam este zaregistrovat na zoznam "zastupujucich" ucitelov -tam si ma mozu riaditelia vyhladat a jedina sanca asi ako zarobit je,ze mi ponuknu par hodin na viacerych skolach...-no uvidime-este pohladam na nete.

Ono-tak ci tak ostavam do aprila na skole-potom 9mesiacov MD a zvysok je dalekaaa buducnost-ved clovek nevie co zivot prinesie 😵

Na jednej strane som sklamana,na druhej ma to motivovalo bit sa za svoje prava-ved som nestudovala 10rokov nadarmo(5 rokov bilingvalny gympel+5 rokov VŠ)+ 3 roky praxe.

No bohuzial aj tu plati-chcu mat "hotoveho " cloveka za minimalny plat-ale nehadzem flintu do zita-budem hladat ine cesticky 😵

My mame stvrok a piatok volny-sice neplateny,ale volny 😵
Hadam mi bude zajtra dobre a pojdeme s Miskou ku kamoske +na plavaren 😵

riana12
28. okt 2009

Ahojky 🙂 Ja len podam kratku spravu, ze v kine som bola, paradne som to stihla, obcas to bol riadny krvak, tak som dostala, co som chcela 😀
A teraz k veceru ma zase zacala obchadzat depka 🙄 Tak, ako mi bolo skoro tyzden dobre, tak mi teraz tak divne, nanic, smutno 😖 Mala by som to ist zahnat spankom 😔

riana12
29. okt 2009

Ahojte, dneska este nik? 😕
Ale isto mate lepsi program, ako len pri PC sediet 😉

Mna sa este ta depka drzi, ale vsak uz viem preco, dnes su to presne 2 tyzdne "PO" 😝 😔

Etus, ked tak citam, ty pojdes od aprila na MD? To je nejak skoro, nie? Ci tam je to zvykom? Ci? 😅 😅 😅

duska1122
29. okt 2009

ahojte. tak riana ja mam tiez depku snazim sa hu potlacit tym ze pozeram frasiera. fakt pomaha. 😀 dnes prsi tak je to onicom. chceli sme ist dnes do mesta s drahym ale nechce sa mi.

riana12
29. okt 2009

Ahoj Duska 🙂 No aj tu prsi, zamracene, na nalade to nepridava 🙄 😝 😝 😝 Teraz by som mala sto chuti ist na nejaky krasny, slnkom zaliaty, exoticky ostrov 😵 Ale mozem si len chut nechat zajst 😅 😀

etuska
29. okt 2009

ahojte kocky,
Riana-no na MD by som mala ist zaciatkom maja-v 8.mes.-pokial dobre viem,ale este si to musim presne zistit a samozrejme vsetko zavisi od toho ako to budem zvladat.

U nas tiez cely den prsi-doobedu som upratovala,varila-venovala sa Miske a poobede sme sli pozriet kamosku.
taky ospaly den,ale aspon som si trochu oddychla.

duska1122
30. okt 2009

ahojte. tak konecne moj vysnivany piatok, tento tyzden mi ubehol akosi rychlo, nastastie. zajtra ideme s drahym a jeho rodinou behat po hroboch 😝 😒 ja sa domov nedostanem, tak budem na vsetkych aspom mysliet. tak sa mi nechce nerada s nimi chodim, behaju vsade mozne, je to otrava, ked idu na hroby niekde na konci sveta tete s tretieho kolena , ktoru nikto aj tak nepoznal.... my sme mali doma taku tradiciu, vecer sme sa nachystali, a spolu sme sli zapalit sviecky. bude mi to tento rok chybat 😢 ale co uz, aspom to vyzera ze bude dnes krajsie. sice rano sme oskrabavali auto, no nejake to slnko uz vykukalo 😀

riana12
30. okt 2009

Ahojte 🙂

Duska a preco sa ti nepodarilo ist domov? Ak sa mozem spytat a nevadi to 😉

Ja dneska kolegov stale otravujem otazkou "Este stale je piatok?" 😀 😅 😅 Mne to akosi nepasuje, zase to bude len o nude doma resp. ze sa mi treba venovat veciam do skoly. A mne sa uz tak nic nechce robit, ze hruza 😝
Tuna v BA svieti od rana slniecko, cloveka to aj myli, ked vykukne von z okna. A potom velke prekvapko, ked von vyjde 😀

A ostatne babulky sa kde skryvaju? 😅

etuska
30. okt 2009

ahojte kocky,
u nas uz druhy den prsi-nie je sice zima ,no prsi-takze asi pravy opak 😀
Vcera sme narychlo vecer sli do belfastu,lebo MM zohnal cez inzerat umyvacku riadu-dokonca vstavanu za 80 libier-tak sa tesim,ze sme usetrili a zaroven mam o riad postarane 😀

Cestou sme skocili este do Ikey-tak som sa vytesila,lebo som tam nebola takmer rok-kopec krasnych veci-tak sme kupili nejake malickosti do domacnosti.

Doobedu bola u nas kamoska s dcerkou,trochu som upratovala,idem aspon hodit Lasagne do truby a nejaku polievocku uvarim-nic ine sa mi nechce-vcera som robila len rybky na masle so zemiakmi a sampinonovu polievku.

Pojdeme s Miskou piect pernicky,lebo sme si kupili nove formicky na vykrajovanie-take netradicne-ale tradicne severske z Ikey-sob,jelen,jezko,vevericka.... 🙂
pekny dnicek 😵

zuzanockamt
30. okt 2009

Ahojte 🙂
ja som na PN od pondelka 😝 ... ale uz som nastastie celkom v pohode, takze v pondelok este absolvujem kontrolu a od utorka zase do prace naplno 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

riana12
30. okt 2009

Tak ja uz som doma 😵 😵

Zuzi a co to? Chripka?

zuzanockamt
30. okt 2009

riana ... mala som zapal priedusiek a asi aj chripku 😝

zuzanockamt
31. okt 2009

Ahojte 🙂
zelam vam peknu slnecnu sobotu 😵 ... ja sa budem este doliecovat, takze ma caka len postel 🙂 , telka 🙂 a mozno pisomky 😝

riana12
31. okt 2009

Ahojte 🙂
Ako sa dneska mame?

zuzanockamt
31. okt 2009

ja sa mam celkom fajn, az na obcasne kychanie a bolenie hrdla ... ale som rada, ze este dva dni som domka ... a ty ako? 😕

riana12
31. okt 2009

Nuz, celkom to ide, troska sa tulam po nete, mam dneska na plane, ze dam nieco prat a tak...

etuska
31. okt 2009

cafte kocky,
my sme dnes boli v jednom parku -bolo tam kopec atrakcii pre decka-miska sa vytesovala-stretli sme tam znamych s 2oma dcerkami tak sa vytesovala s nimi 🙂-hodila som nejake foto na FB.
pekny zvysok vikendu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre