Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

lucinka4
27. jan 2009

viem si to predstavit, nicnerobenie je fajn na chvilu ale potom to uz lezie na nervy..vcera som sa draheho spytala ,ze kedy chce zacat robit na babatku a on,ze 14.juna (13.juna mame svadbu) 😀

zuzanockamt
27. jan 2009

ved to, ze ked sim doma uz vyse mesiaca, tak mi to lezie na nervy ... hadam sa nieco podari ... jednu ponuku mam ... pracovat v kniznici, ale prve tri mesiace iba na 2 - 4 hodiny pocas dna a potom uz normalne na cely uväzok ... nebola by to zla praca, ale aj platovo by som bola o jednu triedu nizsie ako v skole 😖
tak sa mozno uz pocas svadobnej noci zadari 😉 ... ja som pred svadbou nebrala HAK, mala som s tym problemy, tak som si dala na 8 mesiacov pauzu, ale potom ked sme isli do UK,tak som zase zacala a teraz uz neberiem od augusta ... pred svadbou sme nejako extra nedavali pozor, ale nic sa neudialo ... lenze my sme planovali svadbu iba mesiac, takze som nemala cas sa stresovat, ze co ak budem tehotna na svadbe

mexx
autor
27. jan 2009

Jeej, tu to zije... 😉 Co porabate, zienky?
Luci, trochu ti zavidim, akurat sme so segrou spominali, ako to bolo minuly rok, ked sme chystali moju svadbu... 🙂

zuzanockamt
27. jan 2009

ahoj mexx ... ja sa chystam trosku upratat a vyhanam MM do obchodu, ale on kym sa rozhybe 😠 ... strach a hroza ... a potom chcem nejaky obed uvarit ... ja mam dnes len ovocie a zeleninu, takze napchavat sa bude len moja zakonita polovicka

mexx
autor
27. jan 2009

Ja mam problem, ze co varit...potrebujem nejaku inspiraciu, tak sa potom pochval, co ides varit ty... 😉

zuzanockamt
27. jan 2009

dnes nic zlozite ... chcela som robit privarok z fazulkovych strukov, ale drahy nechce, ze on chce iba pecene zemiaciky so slaninkou a cibulkou ... vcera som robila palacinky a v nedelu zeleninove rizoto ... a ja budem chrumat ovocie ... uz sa mi ho konecne podarilo vyprevadit do obchodu 🙂

lucinka4
27. jan 2009

tak som spat,bola som vedla u kolegu...ja pracujem takze nic zaujimave 😀
no tie pripravy si naozaj vychutnavam lebo viem,ze to skonci...a uz sa pomaly zapaja aj moj drahy, predtym hovoril,ze je este skoro..teraz ked o tom rozpravam tak nesomre...aj to je pokrok 🙂

zuzanockamt
27. jan 2009

ja som stihla pripravy na svadbu velmi rychlo ,ale tak my sme mali len 13 ludi ... najväcsi problem bol so satami, lebo sa mi ziadne nepacili, ale nakoniec som nasla ... len vo vsetkych salonoch sa chytali za hlavu, ked sa ma spytali, ze kedy bude svadba a ja ze o tri tyzdne 😀

lucinka4
27. jan 2009

no my budeme mat dufam max 65, saty mam uz vybrate ale samozrejme je aj nova kolekcia takze este pojdem skusat 🙂

zuzanockamt
27. jan 2009

ja som vyberala z tych starsich, moje mali asi 3 roky, ale boli pekne, chcela som velmi jednoduche a nechcela som za ne vyhodit vela penazi, lebo sa mi to zdalo zbytocne ... stali asi 3000 sk ... a bola som spokojna s nimi

mexx
autor
27. jan 2009

My sme mali cca 90 ludi a saty som si dala usit namieru, takze mi sadli ako uliate a nikde ma nic netlacilo...az mi je luto, ze uz si take viac neobleciem... 😅

mexx
autor
27. jan 2009

Fiha, pol dna nic nenapiseme a sme na tretej strane... 😅

zuzanockamt
27. jan 2009

este ze si nas vyhrabala odtial, mexx 😉 ... nikoho tu dnes niet ... tak ja kukam do inych tem a nudim sa trosku 😔

etuska
27. jan 2009

Zuzi,tak sa zase nahaname po temach 🙂 Mna sa drahy pytal,ze uz nekoncim.Isiel chudak radsej pozerat telku 😀

mexx
autor
27. jan 2009

Tiez tak nejako...len pozeram po ostatnych temach, ale pisat sa mi moc nechce...pustili sme si nejaky film, ale tiez dost nuda...no nic moc. 😒

etuska
27. jan 2009

No ja by som sa mala pripravit na zajtra do skoly,len sa mi akosi nechce 😅

zuzanockamt
27. jan 2009

zase sa nahaname ... len sme trosku v opacnych taboroch ... ci ako to mam nazvat 😀 ... ale to nevadi 😉 ... aj moj muz furt somre,ze co to stale pisem a znudene kuka telku ... no ale co sa mu budem venovat, ved mam aj tak plodne dni za dverami, takze nech len radsej kuka tu telku ... je to len pre jeho dobro 😀

mexx
autor
27. jan 2009

Etus, lenivost je strasna veci (vlastne jeden z hlavnych hriechov), ale priznavam bez mucenia, aj moja najcastejsia vyhovorka je, ze sa mi nechce... 😀

etuska
27. jan 2009

Zuzi 😀 😀 😀 -ti si teda betarka.V podstate ho chces len na "oplodnenie" 😀
No a to ze mame ine nazory?-ved ak by sme nemali to by bol svet nudny,ze? 😀

zuzanockamt
27. jan 2009

erika ... si ma odhalila 😀 😀 ... ale nie aj na ine veci sa zide ... ved sem - tam treba aj nieco opravit, odniest tazky nakup, vymenit ziarovku a taaaak 😀 😎

mexx
autor
27. jan 2009

Je fajn, ze mame vsetci nejaky nazor, a tiez je fajn, ze sa len pre rozdielnost tychto nazorov nehadame do krvi a nezabijame. 😉

etuska
27. jan 2009

😀 😀 😀 pocuvaj Zuzi,nie si tak trochu feministka? 😀
No idem ja prekonat tu svoju lenivost zienky,ale najprv asi idem pokecat s drahym,aby si nemyslel,ze ho podvazdam s nejakym"Modrym Konom" 😀
Tak bru nocku.Drzim palce pri hladani robotky i spracuvavani mangelov 😅

zuzanockamt
27. jan 2009

nie som feministka 😉 ... len pekne pokecaj ... to je hrozne takto tu zavislacit 😀
a co sa tyka tych nazorov, tak jasne, ze sa nepobijeme kvoli tomu, ved kazdy sme nejaky a to je dobre 😉

mexx
autor
27. jan 2009

Ja tiez este nieco popozeram a musim to vypnut, lebo ma uz porazi raz z konovania... 😀

zuzanockamt
27. jan 2009

sme zaaavislaaacky, pomoooooc 😀 😎

mexx
autor
27. jan 2009

Sme. Odmietam sa dat liecit. 😎 😀

mexx
autor
28. jan 2009

Bre ranko, moze sa zavislacit nanovo. 😀

zuzanockamt
28. jan 2009

ahoj mexx ... ako vzdy prva 😉
mas pravdu ... mozeme si zase rozvijat nasu zavislost do este pokrocilejsieho stadia 😀
inak ja uz mam navareny aj obed ... uz len vajickovu meletku spravim, ked pojdeme papat

mexx
autor
28. jan 2009

Nam ostalo odvcera, takze dnes varit netreba... Chystame sa poobede so segrou do mesta, potrebujem si mrknut nejake botky na ples a farbu na vlasy, a dalsiu kopu drobnosti...ibaze ked vidim to pocko cez okno, tak sa mi veru nechce...pche. 😝

zuzanockamt
28. jan 2009

ja musim varit kazdy den, lebo drzim 90 dnovu dietu a manzel tym padom tiez 😀 ... ale nie, on sice jedava to co ja, ale ma k tomu normalnu prilohu a ja jem len to, co mi v danom dni vyhovuje
pocasie je dost otrasne, lebo fuka ... aspon tu u nas ... ja som uz ale vonku bola, no nie dobrovolne ... musela som ist na urad prace (nastastie ho mam hned vedla panelaka) a do zdravotnej poistovne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre