Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
22. jún 2010

dufam, ze to bude aj moj pripad, to zhadzovanie 😀

riana12
23. jún 2010

dobre ranko 🙂 vidim, ze sa to tu, klasicky, rozbehne prave vtedy, ked tu nie som 😝

fodorka
23. jún 2010

katrenka veru nie je to vzdy pravda ja som pne kojila celych mesiacov a potom som kojila do 1rok aj 3mesiace a nic mi to nepomohlo musela som cvicit ako taka koza....kojenim zo mna neodislo nai jedno kilo!!!takze zavidim zenam ktorym ano..ja som zhodila len cvicenim a trosku som upravla stravu ale nie moc lebo lubim papat vsetko 😀
zuzanockamut a ano bola som chuduck apredtym v podstate som chuda stale aj ke dnie ako prutik ale osm psokojna...mam 171cm a teraz mam 62 kg predtym som mavala 57-58kg ale tak ja mam k tomu este tazke kosti jak hovado....ale nak v pohode....ale pri druhom sa budem drzat na uzde staci mi do tych 15kg maximumm.... 😀

riana12
23. jún 2010

ahojky 🙂 no nejako ma dneska strasi skrabanie v krku a uz som sa dneska musela viackrat za den vysmrkat... uz to vidim na fajne prechladnutie 😝 cez obed som nic nekupovala, ale aspon som si nasla v stole prieduskovy caj a panthenolove tabletky... tak to skusim zatial s tym a budem dufat, ze dneska este nieco kupim 😅
chystame sa s mladym do kina, ale mame to dost natesno s busmi, tak uvidim...

katrenka111
23. jún 2010

caute herecky....ako s tu mate???
🙂

zuzanockamt
23. jún 2010

Ahojte 🙂
mna priserne zase pali zaha ... uz fakt neviem, co na to zaberie ... ved ma porazi vydrzat do septembra ... budem mat taku znicenu sliznicu, ze az strach 😝

riana12
24. jún 2010

dobre ranko 🙂
tak vcera sme to kino paradne stihli... 😵 a fajn komedia to bola... tie hluposti, co tam stvarali 😀 😀
keby ste chceli mrknut, o com to je 🙂 http://www.topky.sk/cl/5/741818/Muzi-co-cumia-n...

@katrenka111 a ty sa mas ako? 🙂

@zuzanockamt co vsetko si zatial vyskusala? 😕

zuzanockamt
24. jún 2010

@riana12 vyskusala som kadeco - banany, mlieko, mandle, emulziu z lekarne, sodu (ktoru by som nemala ako tehu), mineralku fatru ... zatial najlepsie zabrala fatra, ale iba na par dni a zase som tam, kde predtym 😝

riana12
24. jún 2010

@zuzanockamt tak apson fatru popijaj...

zuzanockamt
24. jún 2010

@riana12 ved popijam, aspon chvilu je pokoj, ked sa napijem, este ze ta zaha zacina az okolo obeda, doobeda mam pokoj

riana12
24. jún 2010

@zuzanockamt tusim su 2 verzie fatry.. jedna normalna a druha silnejsia... ak si nemala, neskusis tu silnejsiu? 😒

zuzanockamt
24. jún 2010

@riana12 hej, su dve, len zase neviem, ci mozem tolko mineralov navyse, lebo uzivam aj vapnik, aj horcik a aj zelezo a to iste je aj v mineralke

riana12
24. jún 2010

@zuzanockamt no tak si prestuduj, kolko je odporucanej dennej davky z kazdeho a podla toho, kolko toho vypijes v mineralke, o to menej si das tabletky, hm? 🙂

zuzanockamt
24. jún 2010

@riana12 no asi tak to budem musiet spravit

zuzanockamt
24. jún 2010

@zuzanockamt ozaj, dnes mas dokiho, nie? ... ci uz si bola?

riana12
24. jún 2010

@zuzanockamt no treba to nejak vymysliet, aby ti lepsie bolo 🙂

zuzanockamt
24. jún 2010

@riana12 to co som nappisala sebe, patrilo tebe, len som zle tukla 😀

riana12
24. jún 2010

@zuzanockamt idem k dokimu az na obed 🙂

zuzanockamt
24. jún 2010

tak daj potom vediet, ze co a ako ... a zmena ziadna?

riana12
24. jún 2010

@zuzanockamt no a ja som vobec nepostrehla, ze to nebolo mne, ale ze si tam tukla seba 😀 ja som to brala tak automaticky, ze to je mne 😀 😀

zuzanockamt
24. jún 2010

@riana12 to len, aby som zase nevyzerala ako dement 😀 😝

riana12
24. jún 2010

@zuzanockamt no uz nemam take bolesti... ale som si aj odsledovala, ze ved vobec nic nerobim 😕 dokonca som zatial ani nic doma neupratovala tento tyzden, cez vikend bol tiez klud a mna to od pondelka menej boli... stale mam slabunke bolesti, ale nie je to take hrozne ako minuly tyzden... ale ved nemozem stale nic nerobit a len vysedavat 😒
som zvedava, ci budu dneska vysledky a ak hej, co mi to vlastne je 😕

riana12
24. jún 2010

@zuzanockamt nevyzeras ako dement, neboooj 😉

katrenka111
24. jún 2010

@riana12 ahojky,no som zvedava ako dopadnes co ti povie doki,potom napís....
Ja som v AT,na nervy sa namakam mam total ležiaka....inak mne meska už 22dní a stale ani chiru ani slichu,už mam nervy ze sa niečo deje ale test bol negatývny takže netusím....
a v utorok som spadla z nicoho nic,proste som sa postavila z kresla a nato som sa ocitla sediet na zemi,necitila som si vobec nohu,pochvili som vstala a už som noemalne isla dalej...nechapem,silný krc alebo co to bolo,ale som sa riadne zlakla.....

katrenka111
24. jún 2010

@zuzanockamt a neskusala si ujedat polistírenove racio chlebíky...to pomaha niektorým
Nastastie ja som to este nezažila,tak neviem co to je....

riana12
24. jún 2010

@katrenka111 pridem potom povedat co a ako 😉 a tebe sa toto stalo po prvykrat, ze ti takto MS dlho meska?
inac, mne to meska cca 16-19 dni, sme na tom skoro rovnako 😅
a na nohe si si predtym nesedela alebo si nebola v nejakej zvlastnej polohe, ze by ti noha strnula?

katrenka111
24. jún 2010

@riana12 no minulý mesiac meskala 2týždne ale prisla a teraz neviem,inak chodila pravidelne.....
no nie chvilocku som sedela a potom som sa proste postavila a nohu som si necitila jak keby som ju nemala a bum bac neudržala som sa a spadla.... žeby bola až tak strpla????

riana12
24. jún 2010

@katrenka111 a za dokim nezbehnes, ked sa ti to meskanie zopakovalo? 😕

fodorka
24. jún 2010

ahojte....maly mi este spi tak cakam kedy s aprebeire dame papat a deme trosku von pobezkat a pohrat sa....
inak zuzi to ze t apali zaha ja som to mavala tiez az mi to spliechalo hore som myslela z ema drbne no ked ti mam rpavdu povedat ani som nato nic nebrala to vacsonu ked som lezala tak som to robila tak ze som vstala aisla sa porpechadzat....inak ti neporadim ja si nato nerad apsominam 😒

katrenka111
24. jún 2010

@riana12 no pojdem k doktorke ked prídem domov,lebo sa mi to nepozdáva....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre