Calibrum baby plan. Pomohol niektorej otehotnieť?

kuko7
21. apr 2007

Ajojte maminky, snazilky, chcem sa vas spytat, ci nahodou nemate niektora z vas skusenost s CALIBRUM BABY PLAN, pomohol niektorej otehotniet,alebo je to len blaf???Dakujem za odpovede 🙂

susik77
19. júl 2008

bianca: magnezko je v tehu super, ja som brala od 2.trimestru, lebo som mala bolesti, perf. to pomaha proti kontrakciam. 😉

bianca
19. júl 2008

susik hej ale u mna posobi i laxativne 😀 😀 😀

susik77
19. júl 2008

aha, ja som ho aolko nebrala, mozno 2xdenne 1 tbl. 😉

susik77
19. júl 2008

sorry : az tolko 😉

kvetka25
28. júl 2008

ahotje baby dlho tu nikto nebol 🙂 tak vas chcem pozdravit a opýtat ako sa mate?
rozmyslam co si kupit ci calibrum alebo kyselinu listovu co je lepšie, poradite? 🙂

cukruska1920
28. júl 2008

ahoj kveti...kup si aj to aj to a striedaj to....ja som calibrum brala uz daaaaavno a teraz beriem len kyselinu listovu ale chystam sa kupit aj calibrum 😉

maryah
28. júl 2008

ahoj kvetka, ja uz treti mesiac beriem kyselinu rozhodla som sa, ze ked ju doberiem tak si kupim calibrum. okrem toho popijam alchemilkovy caj 😉

alicag
28. júl 2008

ahoj kvetka kalibrum babyplan obsahuje aj ine vitaminy...okrem kys.listovej. tiež je dobre pit ako piše maryah alchemilkovy čaj je dobry na vystelku v maternici . 🙂

lula03
28. júl 2008

Ahojte,ja papam calibrum už rok a bábätko sa nám stále nedarí.

alicag
28. júl 2008

Neboj lula ono to pride hlavne aj ked to je tažke nemisli velmi na to a uvidiš držim ti palce nech to čim skor pride 🙂

kvetka25
28. júl 2008

babenky dakujem ze ste na mna nezabudli tak ja si ho kupim aj ten cajik je to bez predpisu že? 🙂
ved su to len vitaminy tak to neuskodi 😉

mamartinka
28. júl 2008

no ja som tiez z tym babyplanom moc nezvitazila.tiez som to uzivala ale znamky ziadne.teraz uzivam ciste len kysel.listovku.zatial tiez bez uspechu zatial ale uzivam a budem dalej.my sa snazime uz cez rok bez uspesne.

kvetka25
28. júl 2008

martinka ahoj my sa ešte nesnažime chystame sa po lete ale chcela som to nie kvoli rychlemu otehotneniu ale ako vitaminy urcite to neberiem ako noeco z coho hned otehotniem 😉

bianus
29. júl 2008

babyplan su vitaminy a otehotniet vam v ziadnom pripade nepomozu... 😉 trebe ich brat aj kyselinu listovu, ktora sa da kupit v lekarni.. 😉

bianus
29. júl 2008

prajem vam vela stastia v snazilkovani .. 🙂

prettybaby
29. júl 2008

ahojte, ano baby, su to len vitaminky 🙂

maryah
29. júl 2008

ahojte, aj ja som si najskor myslela, ze kyselina listova alebo calibrum maju nejaky ucinok na rychlejsie otehotnenie, ale teraz viem, ze su to len vitaminy pre zdrave dietatko 🙂

hviezdicka2
19. nov 2008

ahojte ja uzivam calibrum baby plan dokonca dnes som si bola v lekarni pre nove balenie ale ako som si precitala vase clanky tak som dostala aj strach niektorej pomahaju a ina napise ze popri tom potratila.co mam teda robit mam vyskusat nieco nove s cim mate najlepsiu skusenost? 🙂

didusa.risulo
29. nov 2008

ahojte aj ja beriem calibrum ale chcem vediet kolko tabletiek si davate za denne?ja jednu a niekedy rano niekedy vecer musim to brat v urcitu hodinu?

chymenitta33
29. nov 2008

ahojte🙂)

Hviezdička--- ako to istotne nebolo preto užívanie že potratila ja mám s tým skúsenosť potratila som a pritom som to neužívala potom som začala každý den a máme krásneho synčeka Davida

adrianajozino
22. jan 2009

ahoj no ja mam s tym calibrum baby plan skudenost jedla som ho ked som chcela otehotnet asi mesiac jednu tabletu vecer a dnes som zistila ze som tehotna tak sa tesime ale este len chystame svadbu viem mi niekto napisat ci budem mat uz velke brusko v 6 mesiacy ci len tak akurat do svadobnych siat ?

korenka
22. jan 2009

ahojte.....ja beriem aj calibrum,aj kyselinu listovú po jednej tabletke vždy ráno,mám to ako rutinu,kým mi kvapká káva,ja pijem vodu so všetkými vitamínkami,ešte aj Duphaston.........tak som fajne hneď zrána nadopovanáááááá 😝
adrianka,to je individuálne,ale pozri si v albumíkoch na domovskej strane,tam je kopu foto,čo sa babenky fotia v šiestom mesiaci ............ja si myslím,že to je už dosť vidieť,niektorým už od 12tt vypúči bruško. 🙂

ema777
8. feb 2009

ahoj...chcem sa opytat ci je lepsie uzivat calibrum alebo cistu kys.listovu???Nedari sa mi otehotniet tak vas prosim o radu...dakujem

ema777
8. feb 2009

poradte mi prosim co je vhodne uzivat ako podporu pre otehotnenie???nejak sa mi nedari a uz by sme chceli mat babatko...dakujem ☹

alicenka
8. feb 2009

nebolo by lepsie poradit sa s gynekologom?... vitaminy su len doplnok... inak, stres je tiez dost velky faktor...

akejka
12. feb 2009

babuľky, tu je odpoveď odborníka, či vplývajú vitamínové preparáty na otehotnenie:

Dobra vecer....chcem sa opytat kolko % mame s manzelom na pocatie babatka kedze obaja uzivame vitamin E a ja sama este naviac uzivam acidum folicum.Mozem po douzivani zacat uzivat calibrum babyplan?
Odpovedá: MUDr Jozef Záhumenský
Dobrý deň,
je to úplne jedno, žiadna štúdia nedokázala zvýšenú pravdepodobnosť otehotnenia po roznych vitamínových preparátoch. Nič tým nepokazíte ale ani nezachráníte.

prom
12. feb 2009

akejka, doktor ti odpovedal pravdu, len nie celu... po calibrum babyplan sa nezvysi sanca na otehotnenie, to je pravda. ALE je dobre, ze ked uz baba otehotnie, alebo aj kludne uz 3 mesiace pred planovanym otehotnenim, tak by mala brat napr. Calibrum babyplan /existuju aj ine pripravky/, lebo obsahuje kyselinu listovu, ktora priaznivo posobi proti vyvojovym vadam plodu v tehotenstve 😉
takze po calibrum babyplan ziadna zazracne neotehotnie, ale da sa nim predchadzat zly vyvojovym vadam plodu

akejka
12. feb 2009

prom:
to stačí brať samotnú kyselinu listovú. 😉
Inak pozor na takéto vitamíny počas tehotenstva. Netreba ich brať celé tehu denne - je to podľa doktorov len reklama a nenarobia žiaden osoh. V pôrodnici na vizite nadávali všetci dr., že mamičky čo berú denne, dokonca niektoré 2x denne tehotenské vitamíny, porodia často ťažké deti - nad 4 kg...potom majú veľa cisárskych rezov.

akejka
12. feb 2009

a ešte ku kyseline listovej:
celé tehu som bola pod dohľadom primárky hematológie kvôli železu...pýtala som sa, či mám brať kys. listovú. Primárka mi povedala, že to sú len umeliny, samá chémia. Kys. listová je vo všetkom zelenom ovocí a zelenine a stačí denne strapec hrozna, alebo uhorka a pod., čo je dostatok dennej dávky. Tiež nadávala na tehu vitamíny...
takže calibrum mami a pod. neuznávajú ani pôrodníci, ani hematológovia...

kikina666
12. feb 2009

ahojte baby, som tu v tejto teme nova .... ale chcem vam prispiet nazorom na baby plan .... uzivala som ho 3 roky, neotehotnela som akurat som nabrala kila ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre