Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
27. nov 2009

a okrem neho nikto iny nie je vo vyhlade?

riana12
27. nov 2009

Zuzi, no nejaki chlapci, s ktorymi si pisem na nete... Ale ja osobne nechcem nikoho extra obhanat, skor sa ani velmi nechystam na stretko... Ti by isto aj prijali, ale kto vie,... je to take vselijake... Aj po skusenostiach s tym jednym vtipalkom nieco dalsie nechcem rozvijat...

zuzanockamt
27. nov 2009

anet .. my sme bez HAK uz viac ako rok ... MM tiez najskor nechcel, ale posledny mesiac je to obrat o 180 stupnov a uz chce aj on ... tak sa tesim ... ale ked sa nebrani, tak je sanca, ze nieco bude ... ci mate este nejaku ochranu?
riana ... ale ved preco by si sa nestretla, ja by som zase pobehala, co by sa dalo 😀

riana12
27. nov 2009

Zuzi, no mozno este pred mesiacom by som za to neviem co dala, ale teraz mam momentalne obdobie, ze nechcem...

zuzanockamt
27. nov 2009

riana ... ty vies, ako to vsetko citis ... ja som mala tiez po rozchode take obdobia, ked som kaslala na vztahy a bolo mi dobre aj samej a zase boli obdobia, ked som lietala kade tade 😀

anet111
27. nov 2009

Zuzi, nepouzivame ziadnu ochranu ale on si dava taky sakramentsky pozor, ze uz neviem ako na neho
Rius ja na tvojom mieste by som obhanala trosku, nikdy nevies, ci kamarat nema kamarata ...

zuzanockamt
27. nov 2009

anet ... MM tiez hovoril, ze este nie, ale pozor si uz potom nedaval, ale aj tak vyse roka nic 😖 ... a kolko mate rokov?

anet111
27. nov 2009

on ma 28 ale co je horsie ja mam 32, uz som mu to vysvetlovala po dobrom, po zlom, vzdy sme sa len pohadali a bolo. Ma tisic dovodov na to, preco by ludia nemali mat deti. Tak som zacala chodit na MK ze mozno ma niekto podobne problemy a ze sa tu aspon mozem vyzalovat

riana12
27. nov 2009

Anet, no ja som, akosom uz Zuzke hovorila, tak mesiac dozadu by som uhanala kadekoho... Ale teraz to nechavam tak, nech si pripadny zaujemca uhana mna 😀

anet111
27. nov 2009

to je tiez pravda, aspon si to potom mozes vychutnat, ked ti niekto nadbieha, len treba chodit do spolocnosti, lebo inak kde ho stretnes, pred domov asi nie

zuzanockamt
27. nov 2009

anet ... no tak to uz je ozaj vek na babo 😒 ... ja mam 27 a MM 34, skus ho nechat tak a uvidis, ci sa nezmeni ... ja som sa tiez kvoli tomu dennodene hadala a potom som sa na to vykaslala, zacala som si merat BT a on postupne nazor zmenil ... ale trvalo to tri roky asi

riana12
27. nov 2009

Anet, no uvidime 🙂

anet111
27. nov 2009

Jezis Zuzi triiiii rokyyyy ja mam pocit ze ja uz nemam tri roky k dispozicii. Tiez si hovorim, ze uz to necham tak, nebudem uz nic silit a hovorit o tom, ale potom pride den a zase o tom zacnem. Tiez som si zacala merat BT tento mesiac. Aj ja sa bojim, ze mozno nieco nie je ok,ked sme este nemali nijaku "nehodu". Ale vyzera to tak, ze ovulka asi je. A tvoj MM zmenil nazor z nicoho nic ?

zuzanockamt
27. nov 2009

anet ... ani my sme nemali zatial ziadnu nehodu ... a ja som vraj v pohode, ovu mam, len mam maternicu otocenu dozadu, ale to je vraj tiez v pohode ... no MM asi konecne pochopil vsetko, co som do neho tlacila cely ten cas a asi aj faktor veku zohral nejku ulohu, ale podstatne je, ze sa zmenil a dufam, ze nie iba chvilkovo

anet111
27. nov 2009

Tak to je super Zuzi, tak uz len treba vystihnut ten spravny moment v posteli (alebo aj niekde inde) 😉

zuzanockamt
27. nov 2009

anet ... tak kedze si meriam BT, viem, kedy je spravny moment a uz sme to vystihli velakrat a niiiiiic

anet111
27. nov 2009

no presne tohoto sa ja bojim, ze za sto rokov, ked si moj mily zmysli,ze uz je pripraveny na dieta a zacneme s tym, ze to nepojde alebo potratim a to uz budem uplne na nervy, lebo bohuzial starsia som kazdy den a ked to takto odkladame ani neviem, ci je vsetko v poriadku a ak nie je, nemozem s tym nic este urobit

zuzanockamt
27. nov 2009

a to je naozaj az taky dosledny, lebo moj sice tvrdil, ze nechce este babo, ale potom uz ani kondom neriesil 😅

anet111
27. nov 2009

hah, keby mal kondom, tak ho hned predierkujem, ale my nepouzivame nic ale on si dava taky pozor. Ale ked tak nad tym rozmyslam, co ked mu predsa len niekedy ubehne a stale nic. to je este horsie pre mna, nie ?

anet111
27. nov 2009

Zuzi a ty za toho este nemas nervy, ze sa snazite rok a este nic ? neboli ste na nejakych testoch ?

zuzanockamt
27. nov 2009

no ja neviem, ale je teda fakt divny, ze sa az tak brani ... a vzzhladom k tvojmu veku by mohol byt ustretovejsi ... a uz ste manzelia, ci este nie? ... a ake ma dovody na to, ked este nechce?

anet111
27. nov 2009

nie sme manzelia, ja si moc na tej svadbe nezakladam, sestra sa vydala, lebo bola tehu a bol to najvacsi omyl jej zivota. myslim, ze na dobry vztah netreba papier. najprv zacal, ze nam to nebude vychadzat financne, tak som mu to vyratala a zistili sme, ze financie su ok, tak teraz hovori najnovsie, ze preto nechce, lebo ja ho do toho tlacim. lenze keby som sa o dietati nezmienila, tak urcite ani on. je divny, to kazdy hovori, este aj mladsi chalani od neho povedali, ze keby ich frajerka po troch rokoch vztahu tak velmi chcela dieta, ze by sa tomu nebranili. on ma si nejaku vadu alebo co 😢

zuzanockamt
27. nov 2009

ja si na svadbe tiez moc nezakladam, ale som mu povedala, ze ked mam take povinnosti ako manzelka, tak chcem mat aj tie prava ... takze tak ... spolocnost je bohuzial stale nastavena na ten papier ... neboj, on sa zmeni, ked sa zmenil moj, tak uz potom kazdy, tomu ver 🙂

anet111
27. nov 2009

no to je jedine, co mi zostava, uz len verit tomu, ze zmeni nazor, kym pre mna nebude prilis neskoro. a vy ? vy sa budete snazilkovat a cakat, kym to pride, alebo by si sa podujala aj na nieco viac ? asistovana reprodukcia alebo tak ?

zuzanockamt
27. nov 2009

tak my este poskusame par mesiacov a potom ak to nepride, budem MM prehovarat, aby sme isli na vysetrenia do CAR

anet111
27. nov 2009

to je asi rozumne, citala som v mojich mudrych knihach (mam pri posteli asi 10 o plodnosti, pocati a pod.) ze normalnemu zdravemu paru to moze trvat aj dva roky. na vysetrenie treba ist, pisu tam, ak je zena mladsia ako 30 rokov, tak sa moze pockat s vysetreniami dva roky, ak ma viac ako 30, tak po roku a ak je starsia ako 35, tak by mala ist na vysetrenie po 6 mesiacoch skusania, aby nestracala cas. Takze ty si Zuzanocka este vrasky nemusis robit, sustred sa na zdravu zivotospravu atd a mozno to naozaj pride z nicoho nic

zuzanockamt
27. nov 2009

mne moja gyn. povedala, ze ked sa nebude darit dva roky, tak mam prist a bude o riesit 😖 ... ved uvidime, mozno uz teraz po vianocny stromcek najdeme //, co by ma veeeeeeelmi potesilo 😵

anet111
27. nov 2009

noo, tak to si predstav, take stastie keby nas postretlo. ze ozdobujeme vianocny stromcek a mozme rozmyslat, ze babatko (take semienko sezamove) si tam uz plava a na dalsie vianoce uz bude tu. taak a teraz som si uvedomila, ze budem pozitivna, idem si to myslou privolavat (dufam, ze mi este nehrabe). idem to brat tak, ze to bude samozrejmost, ze moj chlap zmeni nazor na buduci rok a hotovo. no co, lebo depky nam asi nepomozu, no nie ?

zuzanockamt
27. nov 2009

no depky nam veru nepomozu, ale vyskytuju sa aj u mna ... ja som zvedava, ci a kedy dorazi MS ... mala by byt zhruba o take 2 tyzdne 😕

anet111
27. nov 2009

Zuzi a nemas ty teraz nahodou ovulku, nemala by si ty teraz hupsi-supsi s muzickom ? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre