Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
11. dec 2008

Ahojte banda, tak asi tu uz nie ste, ale aj tak podam slubene hlasenie, tak dostala som super darcek k narodkam, krpci su tam stale a stale dvaja, treti tam isto nie je, co ma tiez troska matalo a su zlati, maju okolo 6cm, jeden je mensi, ale obaja ma prerastaju o 2 a 5 dni potvory, a maju prsteky a velke bruska a hlavicky a lezia zrkadlocvo k sebe tak si budu kopat do tekviciek 😀 len teraz dufam ze ten 3 dnovy rozdiel medzi nimi nie je vela, jeden ma 5,7cm a druhy az 6,3cm, ale to sa vyrovna, doki na utz povedala ze su uuuplne ok, a NT ok tiez, ze sa nemam coho bat, tak ma ukludnila a bola podarena, tak nadsene ich popisovala akoby boli jej, bol takm aj manzel a tiez sa velmi tesi, ze su ok 😀

janula13
11. dec 2008

Peti, krasne fotecky, nejak mi pripominaju moje 😀

petkaerdal
11. dec 2008

Jani gratulujem,superko 😀 😀 😀
tvoji su ale väcsi ,zda sa mi dost velky rozdiel vo velkosti nato,ze je medzi nami len 6 dni,dufam,ze my sme v poriadku 😔 😔

kedy ides opät? a kde je foto???

ja idem pred vianocami

petkaerdal
11. dec 2008

Martka vo FC stoji ivf bez poistovne 35 000,lieky som mala,tak neviem,kolko stoja,skus si potom nejake cez net zohnat lacnejsie ,no a potom sa plati za mrazenie ,ak je co mrazit...ale urcite to vyjde lacnejsie vo FC ,ako v inom centre

pekny vecer vsetkym,pa

janula13
11. dec 2008

Peti, ved ked budes ako ja, budete mat tiez tolko, ved vies ze teraz rastu strasne rychlo, tak hlavne neporovnavat a pokial viem, mate ako mate mat, sledujem net a tyzdne a rozmery, tak super valibukov mame obe dve..kuk album,uprosila som manzela aspon na jedno foto, ostatne sa leskli, zajtra urobim lepsie, ale to bude len to iste...ja idem na poradnu 17.12, ale na utz neviem, asi o mesiac, netusim...

petkaerdal
11. dec 2008

Janka a kolko si mala to NT v mm???

janula13
11. dec 2008

Peti jedno 1,2 a druhe 1,6. tak dufam ze ok, trikrat som sa to pytala tej co mi to robila a ona, ze uuuplne ok, ze sa nemam coho bat, len sa smiala, ze kde sa to do mna zmesti...ty si mala rovnake tie NTcka?A ake, zabudla som nejak 1,4?

petkaerdal
11. dec 2008

Jani,my sme podrastli za 8 dni pol cm a ty si 6 dni predomnou a ste o dost väcsi,ale hadam mas pravdu a sme v poriadku...my mame len 4mm rodiel

a to nt sme mali 1,5cm obaja..
idem kuknut tvoje foto

petkaerdal
11. dec 2008

hihi,rovnake ako moje,sa podobaju velmi😀 😀 😀

janula13
11. dec 2008

no ved akoby ich jedna mater mala 😀 tiez ich mas tak oproti sebe 😀 to bude veselo ak zacnu kopat 😀
Peti, neporovnavat a ked uz, predtym ste vy boli väcsi, takze to bude hore dole, nevymyslaj, by si sa cudovala ako ti narastu za tych 6 dni 😀

babulka123
11. dec 2008

baby vy ste tak kraaasny.. gratulujeeeem..

janula13
11. dec 2008

babulka ved aj vy ste, cucala som na foto 😀
peti a pre pokoj tvojej dusicky, babatko ti teraz rastie 1-2mmdenne, takze za tych rozdielnych 6 dni, ti narastu o 6-12mm, takze si tam kde ja, tak kliidek, vsetko je ok, ze Babul? 😀

babulka123
11. dec 2008

petka... samozrejme ze je vsetko ok... toho by som sa vobec nebala...

janulka.. hehehe nasa bodka .. no cely moj drahy nie??? heheheheh

janula13
11. dec 2008

presne tak, zda sa mi, ze teraz je viac na tatina...idem do hajan, zacina mi byt zle, ako vzdy, tak sa chcem prespat sablou...dobru

babulka123
11. dec 2008

janulka dobru nocku..

petkaerdal
12. dec 2008

dobre rano kocky 😉
dakujem,ste ma upokojili,ale ved musim verit mojim drobcom 😉

babul,aj mne sa zda,ze je na Mareka to male 😀

mame tu piatok,ako idete vikendovat???

petkaerdal
12. dec 2008

co sem uz nikto nechodi? aspon nas posuvam hore 🙂

petkaerdal
12. dec 2008

mmonka ako??? som zvedava 😉

petkaerdal
12. dec 2008

Matka,ked som nebola cez poistovnu ,lieky som mala z prveho ivf,mala som ich tak vela,ze mi ostalo na este jedno ivf,nekupovala som,preto neviem cenu bez poistovne

janula13
12. dec 2008

ahoj Peti, ja som tu na skok, obedujem a potom musim na bus do BA, ideme pozriet este nejake dva obchodiky s tehu vecami, posledny pokus, manzel ma so sebou aj eurace, keby sa mi chce dnes skocit tam k vam do rakuska...a potom sa chcem ist pozriet na vianocne trhy, aspon raz 😀
peti s tou velkostou si fakt nerob starosti, to nam este bude lietat hocijak, pozri vy mate rovnake NT amy aky rozdiel a zase aj vo velkosti aky mam ja rozdiel aty ich mas pekne rovnake takmer, tak bud len a len rada 😀

petkaerdal
12. dec 2008

ahoj Jani,ja som z toho taka smutna,ja viem,ze to je v poriadku asi,inak by dr.povedal,ale tie tabulky su ine,niekedy je lepsie asi nic necitat 😔 ..
uvidime na dalsej kontrole,ale musim zacat pit to mlieko,lebo z toho rastu babätka som prave vcera citala a ze je to dolezite od 12tt

tak hadam uz dneska nieco pekne kupis...prajem ti pekny vikend,my ideme na vikend prec,tak papa

janula13
12. dec 2008

Peti, tak uz nijake cisla nebudeme pisat, co ty na to?Aj ja si davam zaväzok s mliekom, tiez som citala, aspon nejaky bananovy kokteil...idem, zmeskam bus, krasny vikend, uzi si ho a nebud smutna, inak sa budem trapit pre teba ja, vies, ja som velmi citliva..a to horsie ze nemas dovod!!!papa

petkaerdal
12. dec 2008

dik Jani,si zlata 😉
som uz kludnejsia,ved aj tak nic neviem ovplivnit,ale verim mojim drobcom

a to mlieko Jani,je uznajvyssi cas naozaj s nim zacat,babätko to potrebuje pre rast

mmonna
12. dec 2008

Peti,hovoris,ze mlieko treba pit?

mici11
12. dec 2008

Ahojte babenky,

Trosku som vas zanedbavala, ale nestiham ani dychat. Mam toho vela 😝 A aby toho nebolo malo pobolieva ma hrdlo a mam nadchu. K doktorke som zatial nesla, kupila som si homeopatika a pijem cajik. Tak snad to prejde.Ak mate nejaky dobry recept na nadchu napiste mi.

Mataaa velmi ma to mrzi, ze to nevyslo. Verila som ze teraz to vyjde. Ale verim, ze ked to preboli, skusis to znova, ved nadej je vzdy a treba verit. Drz sa zlatko.
Kuspitka ani my sme nemali ani pri jednom IVF ISCI, u nas som mala ja problemy. Drahy mal SPG Ok. Drzim ti palce.

Babulka kraaaaaaaasna fotecka, tesim sa s tebou 🙂 🙂 🙂
Janulka tesim sa ze NT je OK. Inak ten svetrik mi prisiel, je perfektnyyyyyyyy a makucky. Odporucam a perfektne sedi. Prisiel mi behom tyzdna.
Petulka zlatko moje, ty mi nestresuj vsetko je OK nebojkaj.
Ja som bola na NT v 12+4 mali sme 6,6 cm a Nt 1,5. Rizikove hodnoty su nad 2,5. Takze sme vsetky v pohodicke 🙂

petkaerdal
12. dec 2008

mmonka a az liter denne som citala,aby sa babätku mali z coho kosticky vytvorit,ak nechceme prist o zubky 😀
a vcera som citala,ze mlieko od 12tt je velmi dolezite na rast

mica ahoj,ja stresujem pre velkost babätiek,na 12tt sa mi zdaju male oproti janke 😖
ja som bola 11+0 a mame 4.5 cm a 4.1cm..malo sa mi to zda 😢 😢 😢

petkaerdal
12. dec 2008

a neviete baby,kolko mm take babätko podrastie za den?

mmonna
12. dec 2008

Peti,nenajdes taketo info na nete?Tam sa da precitat a najst X veci..../ako som mohla existovat niekedy bez netu?/

petkaerdal
12. dec 2008

nehladala som to zatial,ale pozriem to...
to ani ja neviem,ako sme mohli zit bez netu a mobilov 😀

mici11
12. dec 2008

Petka neviem kolko presne podrastie, ale rastu velmi rychlo. A ked ti doky povedal, ze je vsetko Ok, tak urcite je neboj sa. Kedy mas dalzsi ultrazvuk?

Mmonna tiez nechapem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre