Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

oriesok
31. mar 2008

ja tiež rada pomáham s výpĺnaním dotazníkov.. 🙂

aknellita
31. mar 2008

jaaaaaaaj kocky, skoda, ze mi to nemozte vyplnit :( by ste mi ulahcili zivot... este neviem ako a kedy to dam vyplnit ziakom, bo riaditelka mi to zakazala cez vyucko 😠 takze o tyzden zas nabehnem do skoly a musim si to dajak zariadit ... som z toho na nervy, diplomku isto nesithnem odovzdat... nuz co... august to isti, ved to nie je az taka katastrofa 😉

oriesok
1. apr 2008

to tam ako musíš rozdávať tie dotazníky cez prestávky? skús sa nejako potajomky dohodnúť s nejakou učiteľkou, či by sa jej to nedalo rozdať žiakom aj cez hodinu.. ja si pamätám, že nám to tak robili..

aknellita
1. apr 2008

dnes som bola v triedach, ci by boli ochodtni ostat po vyucku... tak to si viete predstavit ako to dopadlo... tak som sa dohodla s jednym profakom... taky bol stastny, ze nemusi ist ucit 😀 haluuuuz

aknellita
3. apr 2008

caute kočkyyyy 🙂 jaaaaj, ja mam za sebou dlhy den... xela som vstat o siestej, ale si vravim, ze si nastavim budik o 15 skor, nech nemusim hned vstat... no a ja MUDRA som si nastavila budik 06:45 takze som sa nezobudila 15 minut skor, ale 45 minut neskor... no uuuzasna som a este som bola ucit... pisala som pisomky s tymi mojimi "genialnymi" ziakmi... v jednej triede pisali az dvaja... v druhej tiez... no nááádhera! ale aspon, ze dnes je ordinacia v ruzovej zahrade, to mam rada... Mastalir je super

zuzanockamt
3. apr 2008

ahojte kocky ... mozem sa sem votriet ... my sa este nesnazime a ani sa v blizkej dobe nechystame ... vy ste tu tiez take podobne? ... ci niektora ste uz zacali ... som necitala predchadzajucu diskusiu, ale pokusim sa 😉

aknellita
3. apr 2008

ahoj zuzanockamt... je tu mrtvo ☹ ja som tu tiez kratko, ale aj tak ta vitam... ja sa tiez nesnazim... teda nesnazime (sama by som to asi ani nezvladla 😀 )

zuzanockamt
3. apr 2008

a to co tak mrtvo? ... to vzdy, ci je na to nejaka specialna prilezitost? 😀 ... a preco sa este nesnazite? ... my by sme uz z hladiska veku mali zacat, ale treba sa nam este o byvanie postarat

aknellita
3. apr 2008

a ake je hladisko veku?

aknellita
3. apr 2008

my sa tiez najprv musime postarat o svoju existenciu - praca, byvanie... obaja koncime tento rok VS

zuzanockamt
3. apr 2008

aknellita ... no to hladisko veku som myslela tak, ze ja mam 26 a manzel 33 rokov a väcsina ludi si mysli, ze idealny vek a poniektori strasia, ze neskor mozu byt problemy ... ja si mysli, ze ak maju byt problemy mozu byt aj v mladsom veku, takze je to jedno ... ja to neriesim
no a co sa byvania tyka, tak my mame jednoizbak, takze v nom dieta neprichadza do uvahy a musime cosi nasetrit na vacsi popripade zobrat na mensiu cast hypo ... z terajsich platov by to bolo o hubu a to by som uz o materskej mohla len snivat

aknellita
3. apr 2008

26? fiiiha - podla fotky vyzeras mladsie... no tak to uz veru mate najlepsi cas na babatko

veru... jednoizbak, to by bolo dost zle... a s tym byvanim je to vsade take tazke... hypoteky a take veci ☹

aknellita
3. apr 2008

a co sa tyka problemov ... ja tu na forach obcas brazdim a s otehotnenim maju problem snad vsetky vekove katergorie ☹

zuzanockamt
3. apr 2008

no hej podla fotky vyzeram na 15 😀 ...a v skutocnosti tiez 😀 ... niekedy si robim z manzela srandu, ze ked ma s nim vidia sa musia cudovat,kde taku mladu splasil 😀
my ideme teraz do zahranicia skusit stastie, lebo u nas su platy dost o nicom a ceny bytov hroza ☹ ... ja som robila necele tri roky ucitelku na ZS (od aprila som volna, lebo 16-teho odchadzame), takze tam sa neda k peniazom prist

aknellita
3. apr 2008

dalsia ucka 😀 ja odpadnem, tu su skoro same ucky... ja tiez 😀 a ako dlho ste manzelia? a manzel vyzera na svoj vek?

zuzanockamt
3. apr 2008

no takze ucitelky ... pekne 😉 ... ja budem ale teraz dost dlho pauzu od ucenia ... my sme manzelia asi rok, teraz v aprili bude, len neviem presne datum,ale zda sa mi ze to bolo 21.4. 😀 ... inak uz spolu tahame piaty rok ... skor oslavujeme den zoznamenia ako to kedy sme sa vzali ... myslim, ze manzel vyzera na svoj vek,zalezi,ci je ostrihany a oholeny 😀 ... a vy ste uz manzelia,ci este nie? a ty si nedajboze tiez ucitelka? 😀

aknellita
3. apr 2008

no som ucka.... veru tak... sice este nedostudovana, tento rok koncim. priatel konci na prave a svadba mozno tak za 2 roky...

aknellita
3. apr 2008

ale uz ucim... a mam strach o svoje dusevne zdravie 😝

zuzanockamt
3. apr 2008

😀 tak to ti verim, ze mas strach o dusevne zdravie ... tie deti to je niekedy ako osobitna skola ... som aj rada,ze som vypadla ... zdokonalim si anglictinu a budem sa radsej tymto smerom uberat

aknellita
3. apr 2008

ucim na sukr gympli... decka, ktore sa nedostali na skoly alebo ich vyhodili - to je osobitna skola

aknellita
4. apr 2008

pocujte... od kedy xete vlastne snazilkovat?

jerryjanka
4. apr 2008

ahojte môžem sa pridať?

oriesok
4. apr 2008

hrozné samá učka.. to aby sme si dávali pozor na pravopis 😀

zuzanockamt
4. apr 2008

aknellita ... tak to sukromne gym ti nezavidim, viem si to predstavit
co sa tyka snazenia, tak manzel vravel, ze tak o dva roky by to pripadalo do uvahy, ale ja to vidim az o take styri, teda niekedy po mojej 30-ke ... to uz bude mat manzel 37

aknellita
4. apr 2008

zuzanocka - dufam, ze od septembra tam uz nepachnem... lebo sa asi sama prihlasim na nejake psycho liecenie 😀
a to kvoli tomu byvaniu tolko cakate? ja tiez ratam, ze tak o dva rocky bude svadba a zacneme snazilkovat o mimi 🙂 tak verim, ze stihneme vyriesit vsetky existencne otazky

aknellita
4. apr 2008

oriesok - ved aj ja kukam, ze kolko je tu uciek... ako keby im tie detiska v skole nestacili 😀

aknellita
4. apr 2008

jerry - ahooooj 🙂

zuzanockamt
4. apr 2008

aknellita...veru kvoli byvaniu...dufam,ze za tie styri roky sa to nejako vsetko utrasie a mozno aj skor ... no do 35-ky by som chcela mat male, potom neskor by to uz ozaj bolo neskoro...keby boli trosku ine platy,tak by sme vzali hypo uz teraz,ale bohuzial musime pockat a este pozarabat cosi

scarlette
4. apr 2008

ahojte kocky, mozem sa s nesnazenim pridat k vam? 🙂

jerryjanka
4. apr 2008

tak leni ahoj
ja teda neviem o vas nič ale ja mam 25
vydata 8 mesiacov
nesnažilka - zatiaľ
chceli by sme možno tento rok dufam uvidime
zatiaľ len vitaminky. a čo vy?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre