Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

siska86
14. máj 2009

etuska nas dobehlaaaaa 😝 😝
no to je dobry napad s tymi vecickami 😀 😀
etuska a kdeze to byvas v tom zahranici? 😲

etuska
14. máj 2009

Zuzi-len by to stalo za to vidiet ten vyraz tvare 😀
Juuj- v takom mladom veku a nechce si plnit manzelske povinnosti 😕 😅

siska86
14. máj 2009

aha...takze to znamena,ze ked ti poslem moju diplomovku,tak mi ju z radostou skontrolujes? 😀 😀 😀
a co mas na mysli s tymi manzelskymi povinnostami??? 😨 😨

zuzanockamt
14. máj 2009

erika ... tak on uz velmi mlady nie je ... bude mat v januari 35 rokov, takze mladost v prdeli a do dochodku daleko by som povedala

siska86
14. máj 2009

a co bude robit,ked bude mat 50-60 rokov???bude chciet,ale nebude moct 😝 😝

riana12
14. máj 2009

No chytali sme u brata v izbe skrecka.

Prisla som sa sem narychlo rozlucit. Po tej nahanacke sa mi zacala strasne tocit hlava, takze idem uz do postele.
Dobru nocku zelam 😉

Paaa

zuzanockamt
14. máj 2009

siska ... to uz je jeho problem 🙂

mexx
autor
14. máj 2009

Etus, nesnazilkujeme, ani nebranime, presne ako doteraz. Tehu mozem byt kludne, riesi sa to potom odchodom na matersku ako v kazdom inom zamestnani, a po polroku materskej, ak by som chcela, by som mohla v praci pokracovat. 😉

S chlapmi je to ine, oni to maju take jednoduchsie, nemusia tolko prihliadat na vek... 😒

etuska
14. máj 2009

Riana-to s tym skreckom bolo dobre 😅 dobru noc 😵

Zuzi-a nevyhovara sa na migrenu? 😅

mexx
autor
14. máj 2009

Aj ja chcem chytat skrecka. 😀 My ale ziadneho nemame.

zuzanockamt
14. máj 2009

erika ... nie nevyhovara sa na migrenu, ale na to, ze nema chut, lebo ma vraj stresy z toho, ze nema pracu ... takze uz asi 3 tyzdne nic nebolo, ale som si povedala, ze ho necham tak, nech sa sam rozhybe

etuska
14. máj 2009

Zuzi-to je pochopitelne a v tejto situacii aj rozumiem preco by dieta nechcel.Kazdy muz chce mat aspon pocit,ze je "hlava rodiny" a dokaze ju uzivit...
Necrta sa mu nieco v ZA,BA???ci nechce dochadzat?

zuzanockamt
14. máj 2009

erika ... tak ale kvoli tomu by sa mohol aspon raz za tyzden prekonat, vask nemusi pri tom hned robit aj dieta
zatial sa mu necrta nic ... a v BA ani nehladame, llebo nechcem aby chodil na tyzdnovky ... taky vztah mi netreba

etuska
14. máj 2009

no mozno by bol potom naruzivejsi 😀

zuzanockamt
14. máj 2009

alebo naopak ... neviem, ci by to bolo dobre, mozno by sme sa jeden druhemu len odcudzili

etuska
14. máj 2009

no-zalezi od okolnosti.My sme tak s MM vydrzali asi 3 roky-ja som bola doma s malou u nasich a tam aj pracovala a on este studoval na VS,tak bol 3-4 dni mimo a celkom nam to vyhovovalo.Tearz sa vidime velmi malo,ale aspon vikendy su nase 🙂

zuzanockamt
14. máj 2009

erika ... my uz ale nemame taky vztah ako sme mali na zaciatku, su tam nejake trhlinky, takze bohvieako by to bolo ... hlavne z mojej strany 😔

etuska
14. máj 2009

a nevadi ti to?Ja ked necitim ze je u nas vsetko OK,tak ma to dost stve a otravujem MM ze sa musime o tom porozpravat 😅

zuzanockamt
14. máj 2009

erika ... samozrejme, ze mi to vadi, narozpravala som uz toho dost a odozva z druhej strany bola len ..."ale no moja" ... kaslem na to, nech to je ako chce, ja sa vykecam na konovi a na pokeci a je dobre

zuzanockamt
14. máj 2009

dobru noc vam zelam 😵

etuska
14. máj 2009

bru nocku vsetkym 😵

riana12
15. máj 2009

Bree ranko spachtosom a pekne predpoludnie pracujucim a skoro vstavajucim 😀

mexx
autor
15. máj 2009

Dobre, dobre... 🙂

riana12
15. máj 2009

Ahoj mexx 🙂

mexx
autor
15. máj 2009

Ahoj. 🙂

Tak sa mi podarilo spratat vsetok naroztahovany brajgel, nalozit dalsiu varku do pracky, ulozit krpca aspon na polhodku spat (som zvedava, kolko volneho casu mi teda dopraje) a zranajkovat jogurt. No, lepsim sa... 😎 😀

Inac to vonku zrana vyzeralo lepsie, aj slniecko vykukalo...teraz zas nic. Zas bude asi kosa. Pche.

riana12
15. máj 2009

Mexx a zevraj dneska 24°C. To chcem vidiet, ked je stale zamracene. A rano este taky neprijemny studeny vietor 🙄. Este vcera som si vsimla, ze uz drobcovi svieti 5 mesiacikov 🙂 Mal niekedy v poslednych dnoch "vymesacie"?

mexx
autor
15. máj 2009

V pondelok tusim. 🙂 Takze uz ho poznam viac ako mesiac. Nejako to leti... 😅

No vonku som zatial nebola, tak neviem, nakolko je kosa, mozno nie je az taka velka, akurat to slnko nikde... Aspon neumreme teplom. 😀

riana12
15. máj 2009

Hej, ten cas strasne leti 😲

Uz je teraz o nieco lepsie nez rano a omnoho teplejsie nez vcera. Inak aj ja som toho nazoru, ze lepsie pod mrakom ako sa na slnku opekat 🙂

mexx
autor
15. máj 2009

No tak ja som narychlo skocila do kniznice, a vonku je normalne sparno. Som prekvapkana. 😅 Teraz este pockam, kym pride MM z prace a vybehneme von aj s malym.

riana12
15. máj 2009

No idem nas teraz posunut na prvu stranu, nech zas nedopadneme ako naposledy, ked nas Mexx lovila na 3. strane.

Mne o hodku aj stvrt padla 😵. Po praci idem s kamaratkou do mesta, takze dojdem az vecer (ak to dnes stihnem 😀 😀).

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre