Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
11. aug 2010

wooow babulky, ked som teraz pridala novy prispevok, tak mi to ukazuje aj moznost k poslednemu prispevku ho editovat 😕 😲 😵

riana12
11. aug 2010

a tusim to nie je len na ten jeden... zostalo mi to pri obidvoch poslednych a mozno to budem mat aj pri tomto... 🙂

katrenka111
11. aug 2010

@riana12 ideeeees total chudera to je 🙄

riana12
11. aug 2010

@katrenka111 no uz som ju blokla na strankach, kde som ju mala za priatela, mlady to uz vcera urobil... uz je klud totalny 😵
ale ked som citala, ze mlademu napisala, ze ma ma len na sex... mala som tahy sa ho spytat, ale vzdy stastie, ze som zhatala a kusla do jazyka... ale naco sa budem ja takymi talafatkami zaoberat, seba jedovat, mladeho este viac, ked nam je vlastne velmi dobre...
ked som nad tym premyslala, tiez sa mi to chvilu zdalo, ako by chcela mladeho proti mne postvat alebo nieco... predtym sa pochytili za nieco drobne a uplne odveci zacala nadavat na mna 😅 😀

katrenka111
11. aug 2010

@riana12 ach jaaaj...
a inak ako s mladým?? Vse ok??? bývanie,babynko stale na rovnakej urovni??

riana12
11. aug 2010

@katrenka111 no uz sa tym vcerajskom resp. tou babou nezaoberam 🙂
inak s mladym vsetko ok, normalne po tom vcerajsku mam chut si take prazdninky zopakovat este tento tyzden 😀
zeby som mladeho podkusila dneska este? 😅 uvidim 🙂
inak sme na tom stale rovnako 🙂 a kebyze je to take pekne medzi nami takmer stale, ako vcera, tak kludne mozme ostat aj takto ako sme... akurat teda by som chcela, aby sme boli viac spolu 🙂 na spolocne byvanie vo vlastnom resp. sami dvaja, to este nie je, lebo nie su peniazky...

zuzanockamt
11. aug 2010

@katrenka111 dakujem 🙂
@riana12 no niektori ludia sa radi staraju do druhych a hlavne do coho ich nic nie je 😝 🙄

katrenka111
11. aug 2010

@riana12 a co keby ste skusili tak že budete bud u vas alebo u nich,hm?? ked tak chcete byt spolu.... a postupne uvidite,nasetrite a tak....
A prečo nepríde aj on k tebe???

riana12
11. aug 2010

@zuzanockamt uz aj skoda reci... s takymi sa neoplati velmi jedovat... aj som jej napisala, ze ja sa s blbcom uz hadat nebudem (alebo nieco v tom zmysle, presne si to uz nepamatam) 😀 a v poslednej sprave normalne zjemnila ton 😕 😀

riana12
11. aug 2010

@katrenka111 no pred tyzdnom sme sa dohodli, ze ked mi to bude vychadzat, budem chodit obcas aj cez tyzden k nim... on k nam cez tyzden nemoze, lebo nema ako dochadzat do prace...

katrenka111
11. aug 2010

@riana12 jaaaj...no nemate to lahke veru....ale aspon ste si vzacnejsi možno...

katrenka111
11. aug 2010

baby ja som už na nervy 😕 zajtra,pozajtra asi testnem ked nic,už budu pomaly aj 2týždne a MS nikde...to už nie je v poriadku so mnou....budem volat asi aj lekarke,ci som zdrava vobec.....

riana12
11. aug 2010

@katrenka111 no veru hej, sme si vzacnejsi 🙂
dokine sa objednaj aj dnes... co najskor... sup-sup!!! 😠

katrenka111
11. aug 2010

@riana12 mam strach co bude ☹

katrenka111
11. aug 2010

@riana12 tak na 2strane to je aj dobre..ale casom určite budete chciet byt spolu viac a viac možno....

katrenka111
11. aug 2010

@riana12 ale stale mam take pocity akokeby som mala dostat aj silnejsi vytok a bolesti v oblasti bokov a niiiiiccc

riana12
11. aug 2010

@katrenka111 my sme uz boli spolu aj 3 mesiace vkuse... takze sme si uz vyskusali aj toto 🙂

katrenka111
11. aug 2010

@riana12 no a ako to dopadlo???

riana12
11. aug 2010

@katrenka111 ja mam tiez pocit, ze mam vela hlieniku... podbrusko uz nekomentujem 😝 a zdalo sa mi rano, ze som troska do bezova spinila... ale to bolo len ozaj raz a taku divnu farbu to malo... no este nech MS vydrzi... este si chcem uzit chvilu bez cervenej...

a k dokine sa nanominuj co najskor... ak sa ti to opakuje, nech sa na teba pozrie...

katrenka111
11. aug 2010

@riana12 ja praveže nic len taký priesvitný,len tie kríze a boky boliaaa

katrenka111
11. aug 2010

@riana12 no a veru lekarke hned zajtra už zavolam radcej lebo ma to zacina už štvať 😠

riana12
11. aug 2010

@katrenka111 no celkom v pohode... obcas som mala teda toho dost, lebo sme boli u nas, takze mlady, aby nestratil kontakt so svetom, tak vacsinu casu bol na PC a tym, ako nam domaci nedali pokoj, tak som bola z toho nervozna...
malo to svoje chybicky, ale to bolo tym, ze sme boli spolu stale... sviatok, piatok... ale veru mi je za tym obdobim smutno...

riana12
11. aug 2010

@katrenka111 priesvitny? a jeho vela? nemozes mat ovulku? 😕

katrenka111
11. aug 2010

@riana12 neviem...taketo niečo som mala asi pred 2týždnami...ale neni ho až tak vela.....netusím co sa deje,možno mam ozhadzane hormony alebo co....

riana12
11. aug 2010

@katrenka111 tak jedine dokina zisti... ja, ked som minuly cyklus mala ten 69-dnovy, tiez som velmi casto mala taky priesvitny hlienik... hormony totalne v cudu...

katrenka111
11. aug 2010

@riana12 noo to neni dobreee...ale z coho preboha..... nepoviem raz za cas ale pravidelne???
Možno vela sexujeme.... 🙂

riana12
11. aug 2010

@katrenka111 zo sexiku sa nerozhadzu hormony 😉 ak sa ti to stalo viackrat a dokina sama nepovie, tak si od nej ty vyziadaj hormonalny profil... a nie jeden odber, ale minimalne dva...

riana12
11. aug 2010

@katrenka111 a nechcela by si skusit merat aj BT? nech aspon vidis, ako fungujes?

katrenka111
11. aug 2010

@riana12 ved heej srandujeeem.... 😀
No o to sa nebojim ja mam super doktorku,vdacim jej za vela vecii...ona mi vzdy nabere krv aj do 10skumaviek pomaly...

katrenka111
11. aug 2010

@riana12 možem vyskusat...dobre kupim si ten ovulacný test a co....???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre