Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
13. máj 2009

Riana 😀
No u nac dnes fuci ,tak ani s tym zubom nejdem radsej vonku-nasadila som si ATB nech sa to poriadne prelieci,lebo o 2 tyzdne mi maju robit korenovu vypln-dufam 😖
Vecer ma caka varenia,zehlenie 😝 ,este skocime do Tesca na nakup,tak dufam,ze miska bude pocuvat,lebo robim celotyzdnovy nakup 😝
No ,keby sme boli aktivne snazilky,tak by nas asi nebolo treba tahat z 3tej strany 😀 -mali by sme sa premenovat na "lenivky" 😀

mexx
autor
13. máj 2009

Alebo na "vyhovaracky". 😀 Alebo "slubotechny". 😀 A no a co... 😝 😉

My sme boli v meste po nakupoch, a teraz ma tu caka kopa zehlenia. Som zacala sice uz doobeda, kym mlady pan spal, ale stihla som akurat tak tie jeho minivecicky ulozit a zobudil sa. Sebec je to. 🤐 😀

zuzanockamt
13. máj 2009

Ahojte 🙂
veru lenive sme, ja ked napisem do jednej temy, tak do dalsej sa mi uz nechce pisat 😀 ... ale budem sa snazit nejako to zlepsit 😅
mexx ... ja mam tiez kopu zehlenia, ale dnes sme boli aj na nakupe, potom som este riady umyvala, MM vysaval a som uz nejaka utahana, tak uz budem mat len nohu s mojim zasitym kolenom vylozenu na stolicke a kukat jednym okom na kona a druhym na telku 😀
erika ... to ta stale trapi ten isty zub, ci to je uz dalsi ... ja musim v lete navstivit zubarku, nech mi spravi preventivku

riana12
13. máj 2009

Ale sa to tu pekne rozhybalo 😀

Ja som zas mala super cestu domov 😝 V BA som mala nastupit na bus 16:45, ale autobus este len dosiel o piatej. No to by bolo este v pohode. Stane sa mu to castejsie. Lenze u nas v dedine, co ma bezny prichod 17:35-17:40, bol 18:15 😠 Zas cela Bratislava rozkopana, kto siel v aute, tak bol v nom len sam... A potom, ze ta doprava je taka otrasna... No radsej bez komentara.

Teraz si uzivam kludu doma, mama zobrala bratov, isli mrknut na kuzelnika, co k nam do dediny dosiel. Tak taku hodku je tu svaty pokoj 😀 Nikto okolo mna nelieta, nikto nekrici, nereve 😵 😵 😵

Babulky, nechcete vy zalozit klub zehliciek? 😀

zuzanockamt
13. máj 2009

riana ... ty mas akych starych bratov? 😕

riana12
13. máj 2009

Inak aj ja by som mala ist nieco nahodit do pracky. Takze potom sa pridam do klubu praciek 😀 (mna ale hluposti napadaju 😝)

riana12
13. máj 2009

Zuzi - 15 a 6 rokov

mexx
autor
13. máj 2009

Ja sa k tomu zehleniu asi nikdy nedostanem. No nevadi, snad neutecie. 😅 Ale dieta budeme musiet okupat a ulozit, takze nejakej cinnosti sa predsa len nevyhneme... 😅

riana12
13. máj 2009

Mexx a co drobec vravi na kupanie? Paci sa mu? Ja si este pamatam braskov, ako sa obaja radi plahocili vo vanicke. Ale aj ked su uz omnoho starsi, tak tam trcia celu vecnost. Toho 6-rocneho este pochopim, ale co ten starsi 😕. Horsie ako s babou 😀 😀 😀
A so zehlenim si velku starost nerob, to neutecie 😉

zuzanockamt
13. máj 2009

riana ... tak to mate dost dobry vekovy rozdiel medzi sebou
mexx ... mne sa niekedy nechce ist okupat a ulozit seba, nie to este mat na starosti babo 😅 ... ja si ale fakt neviem predstavit, ako to budem zvladat ... ved to si budem musiet najst nejaku asistentku 😀 😅

riana12
13. máj 2009

Zuzi, no je to vacsi rozdiel, ale ja by som si aj pi vlastnych detickach vedela podobny rozdiel predstavit. Teda az na toho 6-rocneho. Ale mama si myslim aj pochvalovala (s oboma bratmi som jej pomahala; toho 15-rocneho som obcas prebalila, strazila som ho a tak;ked bol ten 6-rocny babatkom, tak som mala iba jednu chybu, ze som ho nemohla dojcit 😀 😀).

Ja sa niekedy az desim, ked vidim na ulici ist mamu s babatkom v kociku a vedla nej cupitajuceho 2-rocneho drobca. Ja by som tak nedokazala fungovat. Musela by som mat toho starsieho asi na voditku 😀

zuzanockamt
13. máj 2009

ja mam dve mladsie sestry, jedna bude mat teraz 26 rokov a ta druha ma 22 ... takze celkom v pohode vekovy rozdiel si myslim

riana12
13. máj 2009

No ja mam predstavu, ze tak 4-5 rocny rozdiel medzi detickami a ak bude priestor, tak hoc aj 3 detuse. Ale to su len predstavy, ci sa mi aj naplnia, ktoze vie? 😕

zuzanockamt
13. máj 2009

ja si myslim, ze idealny rozdiel je tak 2 - 3 roky ... mna strasne hnevalo, ked sme museli nasu najmladsiu vsade vlacit 😀

riana12
13. máj 2009

Ja by som zas vkuse niekolko rokov nechcela byt na materskej. Medzi jednotlivymi detickami by som si este chcel aj nieco odrobit. Alebo, ked uz co najmensi vekovy rozdiel, tak si zarobit cestacko na dvojicky 😀 Len kde zoberiem na ne recept? 😅

zuzanockamt
13. máj 2009

mne bude stacit aj jedno babo, my ani viac neplanujeme, ved pri nasom tempe budeme radi, ked stihneme aspon to jedno vyrobit 🙄

riana12
13. máj 2009

Teraz je Modre z neba a dievcatko ma jedenast a jej tato 60 🙂

zuzanockamt
13. máj 2009

tak takto by som uz teda nechcela skoncit, ale zatial to tak vyzera 🙄

mexx
autor
13. máj 2009

Drobec sa kupe velmi rad, navyse ma uplny komfort pri tom - ma taku anatomicky tvarovanu vanicku s protismykovou podlozkou, tak si tam pohodlne sedko-lezka, clapka sa vo vode a vidi rovno na telku. Normalne zazitok. 😀

Zuzi, zvykla by si si urcite, aj mne sa to zdalo divne, a bala som sa, ze ako to zvladnem. Lebo ked cakas svoje vlastne dieta, devat mesiacov sa na to pripravujes ako-tak... Ale toto bolo dost zhurta, som sa bala, ci vobec budem vediet prebalit, nakrmit, okupat, uspat... 😅 Ale pohoda. Teraz mi to pripada uplne prirodzene, neriesim. 😉

A ked sme pri surodencoch, tak ja mam len jednu dvadsatrocnu segru. Tu moc nekupem. 😀

zuzanockamt
13. máj 2009

ved ano mexx, urcite by sme to zvladli, ale teraz je mi ta predstava uplne cudzia, ja som strasne pohodlna a cim som starsia, tak tym viac ... ale urcite by som sa zmenila, keby prislo male

riana12
13. máj 2009

Mexx, no drobec hotovy kral. Tolke pohodlie a servis 😵

mexx
autor
13. máj 2009

Riana, to veru... 😀

Zuzi, ja som teda superpohodlna, takze som sa tiez bala, ake to bude, ked budem musiet vzdy pohnut zadkom a nebudem mat tolko volneho casu a pohodlia, ako by som chcela... 😅

siska86
13. máj 2009

Ahojte nesnažilky 🙂 Ak by ste dovolili,rada by som sa pridala do diskusie alebo by som bola rada,ak by ste ma vtiahli do vasej debaty🙂))

etuska
13. máj 2009

Vitaj Siska-jasne,pridaj sa 🙂
aj ked ako pozeram ty si uz sucasna nielen buduca snazilka 🙂

mexx
autor
13. máj 2009

Ahoj Siska, vitaj u nas, pokojne sa pridaj a debatuj, urcite sa rychlo chytis. 😉

riana12
13. máj 2009

Ahoj Siska, tiez ta tu vitam 🙂

siska86
13. máj 2009

ahojte baby,dakujem za mile privitanie...a co sa tyka toho snazilkovania 🙂 ,tak ina moznost ako snazime sa v ponuke nebola....ale zas sa nejdeme pretrhnut...este dorabame novostavbu,takze to je momentalne priorita cislo jedna....ale v tom roku 2010 by sme sa mozno posnazili...uvidime🙂))

mexx
autor
13. máj 2009

Sis, no ved este si mohla zaskrtnut "ani jedno" ci ako to tam je v tej ponuke, a nemala by si nic v pase, ako ja. 😉 Jaj, vlastne ja uz tam mam teraz dieta. 😅 🤐

zuzanockamt
13. máj 2009

vitaj siska ... presne tak, je tam taka moznost, ze ani jedno ani druha a nebudes mat pri mene nic ako ja a riana 😉
a ty si z namestova? 😕 ... ja tiez pochadzam z oravy, ale uz tam 4 roky nebyvam

siska86
13. máj 2009

no ta moznost tam bola,ale zdalo sa mi,ze to na mna moc nie je 🙂 zuzka, so mnou je to kompikovane...ja som rodena petrzalcanka,ale vydala som sa na oravu pri namestovo🙂)
konecne som dovarila pre zajtrajsiu pracujucu gardu a pojdem pre manzela do prace

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre