Chcem otehotnieť. Aká je správna konzistencia ejakulátu?

pipka
5. sep 2006

Ahojte babulky,
mam taky velmi intimny problem a zatial som sa na to lekarky nepytala, mozno neskor.Naviete mi niekto povedat aka by mala byt ta "spravna" konzistencia, ci ako to nazvat spermii, ci ejakulatu. Ma byt husty, zelatinovity, ci je lepsie ked je tekuty.
Totiz, preco sa pytam. Stale mam pocit, ze po kazdom styku to zo mna vsetko vytecie, ci si vykladam nohy alebo nie.Skusame to uz skoro rok, v plodne i neplodne dni, pred ovu, pocas i po.A stale nic. Vsetky vysetrenia su zatial v poriadku, len toto by ma zaujimalo, ak by ste mi k tomu niektora vedeli nieco napisat bola by som velmi rada a aj srdco by bolo na mieste 😉

pipka
autor
5. sep 2006

podotykam, ze muz uz absolvoval spermiogram a vysledky su vraj v poriadku.
Neviem, ci by to nemohlo byt aj nejakou reakciou vo mne. 😒 mate tiez niektora podobny problem? 😒

nelika666
5. sep 2006

no pocula som uz o pripade kedy ma zena protilatky proti muzovym spermiam a tak nemoze otehotniet..
ty si na vysetreni nebola?

mixka
5. sep 2006

pipka, z tela ti vytecie hlavne hlien, v ktorom su spermie a aj spermie, ale iba tie slabe. aj ked sa ti to nezda, silni bojovnici plavaju dalej 🙂

newyorkgirl
5. sep 2006

mixka, ja si myslim to iste veru... 😅

alexandra
5. sep 2006

pipka vies ako som otehotnela? Asi tak ze som sa hned po letela umyt, lebo sme sa neudrzali s manzelikom 😅 😀 Takze nemusis si ani vykladat nohy 😉

pipka
autor
5. sep 2006

nelika, bola som len na beznych gynek. vysetreniach, ziadne protilatky ani nic podobne mi zatial nerobila. Dala mi zatial len Parlodel, lebo mam vraj jemnucko zvyseny prolaktin, ale inak je vraj vsetko o.k.
To je len vysledok takeho mojho maleho pozorovania, ze po kazdom milovani
je podomnou mala "mlacka" 😖

alexandra
5. sep 2006

pipka pod kazdou 😉

nelika666
5. sep 2006

pipka myslim ze nebudes jedina s tymto problemom 😉

pipka
autor
5. sep 2006

Zdravim Alex 🙂
tak to zavidim tichucko.Mate asi stastie na turbospermie. 😀
Asi je to naozaj tak, ze cim viac sa chce, tym pomalsie to ide.
Hlavne ma uz dost tlaci vek...ale nevzdavame sa 😉

alexandra
5. sep 2006

pipka my sme sa snazili 4 mesiace a potom ze este pockame kvoli bytu v najvacsej faze dorabania a naslednych financnych suchot.. Ja zase hovorim ze maly je tvrdohlavy uz ako spermia 😀

pipka
autor
5. sep 2006

🙂 🙂 🙂 tak to ma aspon na chvilocku ukludnilo, ze nie som sama.Bala som sa zatial o tom rozpravat s niekym, ze mi hned povedia, ze mi niet pomoci.
Takze milujeme sa dalej aj s mlackou 😀

mixka
5. sep 2006

pipka, ono si myslim, ze to chce viac pohody a kludu v hlavicke a pojde to, ja tomu verim.

nelika666
5. sep 2006

pipka viem ze je to uz otrepane ale na tomto fore sa osvedcilo ze to pride ked to najmenej cakas 😉
drzim vam palce 😉

pipka
autor
5. sep 2006

ked ja by som sa tiez niecim zamestnala, ale uz nemam cim, bytik mame kompletne prerobeny.Obidvaja sme spokojni v praci, ja na karieru teda moc nie som, skor na tie deti a tak... A babky stale zobronia, ze by kocik tlacili 😀 no ved aj ja, ale zabijem sa? 🙂 🙂

mixka
5. sep 2006

pipka, viem presne o com hovoris, poznam ten pocit na hrudi, ked sa ludia pytaju a radia, ze uz je cas... 😢

ninocka
5. sep 2006

mixka a pipka

no treba to riesit dievcence

pipka
autor
5. sep 2006

este jednu otazocku by som mala na tie, ktorych muzi absolvovali spermiogram. Ake je take priemerne mnozstvo ejakulatu po cca 4-dnovej abstinencii.My sme mali 1,5 ml.Nie je to malo? Ja viem, ze na oplodnenie staci aj jedna sikulka, ale predsa...

mixka
5. sep 2006

ninocka, ved snaha je, len prirode naozaj treba niekedy pomoct...

yesno22
5. sep 2006

pipka, ze vraj na kvalitu spermii vplyva aj to, ako casto sa milujete...vraj ak chce zena otehotniet, je lepsi sex len raz tyzdenne a medzitym ziadna "vypomoc" 😀 ...s manzelom sme tomu neverili, ale vyskusali a hned prvy mesiac zdrzanlivosti sme splodili babo, tak neviem 😀 😎

pipka
autor
5. sep 2006

ved ja to riesim...tu s vami 😀
...a obcas aj v postielke s mojim zlatusikom... 😉

mixka
5. sep 2006

pipka, to sme na tom rovnako 😀

nelika666
5. sep 2006

a aj strava na to vplyva 😝 takze sup na vitaminy 😀

pipka
autor
5. sep 2006

yesno, viem, my to presne dodrziavame, najmenej stvordnove odstupy.Len aby sme sa potom trafili do mojej ovu.Asi mam prilis tvrdohlave vajicka 😉

mixka
5. sep 2006

pipka vyckaj, terajsie tehulky porodia a potom tu budeme my dve radit a povzbudzovat nove snazilky, lebo my uz budeme na rozpadnutie 🙂

yesno22
5. sep 2006

pipka, chce to pevne nervy a pohodu, cim viac sa clovek snazi, tym je to tazsie...vacsinou to pride vtedy, ked clovek najmenej caka 😉 drzim palce

mixka
5. sep 2006

mne touto metodou vychadza v zivote tusim uplne setko, ked strasne chcem nejde a ked rezignujem a pustim to z hlavy just to pride

pipka
autor
5. sep 2006

mixka, mas asi pravdu,
vidim to tak, ze onedlho budeme uz vysluzile mamy a budeme straaasne mudre, ake to vlastne bolo lahke.Teraz som na to prisla, nebudem na to mysliet, budem mysliet na teba a tie ostatne snazilky a podari sa 😀 😀

mixka
5. sep 2006

pipka, ja som ako mama teoreticka pomaly dokonala, za ten cas, co tu citam rady maminiek, uvidime, ci ma prax nezlozi 😀

pipka
autor
5. sep 2006

inak aj u mna to funguje.Na muza so takto cakala 32 rokov 😀 a teraz mam toho najlepsieho na svete.A stretla som ho prave vtedy, ked som si z toho robila srandu, ze tam by uz len na mna niekto cakal...a vidis, lubime sa velmi a to ostatne snad pride. 🙂

emjee
5. sep 2006

babulky odbocujete od temy 😉 sup do snaziliek s vami

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre