Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
9. nov 2010

@duska1122 a ty si teraz nezamestnana ci by si len lepsiu pracu chcela?

duska1122
9. nov 2010

som ale sa mi tu vobec nepaci tu je zazrak si nejaku pracu najst. tak to neriesim hlavne ze nejaka je. ked som byvala v trnave tak to bolo v pohode tam bolo s coho vyberat, sice to nebola kriza.

riana12
9. nov 2010

@duska1122 a napriklad o prestahovani, ak by sa lepsia praca naskytla napr. v tej TT, nerozmyslala si o tom takto?

duska1122
9. nov 2010

to nie lebo frajer ma zas dobru robotu tu. inak sa mi tu paci trencin je pekne mesto ani velke ani male, len to mam daleko dom a aj od rodiny a kamaratov. ani neviem ake by to bolo zas si zvykat na nove vsetko ma svoje pre aj proti

riana12
9. nov 2010

@duska1122 tak to mas pravdu, stahovanie, zvykanie si... a vsak mozno sa casom pritrafi nieco fajn... vsak nemoze to byt v TN vecne take biedne s pracou...
a ty si z TT povodne? ci?

duska1122
9. nov 2010

snad sa to casom zlepsi. no primo s trnavy nie ale kusok od tial tak trnavu beriem ako svoju 😀

zuzanockamt
9. nov 2010

s robotou je to vsade tazke asi ... MM hladal robotu rok a pol a aj tak v mieste bydliska nic nenasiel a dochadza denne cez 40 km tam a to iste spät

jetta
9. nov 2010

@duska1122 to mas pravdu...ja som si uz poslala niekolko zivotopisov, a zatial nic....je to tazke...

duska1122
9. nov 2010

@zuzanockamt jeej nova fotka.
ved aj ja som hladala tu co mam teraz pol roka a to som dostala len preto ze frajerova mama sa poznala s veducou. 40 km pani to je dost a mne sa zda 20 km daleko ale uz mam aspom ten vodicky tak aspom mozem rozhodit nove siete

duska1122
9. nov 2010

@jetta ja som poslala asi milion zivotopisov a ozvali sa mi asi 2x aj to s toho nic nebolo.

jetta
9. nov 2010

@duska1122 mne sa tiez ozvali ale cenovo to nie je nic moc...no co uz...ale stale verim ze sa podari...alebo uz nebudem spekulovat ked sa chystame cez leto snazilkovat?

zuzanockamt
9. nov 2010

@duska1122 no a este po takej od veci ceste, ked su stale nejake zapchy alebo nehody, tak mu ta jedna cesta niekedy trva aj hodinu a pol a to musi chodit autom, lebo nema dobre spoje

jetta
9. nov 2010

@duska1122 teraz citam komentare dozadu.. ty si odkial? vidim ze byvas v terncine u priatela ale povodom si odkial?

duska1122
9. nov 2010

@zuzanockamt ved to clovek zabije kopu casu ktory by mohol travit aj lepsie s rodinou napr. 😀
@jetta no povodom som s okolia trnavy. chcete sa v lete snazit o babo? no tak to s robotou radcej moc nevymyslaj ako sa hovori lepsi vrabec v hrsti ako holub na streche

riana12
9. nov 2010

aj ja dohadzam vyse 40km, ale klop.klop, zatial to vyzera este s nou dobre, tak dufam, ze tu zrazu raz nezahlasia, ze to zatvaraju, abo daco podobne... no a ja som si ju hladala este v case dostatku prace... mala som nejake sietky rozhodene aj blizsie, ale jednak som vtedy na taky smer nechcela dochadzat 😅 a jednak sa mi nakoniec ani odtial nehlasili, tak som aj tak skoncila v BA 😅

jetta
9. nov 2010

@duska1122 hej..asi fakt uz nebudem vymyslat...neoplati sa mi to...radsej zacnem vymyslat po materskej.... to budem akurat koncit aj s vysokou skolou...

duska1122
9. nov 2010

@riana12 vidis ved to hovorim vsetky cesty vedu do ba.
@jetta chodis na vysoku? a co studujes? ja by som sa bala studovat a aj mat babo. to musi byt narocne.

riana12
9. nov 2010

@jetta vidis, ak sa chystas v dohladnej dobe, cca ten rok zacat so snazenim, tak uz radsej zostat v tejto robotke a mas aspon aku taku istotu... 😉

riana12
9. nov 2010

@duska1122 ja som tu zacala volakedy pracovat kvoli byvalemu 😝 ale asi by som tu skoncila aj nebyt jeho... predsa len BA = viac prilezitosti... aj ked to tiez nie je vyhra, lebo je tu aj viac zaujemcov, takze sa ti to vyrovna...

jetta
9. nov 2010

@duska1122 studujem externe tak sa to da. a je to sukromna skola takze nie je to take narocne 🙂

jetta
9. nov 2010

@riana12 to ano a ja si platim uz niekolko mesiacov to pripoistenie.. aby som dostavala ten prvy polrok vacsiu matersku

duska1122
9. nov 2010

@riana12 vidis to mi nenapadlo ze vacsia konkurencia.

riana12
9. nov 2010

@jetta tak to mas fajn 😉 ja rozmyslam, ze ked uz sa bude u mna nieco konrektnejsie crtat, teda ze budeme s mladym v takom stadiu, ze uz budeme mat spolocne plany do buducna, tak si zacnem platit potom aj ja... teda ak to dovtedy nezrusia ovsem... ze jo? 😝 😝 😝 🙄

jetta
9. nov 2010

@riana12 no to ani nevrav, ja sa toho bojim aby to nezrusili, lebo inak by to boli zbytocne vyhodene peniaze ☹
a byvate spolu? alebo zatial este nie?

riana12
9. nov 2010

@jetta no snad to netzrusia tym, co si to teraz uz platia... ale tak clovek nikdy nevie, co si ti trubaduri vymyslia 😔

my este spolu nebyvame, budeme spolu 11 mesiacov... ale skor ako dlzka chodenia su problemom peniazky... moz no s ich dostatkom by to troska inak vyzeralo...

duska1122
9. nov 2010

@jetta aj sa to ked robis normalne stihat. sesternica studuje tiez externe a stiha len tak tak ale nic ine uz nevladze asi ani jest lebo je chuda ako trieska a biela ako stena. aj ked par kil schudnut by mi nevadilo 😀

duska1122
9. nov 2010

@riana12 tak to ste spolu este len zacali 11 mesiacov to boli casy.....

riana12
9. nov 2010

@duska1122 no jo, je to este kratko... ale vravim, mozno, keby boli peniazky, inak by to vyzeralo... ktovie... 😅 😕

jetta
9. nov 2010

@riana12 hej to tak byva.. a on je taky mlady ako ty alebo je starsi? moj muz je odomna starsi o 8rokov .
nastastie on ma dobre platenu robotu ale ked sme boli spolu na zaciatku tak robil este inde a vtedy sme prezivali z mesiaca na mesiac.

jetta
9. nov 2010

@duska1122 no to ano.ale u mna je ten rozdiel ze babicky su take nadrzane na vnuca ze budem rada ked snim budem chvilu sama, lebo mam dojem ze ich budem mat nonstop nasackovane u mna doma...a okrem toho moja mama byva kusok odomna a hocikedy bude ochotna si ho zobrat, tak ako aj jeho druha stara mama...tak tohto sa ozaj vobec nebojim. 🙂
a ozaj ty si vydata alebo este nie? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre