Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
17. dec 2010

@mishuu no ja ani velmi nezaregistrujem, ze dake Vianoce boli - 3 dni volna na Vianoce a potom "asi" aj 3 dni volna k Novemu roku.

katie1
17. dec 2010

Ahojte babulky. Konecne piatok... Vcera som opat dosla z roboty po siestej, strasny frmol... Dnes som zdrhla normalne. Zajtra sa chystame ist nakupovat do Avionu posledne darceky.
Pondelok, utorok chceme kupit stromcek, v stredu peciem kolace a vo stvrtok chystame rybaciu polievku, majonezak, podkovicky do mliecka... V piatok uz len posledne doladovacky 🙂
V sobotu mame zraz celej rodiny u babky.
Ja sa ale vzdy aj tak najviac tesim na Silvestra. Budeme s deckami u maminy a dojdu aj sesternice s rodicmi, tak nakoniec bude aj zur 😎

katrenka111
17. dec 2010

Caute babyyy.... no hovorím že každy sa chysta na Vianoce 🙂 Tak ja som si dnes zarobila cestá a zajtra, pozajtra možem vypekať... aj my ideme zaktra este na posledne nakupy a do kina 🙂
Ozaj a na Silvestra co budete?? Kam sa chystáte???

riana12
18. dec 2010

ahojte

my to zmakneme teraz cez tyzden pred Vianocami, ale ziadne nahanacky nehrozia...

katrenka111
19. dec 2010

Dobré ránko... nejak tu je ticho, kde ste všetky???
@riana12 No ahoj, no ja som už aj napiekla včera sme boli v tom kine, este posledné nakupy, ale aj tak som nezohnala to co som chcela..... takže este v týždni musim pochodiť..... Dnes este dopečiem volaco a mladý chce zdobiť už stromček...takže budeme mat o zábavu postarané.... 🙂

riana12
19. dec 2010

@katrenka111 jeeej, zdobenie stromceka je fajn 🙂 pekne pustite vianocne pesnicky a spolu zdobte, to je atmoska 😵

katrenka111
19. dec 2010

@riana12 No este sme sa do toho nepustili... mladý varil, ja som plnila take kakaove srdiečka a robila take rafaelo gulky.... napapali sme sa a teraz ideme este spolu niečo piect,... nejak nas to riadne chytilo 😀
sranda...vianocná atmoska 😀

katrenka111
19. dec 2010

@riana12 a vy ako výkendujete???

riana12
19. dec 2010

@katrenka111 sme u mladeho, travime ho ako obycajne... papuckova kultura 🙂 ziadne vianocne pripravy...

katrenka111
19. dec 2010

@riana12 Vam je ale dobreee.... 🙂

riana12
19. dec 2010

@katrenka111 no ale zase sme nachoreni, hlavne mlady... 😒

katrenka111
20. dec 2010

Pekný deň Vám prajem...... 🙂

riana12
20. dec 2010

@katrenka111 ahoj 🙂

riana12
20. dec 2010

babulky, dnesnym dnom som aspon teoreticky poriesila posledny darcek 😀 😵 uz len pockat, ci to aj prakticky vyjde a ze to kurier do stvrtka stihne dodat 😅 tak drzte palceky 😵 😉

katrenka111
20. dec 2010

@riana12 ahooj a aký darček??? Mne dnes doniesol kurier parfem pre maminku a este skočím po robotke pokukat volačo možno....este nemam nic pre brácha 😉 jaaaj dnes do 16h. v praci??? sa mi nechceee... ale je klud... akoby už všetci mali dovolenky..... 🙂

riana12
20. dec 2010

@katrenka111 toto som mu objednala: http://www.vtipnedarceky.sk/totalne-vychytavky/...
a uplne to splna podmienku, ze kludne mu to moze stat na komode 😀 😀 a aspon sa mu nebudu drobne povalovat v misockach 😀
vymyslela som to, lebo mlademu sa veeeelmi tazko da nieco kupit... 😝 bola troska ina dohoda, ale z tej zislo a on sa tvaril, ze uz ma nieco nove pre mna kupene, tak som takto narychlo vymyslela tu sporkasku, zatial som spokojna, uvidime, co mlady...

katrenka111
20. dec 2010

@riana12 No to je docela praktické.... kto vie ako on teba prekvapí 😉

katrenka111
20. dec 2010

@riana12 a budete na Vianoce spolu, ci???

riana12
20. dec 2010

@katrenka111 minule nieco popod nos povedal, ze co keby mi Jezisko vonavku priniesol... lebo som mu vtedy chvalila jednou novou vonavkou, co som si kupila... a vcera tak na sestru skaredo pozeral, ked mu chcela daco za kozmetiku povedat... tak tipujem, ze asi vonavka to bude 😀

na Vianoce asi 25.-26., mozno aj do 27. rana, ale este uvidime... a vy ako? iste v podstate cele Vianoce, ze?

katrenka111
20. dec 2010

@riana12 No tak parfem vždy potesí.... no my spolu no budeme u mojej maminy cela rodinka sa zídeme a 26. pojdeme domenko....

riana12
20. dec 2010

@katrenka111 tak to je jasne, ze potesi 😵

katie1
20. dec 2010

Ahojte. Tak ako? Uz nech je toto obdobie za nami, no nie 😀 Uz teraz som z toho unavena, ale uz mame konecne aspon darceky pokupene a potraviny prichystane. Zajtra po robote ide drahy kupit stromcek, tak budeme zdobit, v stredu po robote chcem piect kolace. Dnes som pytala od veducej na stvrtok dovolenku, lebo mi zostal 1 den, no ale zatial na mi nevyjadrila, lebo je roboty jak nas....j. Aj dnes som musela byt dlhsie a cely den som sa nezastavila, leze mi to uz na nervy, minuly tyzden som aj zo dva krat prisla o siedmej domov z roboty 😠
My budeme tento rok na Stedry vecer pri stole s drahym, malym a s draheho maminou. Prvy krat bez mojej maminy, je mi to docela luto. Moja mamca to nepreziva, ale ja aj docela ano, na buduci rok to musim inac vymysliet... No ale 25-teho sa stretavame u mojej babky cela family a na Silvestra tiez, tak to sa tesim 😎

Mne drahy chysta nejake prekvapko, lebo sme spolocne nekupovali pre mna ziadny darcek 😀 Tak som zvedava co vymyslel, stale sa ho pytam na nejake indicie 😀 Som ako decko v tomto, zvedava sooom 😎

katrenka111
20. dec 2010

@katie1 Ahooj, no veru kolko behačiek nás to stojí co... mi máme už stromček ozdobený, už som aj napiekla, este zajtra do robotky a v stredu niečo podokončujem upracem a mame hotovo.... 🙂
No ani mne drahý nič nekupoval este ,tak som zvedavá, ale mna to akosi ani nejak nezaujíma...ved uvidíme co vymyslia tí naši chlapi no nie......

zuzanockamt
20. dec 2010

@katie1
@katrenka111 vy ste ake aktivne ... ja ani nepeciem tento rok nic, stromcek ani neviem, kde sa nachadza, ozdoby nemam este ani kupene a upratane tiez nie ... nejako to neriesim tento rok 😅

zaira1407
20. dec 2010

Ahojte 🙂
Prípravy na Vianoce v plnom prúde...U nas sa stromček už ozdobil - teda nie sam sa ozdobil 😀 zdobili sme v sobotu , ja som sa tesila ako male decko 😀 ....no dobre aj takych autobus bere 😎
napiekla som v nedelu , este take dokoncovacky a v stredu spravim medove rezy - mnamky 😵
darceky uz su .... a asi o vsetkom viem ...ale len asi ...necham sa prekvapit .
A my mame tento rok aj tak najkrajsi darcek 🙂 ....bublinku ...uz ma aj srdiečko , tesime sa .

zuzanockamt
20. dec 2010

@zaira1407 aj ja som mala vlani taky darcek 😵 ... ale este som o nom nevedela, lebo prisiel presne na Stedry den ... to urcite nebola nahoda po 17 mesiacoch cakania 😵

zaira1407
20. dec 2010

@zuzanockamt tak to urcite nebola 😀 to bol ten darcek 🙂 a krasny ....JURKO

katrenka111
21. dec 2010

@zaira1407 no veru to musí byť asi ten najkrajší darcek... aj ja ceeeeem 🙂

katrenka111
21. dec 2010

Inak dobré ránko prajem 🙂

riana12
21. dec 2010

ahojte

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre