Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

mexx
autor
8. jan 2009

Ked ono to cakanie tak hrozne zle vplyva na psychiku, a vtedy to ide lahsie. Ked necakate, tak neriesite, ste v pohode, uvolneni...a bum, je to. 😉

Silvi, ty uz dlho cakas? 😕

silvia1983
8. jan 2009

to mas pravdu,ked sa na to nemysli,ide to lahsie...lenze my sa snazime asi od septembra ☹

mexx
autor
8. jan 2009

Silvi... 😒 Ono to nie je az tak dlho, v porovnani s tymi, co sa snazia cele roky... Ale je pravda, ze tiez to musi byt dost zle na psychiku, potom clovek rozmysla, ci nie je problem... 😖

etuska
8. jan 2009

Silvi-tak drzim palce 😉

mexx
autor
8. jan 2009

Jo, Silvi, pripajam sa, len sa nam potom nezabudni pochvalit... 😉

etuska
9. jan 2009

ahojte zienky,
ja som dnes bola trosku pobehat vypredaje-uz je to sice dost prebrane,ale nevadi-kupila som par veciciek pre krsniatko + malej botasky a topanky do skoly.No a samozrejme som zabehla do "charity shopu"-juuj,tam som objavila triculo za asi 0.45p a detske rifle za tu istu cenu 🙂

No a doma mame bordel,tak by bodlo upratat 🙂

mexx
autor
10. jan 2009

Etuska...zober ma tam na nakupy...prosiiiiiiiiiiiiiiiiiim.... 😲 😀 😉 To je hrozne, aj ja chcem taketo obchody a vypredaje... 🙂

etuska
10. jan 2009

Mexx-no aj tu je to drahe,ale ak nemusis mat zrovna super znackove veci,tak sa da nakupit za "par supov".Fakt je zivot na Slovensku drahy,ked to porovnam k platom 😒

Tu su drahe sluzby,ubytko-ako kde.

etuska
11. jan 2009

Ahojte zienky,
Zuzka-uz si asi opat v UK,ze?
Mexx-ako vikendujes?
My sme vcera boli len doma,lebo zacalo take sychrave pocasie,tak sa nam v dazdi nikam nechcelo,akurat poobede sme sli k znamym,kt. maju rovnako staru dcerku,nech sa Miska vyhra.
Vecer sme s drahym varili o dusu 🙂 gulas,Miske zemiakovu polievku a este zapekane cestoviny-aspon mam na 2 dni od varenia pokoj 😅

mexx
autor
11. jan 2009

No ja by som si asi prisla na svoje, lebo si vobec nepotrpim na znackove veci. Pokojne znesiem aj do cinaka alebo zo sekaca (aj ked je pravda, ze v sekaci sa mi este nepodarilo narazit na nieco uplne skvele, ked teda neratam jedny rifle, co som nosila este na zakladke, tie boli svetove - ale zato kamoska tam kazdy mesiac najde super vychytavky, ktore by som brala hned - nuz, asi nemam stastie). 😀

Prave som sa vratila poriadne vymrznuta z prechadzky pri vode, pes sa vyburil, ja tiez, akurat sa budem este dlho rozmrazovat. 😀

etuska
11. jan 2009

Mexx 😀 -daj si caj s rumom 🙂
No ja som praveze vacsinu veci na SVK mala zo sekacov a boli "cool" ,teraz v tejto tradicii pokracujem 😅 Akurat poriadny kabat sa rozumnu cenu tu nemozem zohnat.A jeden co sa mi pacil si minuly tazden kupila kolegyna 😀 😅 😝
...ale nevadi,ved aj vo vetrovke je fajn.
Akurat zvazujeme s muzikom,ze by nam bodlo kupit nejake sportove oblecenie nech sa konecne zacneme hybat 😀

zuzanockamt
11. jan 2009

ahojte ... tak my sme nakoniec neodleteli, ale ostali sme doma ... informovali sme sa este den pred odletom v agenture ohladom prace a povedali nam, ze fabrika,kde sme robili nefunguje a do zvysnych dvoch chodi len cca 20 ludi ... takze robota nie je ... tak sme v piatok pobehali urady a zaciname hladat pracu doma ... uvidime, co bude

etuska
11. jan 2009

Zuzka-tak drzim palce,nech vsetko vyjde tak ako tuzis aby vyslo 😉

mexx
autor
12. jan 2009

Zuzi, a vy ste teraz na Slovensku? 😕 Je to vsade chore s tou pracou... 😔

zuzanockamt
12. jan 2009

hej sme teraz na slovensku ... zajtra idem na pohovor do kniznice ... vraj sa ma perspektivne uvolnit miesto knihovnicky na detskom odddeleni ... tak sa som zvedava 😉

mexx
autor
12. jan 2009

Jaaaj, Zuzi, tak taka praca by sa mi moooc pacila... 😵 Pozeraju tam velmi na to, ci mas prislusne vzdelanie, alebo im ide skor o to, aby mal clovek k tomu vztah? 😕

Ja si vzdy, ked idem do kniznice, hovorim, ze toto by som teda chcela robit...bo ja som dost velky knihomol. 😉 V nasej kniznici uz cele veky pracuju tie iste tety, a teraz dokonca skratili pracovnu dobu len na pol dna, asi im tam chodi coraz menej ludi... ☹ Takze tu by som miesto asi len tak nezohnala... 😒 A hlavne sa im teraz podarilo "zdigitalizovat" cely system, takze vsetko, co doteraz robili rucne - evidencia, preukazy, vypozicky - je teraz robene pocitacom cez citacie kody a podobne veci...a poviem vam, bola som az prekvapena, aky velky vplyv to na nas malo. Vzdy mala kniznica svoje velke caro, bolo to super, ale odkedy to maju cele "spocitacovane", tak sa tam citime divne, je to nejake schaosene, a to caro je niekde prec... 😒 Fakt sme z toho mali moc divny pocit. 😔

Ale zato na dedine je to stara dobra kniznica stale, tak aspon tam zbehnem obcas "na terapiu"... 😉

Ako vyzeraju kniznice v Irsku a Britanii? 😕 Vzdy obdivujem tie vo filmoch, ze ked raz pojdem do zahranicia, tak musim nejake kniznice omrknut. 🙂 A uplne zeriem tie ich veci, co su vzdy vo filme vidiet - ako niekto nieco hlada, v nejakych superstarych novinach, pride do kniznice, a oni to tam vsetko maju archivovane a da sa to popozerat pomocou takeho pristroja. To sa mi paci. U nas su tak casopisy spred dvoch tyzdnov a dost. 😖

zuzanockamt
12. jan 2009

mexx ... neviem ako to je so vzdelanim,ktore este akceptuju a ktore uz nie ... ja mam VS - pedagogicku fakultu a jeden z predmetov slovensky jazyk a literaturu,takze asi aj to rozhodlo 😅 ... uvidim,co na mna zajtra povedia 🙂

etuska
12. jan 2009

ahojte zienky,
Zuzka -tak drzim palce.Mna by tiez taka robotka bavila.Som stale tvrdila muzovi,ze chcem robit v kniznici,alebo v novinovom stanku 😀

mexx
autor
12. jan 2009

No len neviem, ze keby ma zamestnali v novinovom stanku alebo v kniznici, co by som stihla porobit. Lebo by som donemoty citala... 😅

zuzanockamt
12. jan 2009

tak ja by som v novinovom stanku nechcela robit ... tam by som sa unudila k smrti ... kniznica je trosku o inom 😉

etuska
12. jan 2009

Zuzi-no ved je aj kopec odbornych casopisov 😅 ,ale v novinovom stanku yva vacsinou zima a robia tam penzistky 😀

mexx
autor
13. jan 2009

No kniznica je uplne lepsia, ale ten novinovy stanok ako brigada popri penzii, to by slo... 😉

etuska
13. jan 2009

Mexx-tak sa mame na stare kolena na co tesit 😀 Ja som si vcera len tak narychlo kupila noviny,ze nieco precitam a asi z 50 stran bolo 39 futbal 😀 😀 😝 😝 -to je tak ked necitam vopred co kupujem 😀 😀

zuzanockamt
13. jan 2009

ahojte ... tak pohovor v kniznici mam za sebou ... bolo to fajn ... taka starsia velmi mila teta tam robi a na miesto nej by som mala nastupit ... zatial iba na 4 hodiny denne,kym by som sa zaskolila, to by trvalo zhruba tri mesiace a ona by potom isla na dochodok ... zajtra sa mi ozvu ... som zvedava na vysledok ... no a zajtra ma caka druhy pohovor,idem do ziliny skusit stastie v regionalnej TV

etuska
13. jan 2009

OOOO 😕 😕 😕 tak drzime palce Zuzi.Aka je to pozicia v TV?

zuzanockamt
13. jan 2009

je to pozicia redaktorky, tak som sa s nimi dohodla, ze sa zajtra pridem ukazat a povvyzvedat co a ako to tam vlastne chodi

etuska
13. jan 2009

tak to by bola celkom zaujimava robotka,nie?Ale ani ta v kniznici nie je na zahodenie...No Zuzi,vidim to tak,ze coskoro budes kut aj ine plany 😀 A ako manzel-tiez beha po pohovoroch?

zuzanockamt
13. jan 2009

aj mne sa ta kniznica pozdava,ale neviem este ci aj ja im,tak sa musim snazit dalej 😀 ... manzel zatial nebeha nikde ani zivotopisy neposiela,to mu iba ja vsetko zariadujem...stale len hundre a nadava na slovensko...taky frflos je z neho...a ked budem mat konecne nejaku robotu,tak ziadne ine plany kut nemozem,kym nebudem mat pracu na dobu neurcitu

mexx
autor
13. jan 2009

Jaaaj, na nervy s muzom-frflosom... Ten moj sice moc velky frflos nie je, ale zas ked zasne, stoji to za to, si to vyzerem aj za inokedy... 😀 Zuzi, tak snad ti vyjde nieco z toho, a nech je to to prave. 😉

Etus, no jo, musis pozerat, co kupujes, ak sa len nechces stat odbornickou na futbal. 😉

etuska
13. jan 2009

Mexx- 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre