Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

sisisi
26. máj 2010

@zuzanockamt ach, ani na to nechcem pomysliet, co ma caka. dufam, ze si nieco normalne najdem. ja studujem manazment a marketing.

zuzanockamt
26. máj 2010

akurat vcera som v telke pocula, ze prac.miest pribuda, ale skor tie robotnicke profesie ... a absolventi to budu mat tiez tazke este ... ale uz je asi lepsia situacia ako vlani

zuzanockamt
26. máj 2010

@sisisi no ja sa v tej oblasti nevyznam ... sledujem si len svoju a samozrejme strojarinu pre MM ... ja sa zacnem zase rozhliadat na jesen po niecom, uvidim, ako sa vyjadria u mna v skole, ale chcem skusat aj dalej

sisisi
26. máj 2010

@zuzanockamt a ty si robila co???

zuzanockamt
26. máj 2010

@sisisi ja som v skolstve od skoncenia VS 🙂 ... a teraz neviem ako sa dohodnem s riaditelom v skole, ci z toho nieco bude este

sisisi
26. máj 2010

@zuzanockamt 🙂 aj ja som rozmyslala ze by som sla ucit na nejaku strednu skolu ekonomiku, ak by to vobec bolo mozne pocas piateho rocnika ked nemam pedagogicke minimum. idem cvicit, dnes este dobehnem. zatial pekny vecer!

wnelia
26. máj 2010

Babuľky aj ja by som chcela....ale mužíček ešte nechce ☹

zuzanockamt
26. máj 2010

@sisisi ked nemas pg.minimum, tak ta nezoberu ... a teraz je uz ucitelov dost ... tak si dobre zacvic ... ja idem konecne vecerat

zuzanockamt
26. máj 2010

@wnelia ved uz aspon jedno dietatko mas 🙂 ... a preco nechce?

wnelia
26. máj 2010

My sme si s tým jedným bábom riadne užili....preto nece....

zuzanockamt
26. máj 2010

@wnelia nam bude stacit aj to jedno 🙂 😉

riana12
27. máj 2010

@zuzanockamt lenze jedno je, co povie chlap... a ine skutocnost 😀 (k tej zodpovednosti chlapa 😉)

innka09
27. máj 2010

Ahojte baby, mozem sa k vam pridat??? aj my uz s priatelom zaciname rozmyslat nad babatkom 🙂

zuzanockamt
27. máj 2010

vitaj innka ... kludne sa pridaj 🙂

sisisi
27. máj 2010

ahojte babulky! ako sa mate?

zuzanockamt
27. máj 2010

ahoj sisisi ... ja sa mam celkom fajn 🙂 ... o druhej idem zase vonku ... ale pojdem bez MM tak sa mozem v klude potulat po obchodoch, ak mi to mechur dovoli aspon na dve hodinky 😀

janerozhodna
27. máj 2010

Ahojte snažilky a budúce snažilky a tehuľky🙂 Vidím tu zaujímavú temu, tak sa dovoľujem pridať k vám🙂 My sme s manželíkom už tiež začali skúšať ako sa hovorí na ostro, tak uvidíme ako to bude pokračovať🙂

riana12
27. máj 2010

ahojte, vitam nove i "stare" zienky 🙂

ja som, klasicky, uplne mimo, dokonca som si zatrhla poobede kavu a som na tom rovnako ako s nou 🙄 ale idem skusit urobit si kakavko 😀

riana12
27. máj 2010

teda vitam nove a zdravim "stare" 😅

zuzanockamt
27. máj 2010

@riana12 a preco si si zatrhla kavu? ... ja som tiez dnes este nemala, spravim si asi neskor poobede

riana12
27. máj 2010

@zuzanockamt kazde poobedie ma zacne motat, hlava boliet a vzdy som si myslela, ze to mam z prebytku kofeinu alebo co... lenze dneska som vlastne ani doobeda nic nemala a blbo mi je aj tak 😨

zuzanockamt
27. máj 2010

no to je zaujimave, bohvie z coho to mas 😕 ... ja som dnes len mlieku a jogurtoch a je mi fajn, lebo vcera, ked som mala normalne ranajky - chlebik, syr a zelenina, tak mi to vytravilo az poobede ... tak som dnes spravila zmenu a citim sa lepsie 🙂

riana12
27. máj 2010

ja uz upodozrievam pocasie... ved je stale tak vselijak, vkuse sa to meni 😒

innka09
28. máj 2010

ahojte, ako sa dnes mate? Dnes je konecne piatok a vonku je kraaasne pocasie (aspon tu v BA)... tak vam prajem pekny den 🙂)

riana12
28. máj 2010

ahoj inka 🙂
no v BA je teraz krasne 😵 len ci zas nebude poobede prsat, zamracene a dusno 😝 som zvedava, co vikend a pocasie povedia... 😕

zuzanockamt
28. máj 2010

Ahojte 🙂
aj u nas je zatial krasne, ale to sa este do poobedia zmeni, tak ako vcera 😝 ... potom uz poobede len prsalo a hrmelo

innka09
28. máj 2010

no dufam ze to vydrzi aj cez vikend, i ked tento tyzden bolo fakt dost blaznive pocasie 🙂 a co sa chystate robit cez vikend? mate nejake plany? 🙂

riana12
28. máj 2010

@innka09 no dneska by malo byt takto pekne, aspon podla netu to tak vyzera... este zajtra by mohlo byt podobne, ale od nedele sa to ma zase pokazit 😝
cez vikend budeme u priatela doma, ako klasicky kazdy vikend 🙂 pojdeme este pogratulovat jeho kamaratovi, ktory urobil tento tyzden Bc. statnice 🙂

zuzanockamt
28. máj 2010

ja ziadne extra plany nemam 😀 ... len zajtra doobeda 3D/4D 🙂

riana12
28. máj 2010

Zuzi, juuuu 😵 tak potom niekde nejake fotecky nahod, ak sa ti bude dat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre