Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

evelyn22
12. okt 2011

@lejduska no asi ti sleduje hladinu hormonov v krvi skrz tu krv... ale to uvidis, hadam sa ti to upravi no... ja tiez dufam, ze nebudem mat ziadne problemy potom uz... lebo som z toho nervna akurat tak... vkuse sa sledovat ci nahodou nespinim, ked spinim to si clovek nic neuzije... ziadny sex, kupanie... niezeby som bola daka teta z ulice s kabelkou, ale obcas sa najde niekto fajn a clovek nemoze... a kde na zapade?

lejduska
12. okt 2011

@evelyn22 presne si to povedala sledovat hormony skrt tu krv.., tak dufam, ze sa to upravi aj tebe aj mne..nech mozeme dalej byt v pohode a po pripade aj robit doplnok 😀 jasne viem co myslis nahodou stretnes toho praveho a nebudes moct.., ja mam priatela a sex bol obmedzeny a teraz uz ziadny., v bratislave mam 2 bratrancov a sesternicu a na okraji bratislavy dalsiu sesterku s mzom a detickami

evelyn22
12. okt 2011

@lejduska kiezby lebo toto je uz zufalstvo 😒 .. pravy to byt nemusi, proste niekto s kym sa budem citit dobre a sex by mal (podla mna) zmysel... a preco nemate sex? .. jaaj tak blava, jj aj ja tam mam kopec rodiny, bratrancov, sesternicu, tetu, otca...

riana12
12. okt 2011

@evelyn22 aj moji kolegovci su chori, jedna kamaratka uz PN, mamina hlasila, ze chorie... no, to bude tym blbym pocasim 😝

lejduska
12. okt 2011

@evelyn22 tak mali sme ale potom som brala vafinalne takbletky, teraz tieto a zas vaginalne potom pride ms a potom asi zas ustne aj vaginalne 😒 sak vies, ze sem tam mame ale pokial beriem vag. tabletky tak to nejde., ale pocas plodnych dni sme mali (ak nejake boli) cize aj preto som rozmyslala ci nevyjdu //., noo ty si tam v tej BA ako doma povedz rovno 😀

evelyn22
12. okt 2011

@riana12 jj ved sa tak prudko ochladilo... vsetci su chori, strasne nieco...
@lejduska jaaaj no tak to hej to chapem... tak to je o nicom ozaj ved to dost vztah likviduje, nemyslim si, ze sex je najdolezitejsi ale ta frustracia kolo toho potom, ked neni... to je zle... tak drzim palce 🙂 a ano, ja som tam ozaj ako doma pomaly 😀

lejduska
12. okt 2011

@evelyn22 ano presne ani sa necudujem priatelovi keby mal s tym problem, ale znasa to statocne 😀 dakujem krasne

snubenci08
12. okt 2011

@evelyn22 aha tak to samozrejme ano, ani ja by som nevymyslala s detmi, zakial by som nemala vyriesenu otazku financii a podobne, a samozrejme ani bez toho spravneho chlapa to nejde 🙂

evelyn22
12. okt 2011

@lejduska no mas dobreho priatela ako vidim... ale asi sa tiez tesi, ze to uz bude oka, snad 😀

evelyn22
12. okt 2011

@snubenci08 no prave, jedna vec je nehoda a druha vec je ked sa rozhodnes snazilkovat bez nejakych zakladov pre toho drobca...

snubenci08
13. okt 2011

@evelyn22 tak to mas pravdu, len ja som si myslela ze mas stale toho isteho partnera, s ktorym si cakala prve babo

evelyn22
13. okt 2011

@snubenci08 nie kdeze toho hajzla som poslala do ... hned po potrate...

lejduska
13. okt 2011

@evelyn22 hej je vyborny 🙂 ale jak si k tomu dosla, zato ze vydrzi chvilu bez?? 😀 no kto by sa netesil sak teraz sa nemozme hadat bo neni ako sa udobrit 😀

dayanka
14. okt 2011

caute baby ako pokracujete? 😎

zelovocka
14. okt 2011

@dayanka caaau 🙂 objednala som si ampulky s materskou kasickou na upravenie hormonalnej hladiny a teplomer na meranie BT. chcela by som íst ku gyn. uz s tym, ze mam aspon mesiac-dva dokladne odsledovany cyklus, lebo ani neviem, ci mam v pohode ovu. aj ked myslim, ze vacsinou ovulujem, lebo mavam middle pain.
tiez by som si rada dala spravit horm. profil, ale to neviem, ci sa da na poziadanie. mam podozrenie, ze mi "skacu" hormony, lebo som stale vyhadzana okrem asi tyzdna-dvoch pred MS, a to uz mam cez 30 r., tak som dufala, ze sa mi to upravi a nebudem mat tvar ako pubertiacka ☹ tak keby to bol problem s tym HP, poviem gyn., ze sa uz rok snazime, aj ked to nie je pravda, aby mi ho spravila 😉 chcem ist do snazenia s tym, ze uz co-to o sebe viem, v akom som stave. ty si nieco uz podnikla? 🙂 inak zdravim vsetky baby a zelam pekny dniiik, vikend je za dverami! 🙂

zaira1407
3. nov 2011

Ahoj 🙂 ...vidim ale vas tu pribudlo 🙂 ahojte ahojte 🙂 . Ako sa mame @riana12 ? @etuska a @zuzanockamt pisali ? ja ani uz neviem kedy som naposledy pisala, zrejme po porode 😖 ...
Lucinka nam raste jedna radost uz ma 6000g a 62 cm ....

riana12
3. nov 2011

@zaira1407 no my si medzi sebou obcas napiseme v sukromnej teme alebo na FB, nie si tam? 🙂
jeej, malinka ako rastie pekne 😵 a ako sa mate, ako vam to spolu ide? 🙂

zuzanockamt
3. nov 2011

@zaira1407 ahoj ... ja uz sem do temy nechodim, uz som stratila prehlad a nemam ani dovod 🙂
malinka krasne rastie 🙂 ... ako ste si na seba zvykli?

werusss
24. jan 2012

...ahojte...su tu nejake nove buduce snazilky? 😉

zelovocka
24. jan 2012

@werusss ahoj, nooo, už sa to blíži 😉 kedy plánujete začať?

werusss
24. jan 2012

@zelovocka --ahoj....no my zaciname v marci...aj ked ja by som uz zacala najradsej hned...🙂...a vy?

zelovocka
24. jan 2012

@werusss ja som na tom podobne, najradšej by som hneď 😉 tiež asi marec, možno február. už sa nejako pripravuješ? 🙂

werusss
24. jan 2012

@zelovocka ...noooo vcera som bola u gynekologa nech viem ci som zdrava, a aby mi poradil nejake vitaminiky...nastasite mi dal zelenu ze u mna vsetko ok..no tym ze robim na takom mieste kde sa fajci potrebujem pockat lepsie pocasie aby nikomu nevadilo moje vetranie...🙂..tak hadam uz marec bude ako tak...🙂... od dnes papam vitaminiky...a akurat som kukala na nete nejake vitaminiky pre partnera...ty ako?...tiez beres vitaminiky?...a tvoj partner ci manzel bere nejake?...🙂

zelovocka
24. jan 2012

@werusss tiež som bola u gyn. a tiež mi dala zelenú, že u mňa je všetko OK 🙂 ak by nastal náhodou problém, tak zrejme bude u partnera. ale dúfam, že žiadne prekážky nebudú 😉 aj keď ja by som ho najradšej hneď hnala na spermiogram 😀 nech viem, na čom sme. ale je to pre chlapov väčšinou stresujúca situácia, tak ho ušetrím 😝 😀
beriem Femibion800 teraz pár dní, pijem alchemilku a to je asi tak všetko. no a celkom zdravo sa stravujem 😉 môj chlap neberie nič - zatiaľ 😉
robíš niekde v bare alebo tak? tam sa fajčí 😠

werusss
24. jan 2012

@zelovocka ...no veru...pre chlapov je to stresujuce...takze toho k doktorovi az keby sa nedarilo...😀...no a uhadla si robim v bare...no mam super sefka takze s nim sa to bude dat nejako poriesit aby som weekendy nemusela robit lebo vtedy mame najviac fajciarov...mozem sa spytat ze vy preco az v marci?

zelovocka
25. jan 2012

@werusss tak to je paráda, mať dobrého šefinka je výhra 😉 pekné od teba, že sa tak snažíš vyhnúť fajčiarskemu dymu, niektoré (budúce) mamičky veselo fajčia samy 😠
no radšej by som už vo februári, len môj chlap veľa služobne cestuje, tak uvidíme. aspoň sa zatiaľ stihnem listovkou nadopovať 🙂 koľko máš rokov, ak sa smiem spýtať? 😉

werusss
25. jan 2012

@zelovocka ...no ja som bola tiez silna fajciarka...no pred 4 rokmi som prestala a odvtedy mi to dost vadi..🙂...heh...ja mam 28 rokov...takze si myslim ze je aj cas na to prve babatko....ty mas kolko ak to nie je tajomstvo?

zelovocka
25. jan 2012

@werusss ja som prestala pred vyše 5 rokmi 🙂 a občas mám chuť zapáliť si, hlavne keď som naštvaná, ale nedala som si nikdy 😉 stále mi to vonia (teda nie taký krčmový zafajčený vzduch, ale samotná cigareta fajčená napr. vonku 😉 ), no viem, že by mi to nechutilo už. ja budem mať 33, takže už pomaly aj stará korčula na prvé bábatko, ale čo už, skôr sa nedalo 😉

werusss
25. jan 2012

@zelovocka ...no moja sestra ma 30 a tiez este neplanuje babatko...ona tak najskor o 5 rokov..a myslim si ze dnes je taka doba ze nie je sa kam ponahlat...na veku uz tak nezalezi...🙂..

zelovocka
25. jan 2012

@werusss ja si myslím, že po 25-tke je už dieťa v pohode (ak teda sú na to aspoň základné podmienky - financie, bývanie, príčetný partner 😉 ), lepšie skôr, ako neskôr 🙂
mne už teraz biologické hodiny bijú na poplach, ale ako som už napísala, skôr sa nedalo a nebola som na to ani psychicky nastavená 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre