Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
11. mar 2009

riana...tak to ti zavidim,ze mas taky problem...ze pribrat musis...to sa mne nestane nikdy

etuska
11. mar 2009

cafte kocky,
my sme hned zo skoly sli na ihrisko a poobede pohrat sa s Miskinou kamaratkou.
No mne ani tak nejde o to chudnutia,ako skor o detoxikaciu organizmu,lebo sa citim fakt unavena 😝
V tej knihe sa pise o roznych metodach -je tam napr. 3 dni len ovocna a zeleninova surova strava.Znie to dobre,ale neviem ci by som to dokazala a mnozstva su dost velke.
Pili ste niektora kombuchu-ja este ako dieta,ale odvtedy som ju nevidela 😅

riana12
11. mar 2009

etus: a coze to ta kombucha? 😅

etuska
11. mar 2009

http://www.seedsofhealth.co.uk/fermenting/kombu...

Riana-hadze mi stranky len v anglictine 😅

riana12
11. mar 2009

Etuska, to je v pohode 😉

etuska
11. mar 2009

pamatam sa ze vtedy mi to chutilo
bambula ma uz vola,tak mrkenm ked bude spat 😉

riana12
11. mar 2009

etus, naozaj sa to chutou podoba na sampanske? 😕

etuska
11. mar 2009

no,moze byt-aj ked si to uz velmi nepamatam,ale viem,ze nam to davala mamina pit-vyzeralo to ako bylinkovy caj taky fajn osviezujuci 🙂

zuzanockamt
12. mar 2009

Ahojte 🙂
a to tu dnes nikto nebol? 😕

riana12
12. mar 2009

Ahojky, ja som tu 😀

zuzanockamt
12. mar 2009

no konecne sa tu niekto objavil 🙂 ... mne je dnes paradne zle 😝 ... zase mam tlak nizky, rano som si musela este na chvilu lahnut, lebo som myslela, ze ma uz fakt vystrie ... a cely den sa mi hlava toci, este aj teraz vecer a to som dnes aj dve kavy vypila ... asi ide na mna nejaka viroza, lebo ani jest mi nejako nechuti ... uz len nech mi ta mrcha dorazi konecne,lebo ma brucho uz druhy den boli, tak ma este aj to znervoznuje 😠

riana12
12. mar 2009

No, priznam sa, cely den som sem nakukala, len odvaha napisat nebola 😀 😅 😅

riana12
12. mar 2009

Zuzi, skus si ist lahnut, troska podriemat, ak sa ti da. 😉

zuzanockamt
12. mar 2009

no ved pojdem, ale este musim ist pradlo vyvesat, lebo mi pracka akurat doprala a dala som akurat piect francuzske zemiaky na zajtrajsi obed

riana12
12. mar 2009

Hmmm, francuzske, mnam 😵

zuzanockamt
12. mar 2009

no dlho sme ich nemali, tak som sa konecne odhodlala a spravila ich ... teraz ked ja chodim uz do prace a manzel este nie, tak musim varit vecer, aby mal na druhy den obed ... aj ked niekedy si aj sam nieco pripravi take jednoduchsie

etuska
12. mar 2009

ahojte,no Zuzi,ja som tiez nedavno vesala pradlo.Idem dat spat moju Princeznu.Mrknem neskor.Piste,piste 🙂

zuzanockamt
12. mar 2009

Ahoj Erika 🙂

riana12
12. mar 2009

Ahojky, etus 🙂

riana12
12. mar 2009

Inak aj ja prave periem 😀 Ale isto to uz bude hotove, len sa mi taak nechce, som tesne po veceri. A najedena az-az. Este zo 5 minut to asi pocka, co myslite? 🙂

zuzanockamt
12. mar 2009

riana ... to pocka aj dlhsie ako 5 minut 😀 ... ja som tiez hned nebezala, ked pracka doprala ... asi pol hodinu to tam este odpocivalo 😀

riana12
12. mar 2009

Ale ako tak pozeram, mame dnes praci stvrtok 😀 A este stale som tam nebola 😀 😀

zuzanockamt
12. mar 2009

no ja zvyknem prat vzdy cez vikend raz a jedenkrat aj cez tyzden, ale zalezi od toho kolko pradla sa nazbiera, lebo pri dvoch ludoch nie je toho zase az tak vela ... a ked to este roztriedim na tmave a svetle, tak malokedy mam uplne plnu pracku

riana12
12. mar 2009

Este stale tu oxidujem 😅 Ale uz fakt idem, este tu k tomu PC prirastiem 😀

etuska
12. mar 2009

Riana 😀
No,ja periem tak maximalne 3 varky tyzdenne-tmave,farebne,biele 🙂 -inac,dobru temu mame baby 😀
Ale to len vtedy ked neperiem postelne a predsa aj Miska je uz vacsia,tak nie je taky "brudoško" 😅
Inac,ja by som chcela pri druhom prejst na tie nove ekologicke latkove plienky.Som zvedava co na to moj drahy 😀

zuzanockamt
12. mar 2009

erika, ja som akurat dnes citala o ekologickych jednorazovych plienkach...ale ak niekedy budem mat babo, tak urcite nebude financii navyse, takze zivotne prostredie pojde bokom a budem kupovat cenovo dostupne jednorazovky

etuska
12. mar 2009

Zuzi-ale to su moderne bavlnene plienky.nie jednorazovky.Raz to jedna baba tu na MK preratavala s muzom-dokonca brala do uvahy aj cenu vody,prasok,energia...a fakt to vyslo lacnejsie ako jednorazovky.

My sme pri Miske cely cas pouzivali obycajne najlacnejsie Tesco plienky a boli sme s nimi maximalne spokojni.Ziadne zapareniny,nic...ale predsa...ja som dost "eko" zalozena.no aspon sa snazim 😀

zuzanockamt
12. mar 2009

ja to budem zvazovat az potom, ked budem vediet ako budeme na tom s financiami, ale ako sa poznam, tak asi by sa mi nechcelo prat plienky, ked si to mozem zjednodusit

etuska
12. mar 2009

Inac,akurat ma teraz napadla jedna vec:ako som pisala,ze sa mi velmi nechce mat teraz druhe babo..Tak ani sem do UK sa mi az tak velmi nechcelo ist,resp.ano,tesila som sa na zmenu,len som este tomu tak neverila,ze sa to stane skutocnostou,stale som o tom pisala,rozpravala a nakoniec to uz vedelo tolko ludi,ze som presvedcila aj samu seba,ze sa teda do toho UK vyberieme 😀 Tak asi tak to bude aj s tym babom 😀

etuska
12. mar 2009

No uvidim ako budem na tom s pranim plienok ja 😀 Jasne ze na vonku chcem davat jednorazovky,alebo na vylety,ale doma stacia aj take.No ked budem mat viac casu,tak asi zacnem citat diskusiu o latk. plienkach 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre