Chceme sa posnažiť o dievčatko

petulatqo
1. júl 2014

Chceli by sme druhe dieta a chceme sa pokusit cca od polky augusta, prveho mame chlapceka a chceli by sme skusit dievcatko. Je vela zien ktore sa takymto sposobom snazia o ovplyvnenie pohlavia tak touto cestou vas prosim tie ochotne co by mi poradili ako co kedy a tak. 🙂 Ďakujem
Budem vdacna za každú radu, prosim nepiste ze si to mam hladat ze je tu vela podobnych diskusii skupin a podobne radsej nenapiste nic ja som to aj tam pozerala ale je toho strasne moc a ked sa najde ochotna zienka poradi mi aj tu bez problemov 🙂

terezka1947
1. júl 2014

@mima4 hm...myslim,ze babo zmeni myslenie zeny...a to uz ked hovorim ja...taaaak to je co povedat 🙂

jednoducho vela veci odrazu zacne mat iny vyznam 🙂

ale drzim palce,aby si copiky a satocky coskoro plietla 😉

mima4
1. júl 2014

@terezka1947 hlavne clovek chce mat vsetko "vo svojich rukach"...

terezka1947
1. júl 2014

@mima4 presne si to vystihla...

lina129
1. júl 2014

@terezka1947 tak to si napisala 100% pravdu s tym zazrakom otehotnenia... my s mm skusame po ms, pred ovu, po ovu a stale nic... co by som dala za to keby som vobec otehotnela... 🙂

terezka1947
1. júl 2014

@lina129 neboj...my sme sa o druhe pokusali skoro dva roky...a ked uz som to vzdavala...odrazu som...ale tak,dufam,ze to aj dobre dopadne...

bajana
1. júl 2014

@petulatqo pan dr. Jonas, ktory dokaze za poplatok urcit plodne dni zeny na rok dopredu, tusim vie aj urcit, kedy "plodit", aby bolo zaistene ziadane pohlavie...ak tomu veris, skus si ho vyguglit a nastudovat viac...potom existuje cinska tabulka a teoria o mladsej krvi, tie su ale uspesne samozrejme len na 50%...rovnako ako metoda o zivotaschopnejsich spermiach X...potom sa tiez hovori, ze muzi, ktori pracuju skor mentalne a mobil nosia v prednom vrecku nohavic, plodia skor dcery...
inak sa samozrejme priklanam k vacsine, vsetko su to bludy a cielene sa "snazit" o urcite pohlavie je podla mna scestne zmyslanie...rovnako aj snazit sa "vytvorit" urcite znamenie zverokruhu...pochopila som to, ked sme sa snazili 2 roky a prve mimi som potratila...zelam ti, aby sa to tebe nestalo...

petulatqo
autor
1. júl 2014

Ja budem rada ked bude tiez hlavne vsetko v potiadku ja som tiez mala velke problémy a tolko bojov o život maleho ze zazit to uz nechcem snad sa to nevrati a nebude to aj pri druhom ... ja budem rada ked sa nam podarí vsetko pojde hladko a budeme doma uz 4 je mi jedno toto je len taky pokus a ked nevyjde nevadi ja budem vdacna aj za chlapca teda aby nebolo zle pochopene dieta je dar a na pohlavi nezalezi bude milovane kazde jedno neni som posadnuta tym ze chcem dievca chcem babetko a zazivat tie krasne chvile pohyby a vsetko po narodeni 😉 toto je len tak ako pokus.. ale dakujem vam za rady a drzim palce vsetkym mamickam tehulkaam snazilkam vsetkym zenam zelam nech su silne a nech im to vyjde bez komplikacii 🙂 Drzte sa kočky :-*

lulu6541
21. júl 2014

Ahojte! 🙂 🙂 🙂 Ja a môj priateľ chceme veľmi dievčatko ak by sa to nepodarilo tak aj chlapčeka ,ale si neviem predstaviť ako by reagovali moji a jeho rodičia. 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre