Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

jerryjanka
5. apr 2008

no mne ich šili na mieru takže problem by nebol ani keby som mala 36 hore a 50 dole 😀

aknellita
6. apr 2008

jerry - mne ked nieco siju na mieru, aj tak sa mi to nepaci... lebo ja si vymyslim vzdy taky blby strih 😀

jerryjanka
6. apr 2008

tak ja som si len vybrala model ktory sa mi pačil a dala im miery a požiadavky

aknellita
6. apr 2008

ahaaaaaaaaaaa... tak to by mozno slo 😎

jerryjanka
6. apr 2008

vieš ako ma niektorí odhovárali? ale nedala som saaaaaaa 😀 😀 😀

aknellita
6. apr 2008

jerry - ta odhovarali, aby si si dala usit tie saty? a to preco? 😕

jerryjanka
6. apr 2008

hlavne od farby... všetcia že by mala byť biela... no s*** na nich 😀

aknellita
6. apr 2008

no ja ked som kukala tvoj album, tiez som bola prekvapena farbou... ale tak ja som tolerantny clovek, hlavne, ked sa to paci dotycnej a manzelovi. uz som videla aj nevestu v ciernej - to mi uz ale pride aj trochu divne

jerryjanka
6. apr 2008

ta kočka v čiernych mala šaty odomna :D
myslim že jej to pristalo. ja som vyslovene nechcela biele... tie som mala na prezlečenie

aknellita
6. apr 2008

myslis, ze myslime tu istu ciernu nevestu????
a ked si biele nexela, tak ostatni to mali akceptovat... ta ved co im je do toho, ta ňe????? 😀

jerryjanka
6. apr 2008

no neviem či myslíme tú istú ja som tu v čiernom videla dve
jednu daaaaaaavno - ale oni mali nejake umrtie v rodine
a druhu teraz asi pred 2 tyždnami sa brali

aknellita
6. apr 2008

jaaaaaaaj, tak o takej novej neviem.... a bola ta druha taka baculka?

jerryjanka
6. apr 2008

nie myslim že nie
no ved to je jedno

aknellita
6. apr 2008

no ved vlastne ano... mala by som sa zase venovat diplomovke 🙄 aj ked neviem, ci to, co teraz pisem ma aj nejaky zmysel, lebo moja teta veduca je riadna ... no... ehm... zabava jak hrom

jerryjanka
6. apr 2008

ešteže som nešla na VŠ 😕

aknellita
6. apr 2008

momentalne teraz ti straaaaasne zavidim, to si pis...

mexx
autor
6. apr 2008

Ahojte kotata,
tak sa to tu pekne rozbehlo, co ma tesi, aj ked mam pocit, ze uz tu pomaly nikoho nepoznam. Hrozne, co clovek zameska, ked sem tri dni nemrkne... 😀 😉

Dnes som cela rozbita, vcera sme boli kamaratom na svadbe, bolo uzasne, asi nikdy som sa este na svadbe tak nezbavila, akurat dnes som jak dolamana a nevladzem nic... 😅 Ale nevadi, tak hadam to dospim... 😔

Rozoberali sa tu svadby, ako tak pozeram... Ja tiez brazdim aj po MojejSvadbe, niekedy mam take dni, ze do nemoty sa mi tam chce pozerat a pisat a vsetko mozne, ale niekedy si len mrknem niektore veci a nic sa mi nechce... 😅 Aj v albume mam akurat dve fotky, bo sa mi tam nic nechce pridavat, lebo sa mi to zda zbytocne... 😅 No, polepsim sa... 😉

aknellita
6. apr 2008

mexx - musis sa polepsit a veru pridaj dajake fotos do albumu na MS, nech pokukame 🙂

jeeee a co bolo na svadbe? ja sa bojim, ze budem mat nudnu a trapnu svadbu a ze si o nej budu ludia hovorit, ze aka traposina... tak hod tipy, co sa ti pacilo 😉

zuzanockamt
6. apr 2008

nejako vas tu tie svadby chytili 😀
leni ... a ty kedy planujes? ... a mali ste aj zasnuby? ... ci neplanujete

aknellita
6. apr 2008

zuzi - tak pre mna je to nieco este nezname... bola som na dvoch svadbach, ale ze by som bola z toho nejak paf... neda sa povedat, ale ked som tu pokukala x albumov, tak som zistila, ze to moze byt aj cool 😎
my sme s Marekom spolu len rok (10.5. bude) takze este sme sa nezasnubili, ale svadbu planujem(e) tak o dva rocky... takze casuuuu

zuzanockamt
6. apr 2008

leni ... tak to este kratko ste spolu ... mna sa moj manzelik spytal po deviatich mesiacoch, ci by som si ho vzala, ale vtedy som to nebrala nejako vazne (mala som 22 rokov a ine starosti 😀 ) ... ale neboli sme zasnubeni ... az po svadbe sme raz boli v Baumaxe a vravim mu, ze ked nemam zasnubny prsten, tak si aspon kupime zasnubne kaktusy ... tak mame tri 😀 ... zatial nevykapali a to je co povedat, lebo u mna sa kvetom nedari

aknellita
6. apr 2008

zuzi - mas zasnubne kaktusy??? 😀 to je super, to som este nepocula 😀 no ja xem riadny diamant 😝 aleeee nieee, mne sa pacia take jemnucke prstienky, ja mam tenke prsty 😉
mna poziadal po 3 tyzdnoch, ale teraz sa do toho nejak nehrnie 😅

zuzanockamt
6. apr 2008

leni ... no ved to su ti chlapi ... najskor su do toho hrrr a potom dlho nic ... no hroza s nimi ... mne manzel kupil prsten po statniciach ... inak ja som aj rada, ze sme nemali zasnuby, lebo nemam rada take rodinne seansy ... ked tak len medzi styrmi ocami

aknellita
6. apr 2008

my sa zatial s rodicmi navzajom nepozname... ale taketo rodinne traposiny tiez nemusim... si to predstavujem tiez len medzi 4 ocami.... nieco take romantische 😵
inak k tym kvetom... mne zatial umrel uplne kazdy... mozno skusim kaktus 😀

zuzanockamt
6. apr 2008

no ja som rodinnu navstevu absolvovala asi po mesiaci a pol u jeho rodicov a lubos tiez u nasich dost skoro bol a po cca troch mesiacoch uz u nas pravidelne cez vikendy nocoval, lebo nas delilo asi 50 km ... takze taka vikendova laska zo zaciatku 😀

aknellita
6. apr 2008

my ked sme sa s marekom zoznamili, tak sme sa mesiac stretavali a on potom odisiel na 4mesiace do USA, takze to bola laska cez internet 😝 a odkedy prisiel tak je skola a nemame cas na taketo veci, ale chcem ich vidiet skor ako na jeho promocii, lebo to by bolo potom asi dost take trapne 😅

zuzanockamt
6. apr 2008

leni ... moja byvala kolegyna videla rodicov svojho draheho az na jeho promocii a to uz boli manzelia ... brali sa len za pritomnosti dvoch svedkov, lebo si to tak zelali ... jeho rodicia ju zo zaciatku moc nemuseli, lebo im vadili, ze je o rok starsia, ale teraz uz vychadzaju v pohode a prave cakaju druhe babo

zuzanockamt
6. apr 2008

sorry ... vadilo 🙂

aknellita
6. apr 2008

wow... na promocii a manzelia, tak to by nasi asi nerozdychali!!!! sa o nieco take radsej ani nebudeme pokusat 😀 ja som od mareka tiez takmer o rok starsia... ja som januar 84 a on december 84, ale tak ja som velmi mila, mna zatial vsetci rodicia zrali 😀 napr rodicia mojho ex si so mnou aj potykali (od neho som bola starsia o 2 roky aj 4mes) a to jeho otec mal 64rokov... 😎

zuzanockamt
6. apr 2008

no ja myslim, ze to tiez dost pokrokovo ponali ... moje obidve sestry maju o rok mladsich partnerov ... asi je to rend teraz alebo co 😀 ... to ja mam o sedem rokov starsieho a niekedy je to des 😀 ... ale som spokojna 😉 ... inak ja myslim, ze mna maju svokrovci tiez celkom v oblube a ja ich tiez

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre