Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
22. máj 2010

no-ja som si vecer lahla ze si trosku oddychnem a zobudila som sa teraz na to,ze som hladna-tak som si musela dat aspon jogurt 😅

Tomuto som neodolala 🙂 Vacsinu veciciek mam od kamosky,co-to po Miske-ale zaziadalo sa mi dokupit nieco zltucke 😀

zaira1407
22. máj 2010

Dobre ranko prajem ! Ako ste sa vyspinkali ? Ja som sa zobudila okolo 06:30 ked MM odchádzal do práce a uz sa mi nedalo spat 🙄 , tak som si spravila kavičku ....
etuska tu fotku s tymi dupačkami mas fantasticku 🙂 -krasa .....
Zuzka ty memas album ? Nieco som zachytila ked si si myslim pisala o tom s rianou ale uz neviem - nepamätam si ...a brusko nemas aktualne foto 😕 pozreli by sme si 😉

zuzanockamt
22. máj 2010

erika ... pekny ulovok 🙂 ... ja som vcera kupila aspon nejake ponozticky, ale asi tiez neodolam a kupim aj nieco väcsie 😀
zaira ... album si v najblizsej dobe zverejnovat nebudem, lebo v poslednom case sa diali na MK divne veci, a tak som sa rozhodla ho nezverejnit 😖

zuzanockamt
22. máj 2010

väcsina bab od nas z temy Septembrovky sme sa takto rozhodli, niektore uz nemaju ani profil foto a piseme uz len do sukromnej temy, kde sa len tak hocikto nedostane

riana12
22. máj 2010

ahojte 🙂
ja som vstala pred chvilou, vecer sme boli este vonku, dosli sme dost neskoro... 😝

baby a keby sme si aj my casom urobili sukromnu temu? 😕

zuzanockamt
22. máj 2010

riana ... mozes sa realizovat 🙂 ... len treba nejaky nazov vymysliet ... aj tak sem najcastejsie prispievame len my tri stabilne a nemusi to teda citat kadekto

riana12
22. máj 2010

Zuzi, aj prave preto ma napadlo vytvorenie sukromnej temy...

mate nejake navrhy na nazov? 🙂

zuzanockamt
22. máj 2010

zatial navrh na nazov nemam, ale porozmyslam a dame hlasovat 😀

etuska
22. máj 2010

ahojte kocky 😉
dobry napad 😉
my sme mali krasny slnecny den-tusim aj 25C bolo.Prvykrat v tomto roku som mala saty a hole nohy 😅
Boli sme trosku na nakupy a potom sme dali Miske do zahrady taky maly bazenik-blaznila sa,behala v plavkach-jednoducho si to uzivala 😀 No a poobede sme boli blahozelat bratrancovi a spravili sme si u nich grilovacku 🙂 -nedavno sme dosli-MM aj Miska uz spia a ja sa chystam tiez,lebo som sa dnes nachodila az az 😝

zuzanockamt
22. máj 2010

ja som myslela, ze uz si v nemocke, ked ta ani takto neskoro vecer nebolo 😅 ... u nas az tak teplo nebolo, aj poprsalo dvakrat, som zvedava ako bude zajtra

etuska
22. máj 2010

@zuzanockamt
no aj by bol hriech zapnut pocitac v takyto pekny den-moznoze jeden z najteplejsich v UK-tak sme to museli vyuzit 😀

riana12
23. máj 2010

ahojte baby 🙂

no Zuzi, uz ta nieco napadlo ohladom nazvu novej temy? alebo etus, ty nieco mas?
ja mam zatial jednoduche "Baby z buducich snaziliek..." 🙂

sisisi
23. máj 2010

ahojte!!!
tak ja som sa chcela pridat, podla nazvu presne pre mna a vy mate uz deticky 🙂 no nevadi, napisem aj tak, mozno sa najdu podobne baby ako ja 🙂
krasny den a vela radosti s detickami!!!

zuzanockamt
23. máj 2010

riana ... moze byt aj ten nazov 🙂
sisisi ... no vsetky este nemame deti, iba etuska zatial 😉 ... ale kludne sa pridaj a napis nieco o sebe 😉

sisisi
23. máj 2010

deti nemate vsetky, ale aspon cakate. ja som na tom tak, ze by som realne babatko chcela o take dva roky, nech dokoncim VS a aspon zarobim nejake peniazky, no keby je situacia lepsia brala by som aj hned teraz!!!

zuzanockamt
23. máj 2010

sisisi ... no ja keby som mala cakat na lepsiu situaciu, tak dieta by som asi nemala nikdy ... esteze ma osvietilo a konecne som si to uvedomila a hlavne si to uvedomil MM 😀 🙂 😉

sisisi
23. máj 2010

tak ja mam este teoreticky cas, mam 23, priatel 25, hlavne pre jeho vek chcem pockat lebo sa este na to neciti a nech sa trosku zabezpecime do buducna. nie hned sup na to!!!

zuzanockamt
23. máj 2010

sisisi ... tak ak bude ako MM to sa este nacakas zo desat rokov 😀 ... MM to dochadzalo tak pomaly a postupne 😀

sisisi
23. máj 2010

ja som mojmu uz dopredu oznamila a chcem ho trosicku pripravovat na to, ze cakat tolko rokov nebudem a basta :D aj ked si to asi len velmi jednoducho predstavujem.

zuzanockamt
23. máj 2010

no to hej, lahko sa povie, tazsie sa urobi 😀 ... ale tak su aj chlapi, co si daju rychlo povedat 🙂

sisisi
23. máj 2010

ale ja si myslim, ze tak dlho naozaj nebudem chciet cakat a ked to on nebude chciet akceptovat tak mi to bude asi natolko vadit, ze spolu neostaneme a tym padom asi nebol ani ten pravy! uvidime.... len ja by som bola noazaj rada za babatko uz aj teraz.

zuzanockamt
23. máj 2010

ja som tiez tak dlho necakala ... asi tri roky, kym mu to ako-tak doslo a potom rok a pol, kym sa dieta rozhodlo prist 🙂
ja som mala chut MM aj vymenit obcas, ale tak uz sme boli dlho spolu a nemalo by to zmysel menit
vy ste ako dlho spolu? .... a aj spolu byvate?

sisisi
23. máj 2010

ono to je trosku komplikovane... ja som mala predtym 7 rokov vztah, do kt. sa priplietol ten sucasny a aj zvytazil. spolu sme uz skoro dva a pol roka a tak oficialne, ze frajeri 😀 necely rok. nebyvame spolu, praveze moj chlap je este trosku take decko co sa tyka buducnosti, tak ho uz chcem nejako pripravovat na to, ze sa neda vsetko zabezpecit z jedneho dna na druhy, ba ani z roka na rok.

zuzanockamt
23. máj 2010

jaj tak, no najskor teda asi to spolocne byvanie ... aj to je velka zmena vo vztahu 😉

sisisi
23. máj 2010

myslim, ze toho sa asi tak lahko nedockam... on je proste futbalista 😀 😀 😀 😀 takze mamin cecocek a ked tak, asi bude najskor babo a potom vsetko ostatne. je to nezodpovedne, ale inak to asi nepojde. najradsej by som bola keby babo prislo necakane, ale ja take stastie nemam.

zuzanockamt
23. máj 2010

aj tak sa da, ale potom su zbytocne velke stresy, ked treba vsetko naraz zariadovat a zvykat si na vela novych veci
ja s tymito mladsimi rocnikmi nemam skusenosti, ale podla mna chlap zacne normalne rozmyslat az po 30-ke, pripadne po 35-ke ... no su aj vynimky urcite 🙂

sisisi
23. máj 2010

no zbohom, to si ma teda potesila 🙂 🙂 🙂 🙂 ale urcite mas na z casti velku pravdu. ten moj je veru tazky oriesok, ale dufam, ze ho nejako rozumne spracujem. on sa silou mocou nebrani, len sa nevie sam rozhybat a bojim sa toho ze keby zacnem az o tie dva roky na neho nejako vplyvat tak to bude trvat dalsie dva...

zuzanockamt
23. máj 2010

treba vplyvat stale ... pekne postupne 😀 🙂 ... potom mu to casom dojde 🙂 ... my sme so spolocnym byvanim problem nemali, horsie uz bolo s tym malym

sisisi
23. máj 2010

ja ked som mu hovorila o tom zabezpeceni a tak, tak sa vyjadril, ze on to bude riesit za pochodu a myslim, ze tak lahko ho do byvania nedokopem. ked sme sa tento vikend bavili o ,,necakanom,, babatko povedal, ze by sme boli u nich, ze ved tam je vsetko co by sme potrebovali, navarene, upratane 😀 😀 😀 😀 skoro som odpadla, ale myslim, ze si robil aj z casti srandu a keby prislo na lamanie chleba tak by sa skor priklonil k samostatnej domacnosti!

zaira1407
23. máj 2010

ahoj babenky 😀 !
viete mi niekto prosim poradit ako mam pridat komentar k danej fotke ? 😖 som z toho 😲 ............ 😀 ...............prosim dakujem !
ahoj sisisi. ja mam tiez 23 resp. budem mat v juli MM ma 26 .Svadbu sme mali min.rok a silno rozmyslame nad babätkom , dokonca už aj MM o nom rozmýšla možno viac ako ja ,ale snažilkovat mozeme zacat az v decembri kvoli mojim štatniciam .
No na zaciatku bol aj moj MM taký "čudný" , ze ...baby ... ale od kedy mame krstnu dcerku tak akoby sa zmenil 🙂 ...mozno skus viac do kontaktu s detmi i ked kazdý je ina osobnost .... ja na mojho MM nemozem povedat ze by bol nejaky " uleteny" pozname sa 5 rokov , 8 mesiacov sme manzelia a byvame spolu vyse 3 rokov a mozem povedat , ako tvrdi zuzkamt , ze vzathu to pomoze urcite o 100% , potom su tie zmeny po svadbe minimalne .neviem si predstavit ako by sme spolu zacali byvat až po svadbe a nebodaj este hned by prislo aj babätko ....v tomto mame taku postupnost ...
jaj zajtra mam poslednu skusku idem si to este zopakovat ....
riana to je fakt dobry napad, dufam ze by som sa tam mohla potom pridat aj ja 😕 .....chcela som si dat fotku do profilu, ale asi si radsej pockam na tu sukromnu .......majte sa krasne
a davajte na seba pozor ...a hlavne etuska a zuzanockamt na pokladiky v brusku 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre