Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
4. dec 2008

idem kuknut,tiez som na nu bola zvedava

petkaerdal
4. dec 2008

Jani,mne tiez az slzy vyhrkli,tie hormony 😅 ,som extremne citliva odkedy som tehula..
krasna vaha ,krasne miery,velmi dlho vydrzala s dvojkami,som myslela,ze sa rodia ovela skor,ale vidim,ze sa to da daleko dotiahnut,dufam,ze aj my vydrzime dlho 😝

Jani ved ja tebe s tymi nevolnostami nesiaham ani po clenky,no ale uz mi par dni bolo super,este som sa cudovala a bala ci je vsetko ok a od dneska v noci mam opät nechutenstvo do jedla a je mi spatne a citim zase aj brusko

csilla76
4. dec 2008

babulka jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gratulujem to je krasneeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

janula13
4. dec 2008

Peti, vidis, vratilo sa nam to, aby sme nestresovali, tak nam treba 😀 ja viem, aj mna to dojalo, tiez mam slzy v ociach, krasne to potiahla, tiez som myslela ze v nejakom 35ttto väcsinou pojde von,, ale posnazime sa co najdlhsie, ved to ako keby mala jedno, krasne vahy maju, hm, dufam ze aj nam sa zadari aspon na 2,5kg, to je moj ciel, zatial...

janula13
4. dec 2008

Idem na chvilku vuvalit banderko, boli ma chrbat z pc a potom uz slbujem ze pozehlim 😀

mici11
4. dec 2008

Csilka a vsetky ostatne, vidite musite sem chodit tu sa ozaj tehulkuje vo velkom 🙂 Cochvila vytvorime temu "Tehulkujeme vo velkom" 😀 😀 😀

bobjan
4. dec 2008

Babulka, gratulujeeeeeeem, dúfam, že mi v tom januári-februári ten vlak pribrzdíš, ako sme sa dohodli, nezabudníiiiiiiiiiiiiiiiiii prosííííííím, držkaj sa 😉

petkaerdal
4. dec 2008

baby veru vsetky sem,ako pise mici,tato tema je dobre zavirena 😀 😀 😀

konecne si ma babulka vystriedala,tie troje boty mam u teba,co som zodrala tym brzdenim...ty nezoderies tolko,teba vystrieda Matka coskoro

mataaa
4. dec 2008

Babula, na som yase posledna, som si dlhsie schrupla. Ale zato ti straaaasne gratulujem. Tehulka jedna. Super 😀 😀 😀 😀

petkaerdal
4. dec 2008

Matka ,ides hned po nej,nesklam!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀
ako sa citis? prznaky? prsia?

babulka123
4. dec 2008

petka.. hehehe kupim ti ..

matka prosim ta bud taka zlata a stihni to,., lebo vies ako zeny na materskej nemaju peniaze na nove topanky... tak nech az tak nezodere..

petkaerdal
4. dec 2008

babul,to matka tebe bude kupovat,uz brzdis ty ,oficialne od dneska si ma vystriedala... 😀

navarene? ja som vytiahla mäsko a idem nieco pre Erdalita spravit,ale mam cas este je ciganske srdce 😝

babulka123
4. dec 2008

tak ciganske srdce ano ??? ok...

ja idem este spravit ryzu len som vas musela kuknut...

mici11
4. dec 2008

No amoj drahy bude mat paprikas a ja som mala hadjte co??? Ano vyprazany syr 😀

petkaerdal
4. dec 2008

no ,ved co mam pozerat,ked tu chytim len markizu 😀
ty to nesledujes?
a ty co varis tak dlho a mna zanedbavas? ved pockaj,uz ma nepotrebujes,uz si tehula,co 😢 😢 😢 😢 😢

babulka123
4. dec 2008

ver tomu ze bez teba by som to nezvladla.. len dnes nestiham...

petkaerdal
4. dec 2008

hm,ty mas kopec roboty
ja som zacala varit prave..

mici,ako si na tom s cokoladou? papas?
mici zase syr? no my mame ale chute,mne len pasteta chuti 😀

babulka123
4. dec 2008

ja som prave dovarila a uz aj dojedla lebo som uz bola veeelmi hladna.. a viete co .. .hehehe zajtra nemusim varit a to ma tesi...

ale kedze zajtra budem mat draheho pri mne tak pojdeme asi na nejake nakupy.. lebo vianoce sa blizia a nemam este ani nic kupene.. len dufam ze sa bude chciet aj jemu ...

mici11
4. dec 2008

Petka nepapam ☹ neviem sa donutit, ale aspon banany papam. A zmrzka nie je do iste co cokolada? To by som jedla o zivot 😀

petkaerdal
4. dec 2008

no si sikula teda a uz aj coskoro odides,lebo ti pride Marek,ano?

a co ma zajtra dovolenku?

mne pride az o 20

ja som este hladna,este varim

babulka123
4. dec 2008

no neviem este mi nevolal tak dufam ze uz ide domov...

ci ma dovolenku alebo nie co ja viem , je mi to jedno mna tesi to ze bude s nami..

co varis???

mici tak kukni co ma este v sebe vela cukru a skus to nemusi to byt prave cokolada...

petkaerdal
4. dec 2008

kuracie prsia na stave a zemiaky,moj ine mäso neje
no ved jasne,hlavne,ze bude s vami,spravte si pekny dnicek po tom strese dobre padne oddych a vychutnajte si spolu zaciatok tehu 😉

babulka123
4. dec 2008

heheehehe pri mojom stasti zacnem zajtra grckat.. hehehehe

petkaerdal
4. dec 2008

no tak to by bol velmi skory priznak 😀 😀 😀 ale pogrckaj si,hlavne ze si tehula..

uz si volala do fc,ze si tehu?

babulka123
4. dec 2008

hejhej volala.. sesricka bola strasne zlata... ale vravela ze sa bude tesit az po ultz. ale to tusim hovorili aj tebe..

petkaerdal
4. dec 2008

mne hned gratulovala ,uz do telefonu,ked mi volala pre HCG

a mas doniest aj ten vysledok z krvi?

babulka123
4. dec 2008

hej mala by som ale problem je v tom ze ho nema ani nasa sestricka z gyndy.. hhehehee ona bola taka zlata ze si zistovala vysledky dopredu aby mi mohla zavolat lebo papiere pridu az zajtra.

no prave mi volal drahy ze uz ide domov a ideme na nakup... takze zatial sa majte...

petkaerdal
4. dec 2008

ved to nevadi,kym pojdes do centra,tak ho uz bude mat a ty si ho vyzdvihnes,nie

no tak sa maj zatial...pa

janula13
4. dec 2008

ahojte babule,ja som sa vyvalovala pri TV a knihe, zehlenie nedotknute, ale ked mne je fakt pod psa, stale mi to lezie hore krkom, uz neviem co zjest aby som nebola hladna a aby mi nebolo z toho sle...som na keksoch a bananoch...to je hruza a zajtra mam ist k obvodakovi a stretko s nestastnou kamoskou, ja to asi nezvladnem, ak mi bude takto, tak isto nie...ja uz nechcem grckat... ☹

mici11
4. dec 2008

Janulka, no dnes som sa ani ja nepretrhala. Aj ja idem zajtra k obvodacke, pre nejake potvrdenie do tehu knizky, ze nemam ziadne vazne choroby. A ty preco?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre