Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
4. mar 2009

my sme mali pracu obaja a aj tak z pozicky nic nebolo 🙄 ... mame nastastie jednoizbovy byt, lebo byvat s niekym ni e je ono...da sa to zvladnut,aj my sme tak chvilu byvali,ale najlepsie je mat svoje sukromie

topa
4. mar 2009

Šak ja viem,ale bohužiaľ zatiaľ to nejde.Takže musíme vydržať.Našťastie máme svoju izbu a to je naše malé kráľovstvo. 😀

zuzanockamt
4. mar 2009

a tvo drahy ma kolko rokov? ... ja mam 27 a MM 34

topa
4. mar 2009

Môj manžel má 24 rokov.

zuzanockamt
4. mar 2009

tak to ste ozaj velmi mladi obidvaja 🙂

topa
4. mar 2009

no to hej,veď preto chceme dieťa až neskôr. 😀 Sme šťastný keď sme dvaja,nič nám momentálne nechýba.Stačí nám,že máme krsňa. 😀 A sestra čaká ďalšie,takže o starosť postarané 😀

zuzanockamt
4. mar 2009

nas uz aj vek tlaci trosku, no ale kedze sa zatial neda, tak co uz narobime 🙄

topa
4. mar 2009

no ale len trošku 😀 ,ten vek je ešte stále ok.Moja sestra čakala prvé v 27 a teraz druhé v 31. A zase sesternica prvé v 33.Takže ešte ste stále v dobrom čase. 😀

zuzanockamt
4. mar 2009

no ja mam este cas, ale MM ma uz 34 rokov,takze tak ... a do mojej 30-ky isto nic nebude a on bude mat potom 37 🙄 , co je uz dost aj pre chlapa na prve babo

topa
4. mar 2009

a ak sa smiem spýtať,prečo určite do tvojej 30 nič nebude.

zuzanockamt
4. mar 2009

no lebo najskor sa musime zastabilizovat s byvanim a MM aj s pracou

topa
4. mar 2009

no šak to sa môže stať aj skôr,či nie.Treba veriť.Ja verím tomu,že sa nám postupne podarí všetko. 😀

etuska
4. mar 2009

ahojte kočky,
nesiel nam 3 dni net,tak som nedobrovolne postila od MK 😀
Rodicia su uz opat na Slovensku a my sa dostavame do nasho "kolotoca" 🙂
No,vyzera to tak,ze od toho decembra asi zacneme snazilkovat-aspon take mame plany-este uvidime.Rada by som totiz este bud. rok pracovala ,potom jul,august su aj tak v skolach prazdninky a v septembri babo??? 😀 😀 😀 No uvidime ako sa veci vyvinu,ale drahy je uz akysi nedockavy 😀 tak,ci tak uz by bol vekovy rozdiel medzi nasou prvorodenou 6 rokov...I ked pravdupovediac ja sa na to nejako psychicky necitim.Zatial beriem HAk a tak zvazujem ci o par mesiacov vysadit? 😕
Mrknem vecer ked bude mala spinkat

zuzanockamt
4. mar 2009

ahoj erika 🙂 ... som uz aj myslela na teba, ze co je s tebou, ked sa neobjavis 😉 ... no tak to budes asi prva snazilka z nas 🙂 ... ja ani HAK neberiem uz od leta a zatial sa ani ziadna "nehoda" nevyskytla

etuska
4. mar 2009

Zuzi-aj na nehodach "nehodach" musis pracovat 😀

zuzanockamt
4. mar 2009

no erika si ma teda nepotesila 😀 ...a ja som myslela,ze to samo sa stane...no mam sa este co ucit 😀

etuska
4. mar 2009

no ved sa aj "stane",len tomu musis "dopomoct" 😀 som ti pisala uz predtym-opi draheho 😀 😀 😀 a potom to "zvalis na nehodu" 😀

zuzanockamt
4. mar 2009

😀 😀 ... ale teraz ani ja velmi nechcem,ked mam od septembra tu zmluvu v skole a chcem oducit jeden skolsky rok a potom mi slubil, ze ak budeme obidvaja spokojni,tak by mi dal na dobu neurcitu, no a potom by som mohla teoreticky pachat nehody 😀 😎

etuska
4. mar 2009

Zuzi 😀
ved aj ja hovorim muzikovi,ze ci 6-7,8 rokov-vekovy rozdiel bude aj tak velky 😅 ,uvidime...urcite este buduci sk. rok ucit chcem,tak preto planujem "jesenne dieta"-no rok sa este moze zmenit 😀

zuzanockamt
4. mar 2009

erika a vy do kedy chcete byt v UK?

etuska
4. mar 2009

ako vravi moja kamoska "ani srnka netusi" 😀

zuzanockamt
4. mar 2009

no ja to vidim tak, ze vy tam nakoniec aj ostanete 😕 ... ci mate v plane predsa len potom zakotvit na slovensku?

etuska
4. mar 2009

Zuzi-nestras 😕 jasne ze sa chceme vratit.Ved tu nie su poriadne lesy,hory 😝 ja bez lesa umieram-Aspon raz do tyzdna chodime na tu biednu skvarku stromov co tu su 🙂

Len sa nam asi menia plany v tom,ze druhe babo az na SVK.Tu je stat k mladym rodinam predsa stedrejsi-oblecko,hracky-vo vypredajoch a sekacoch za super ceny...-akurat jasle,skolky priserne drahe.

zuzanockamt
4. mar 2009

to mas pravdu, tam je ta socialna politia predsa len trosku ina a aj tie ceny...ved uvidite ako bude s pracou...a manzel stale robi v tej firme?

etuska
4. mar 2009

Zuzi-ano ,v tej istej,ale stale pod agenturou 😠 ,uz sa mu crta,aj "contract" tak uvidime.Je to tu bieda teraz s inzin. poziciami najma bez skusenosti.Ja som v skole spokojna,mam volnu ruka,mozem si sama planovat hodiny ako chcem.Tento tyzden maju nieco ako "Tyzden knihy"-tak chodim z triedy do triedy a hram im divadielko-rozpravku od Bozeny Nemcovej "Stary Bodrik a Vlk".Odozva je zatial super a ja ziskavam nove skusenosti ako pracovat s deckami vek. skupiny 5-11.

zuzanockamt
4. mar 2009

len im tam pekne spropaguj tu nasu kulturu 😉 ... a co su to za decka, myslim teraz co sa tyka narodnosti

etuska
4. mar 2009

No inac mam len decka cudzincov/najma Poliaci,Indovia,2 Slovenky,Ceska,par deti z Filipin,Lotysska../,ale tu rozpravku mam pripravenu pre celu triedu-cize aj domacich Irov 🙂

etuska
4. mar 2009

Zuzi-bezim za Bambulkou.Mrknem sem vecer 😉

zuzanockamt
4. mar 2009

ty si ucila doma na strednej skole, vsak? ... tak to mas teraz poriadnu zmenu,ked mas tych krpcov 🙂 ... ja som sa tiez musela trosku preorientovat teraz na I. stupen ZS a na malickych skolkarov 😵 ... ti su velmi zlati 😵

mexx
autor
4. mar 2009

No vynimocne mam chut kricat, ze spomalte, nestiham vas citat. Ale nekricim, som rada, ze to tu zije... 😉

Bola som dnes na navsteve u jednej holky tot z Konika, bude potrebovat par dni postrazit dcerku, tak sme sa boli zoznamovat, aby sme vedeli, ci to zvladneme. Mala je uplne slniecko, krasavica sikovnica, tak dufam, ze nam to pojde... 🙂

Ako to vravia Anglicania? Nieco ze "Don´t drink when you drive!"? 😕 Teda akoze na margo toho, ze treba opit a potom zvalit na nehodu... 😀 Aby si ti chlapi teda hypochondricky zodpovedne neustriehli, ze ked su "pripiti", radsej ani "nesoferovat", zeby sa nehodam vyhli... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre