Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
16. dec 2008

mici janulka dakujem.. ja si tiez myslim ze ak nekrvacam uuuuplne a vela tak sa nic nedeje a preto som sice nervozna ale tak nejako v pohode...
najhorsie je ze neviem co baby na nete povazuju za spinenie , co za krvacanie a co z toho mam ja .. hehehehe

zabkaevka
17. dec 2008

babulka a bola si u lekára??

mici11
17. dec 2008

Ahojte babenky,

Tak som bola dnes u dokyho, vravela som mu ze ma vcera dost boleli krize a podbrusko. Spravil mi sono a sme OK nastastie.Aj krcok mam v poriadku, kontroloval mi ho. A dostala som Magne B6 2X1 denne. Bolo to pravdepodobne roztahovanim maternice, alebo som sa namahala viac sko je treba. Takze mam prisny kludovy rezim. Inak vravel mi ze, ked mam nieco taketo, alebo nejake pochybnosti vzdy mam radsej prist pre istotu. Takze som kludnejsia. Drobcek krasne santil a srdiecko mu krasne bilo. Velmi sa tesim. Ale stale nevieme co cakame,lebo sa nam drobec nechcel ukazat. Kamoske dnes povedali, ze cakaju chlapceka a to je len v 13 tt. No co uz ved aj my sa dockame, alebo bude prekvapko 🙂
A vy ako co nove?

mmonna
17. dec 2008

Ahojte,Babulka nieco som letmo precitala,ze spinis?ja som mala dnes taky husty tmavy hlien,ale len ked som si vkladala Utros..tak som s toho na prasky,a zajtra skocim k mudrovi...co si to mala Ty?

petkaerdal
17. dec 2008

ahojte 😉 ,
zabkaevka,uz sa ti to krati,dozvies sa uzastnu novinku 😀

Jani,som rada,ze sa drahy citi fajn a ze uz ma potom 😉 ,skore uzdravenie

mici,to tak skoro zistili kamoske? tak to sa mozno dozvieme coskoro aj my 😀 😀 chcela by som to uz vediet

mici11
17. dec 2008

Petka ahoj, no tak skoro v 13 tt a druhej kamoske, zistili v 14 tt. Len to nase chrobacatko sa s nami zahrava 😀 Bud bude prekvapko, alebo sa to dozvieme 14.1. na dalsej poradni, alebo ako vravi moj drahy kedze nic nevidno tak je to dievcatko 🙂 Aj ja by som to chcela vediet, velmi som zvedava 😀

petkaerdal
17. dec 2008

hihi striela si z vas,ako moje z nas 😀 ,tak ked ja pojdem pred vianocami na uzv,tak sa opytam dr.som velmi zvedava,moj drahy mi stale vravi,ze citi v kostiach ,ze to budu dvaja chlapci 😅 😀 ale aspon jednu dievku by som si priala 😀
uz si nieco dokupila pre babätko?
mici,ako sa vlastne oblieka take novorodeniatko,ked sa to narodi v lete? mozu hole nozicky sa nechat,alebo treba teplo obliekat? ja vobec netusim 🙄

mici11
17. dec 2008

Petka, kupila som len ponozticky, chcem zacat nakupovat po novom roku. No v lete ked je velmi teplo, kamoska nechavala malemu, len hole nozicky. A ked bolo tak normalne tak mal take tensie dupacky. Narodil sa v july. Ked je hgoruco velmi ho naobliekat nemozme, ale zase ani vystavovat slniecku. No ved este si to pozistujeme a a podebatujeme tu o tom. Mozno nieco kuknem aj dnes. Aby sme bolu pripravene 😀

mmonna
17. dec 2008

Ahoj Petka,tak ty uz budes vediet zachvilu co nosis v brusku?Tak to je super,aspon budes vediet,co je to.....ja som momentalne v strese,ale zajtra budem snad kludnejsia,po navsteve doktora...

petkaerdal
17. dec 2008

este mame casu,ja viem,ale uz chcem riesit take veci,velmi sa tesim na nakupy,vcera namiesto vianocnych darcekov som pozerala dupacky 😅 ,aj by som kupila,len neviem,ake farby 😀 😀 😀
tak ja ked vydrzim do toho juna,tak to uz bude teplucko,
a mici aku vybavicku treba na zaciatok pre jedno babo? kolko coho bude stacit?

co robkas inak?

mmonna
17. dec 2008

Peti,Ty sa na mna hnevas? ☹

petkaerdal
17. dec 2008

mmonka ahoj,nehnevam,preco by som mala???
som neodpisala na nieco???
,krasne cisielko pri mene 😀 😀 😀 😀

mmonna
17. dec 2008

Pred Tebou o 15:07 som pisala...ja som,ze ake ciselko pri mene...... 🙂 normalne som si to az teraz vsimla,ze co je tam napisane....som strasne nevsimava,takze super.....Ty uz 13tt....ved do takych 38tt je to uz len na skok 🙂

petkaerdal
17. dec 2008

tak to som si vobec nevsimla,muselo to nabehnut,ked som pisala...pjepac...

ja neviem moni,ci to budem vediet,len mici pise,ze sa to da aj v 13tt,co som ja teraz,v piatok idem na uzv,mozno sa nam male ukaze a mozno dr.nieco povie,potom idem este v pondelok zase na uzv,tak mozno vtedy sa dozvieme

no to je skok teda do 38,len neviem,ako budem vyzerat,ja mam pocit,ze uz teraz mi zavadzia brucho a mam ho velke...

mmonka,co nespravis nejaky album,rada by som videla tvoje foto drobca?

mmonna
17. dec 2008

vies,ja som taka blba,a neviem to tam dat..nemam digi fotak..a ten drobec je fakt malilinky 🙂
a co hovoris na ten moj dnesny hlien?nemam sa bat?co myslis?bolo to len rano..teraz uz nic....nemoze to byt s tej hlienovej zatky?
A preco chodis v takych kratkych intervaloch na UTZ?to pre istotu ked su dve deturence?

petkaerdal
17. dec 2008

mmonka,k tomu sa neviem vyjadrit,ale hadam to nic nebude,ja som si len raz take nieco nasla pri utreti,taky vytok,taky hnedy,ale len raz...

nechodim tak casto,len musim ist do porodnice na uzv,tu to funguje tak,ze uz teraz si musim rezervovat miesto na porod,co uz teda mam,ale musim tam ist osobne a tak si aj spravia svoj uzv,idem tam v piatok ,no a moj dr.ma chce vidiet este pred sviatkami ,akurat to vyslo tak pri sebe,ale nechodim tak casto 😉

petkaerdal
17. dec 2008

ako sa cits ty? tehu priznaky ziadne,ako si naposledy pisala??? ja ani teraz neviem,ze som tehula 😝

petkaerdal
17. dec 2008

ja som si davala fotky aj z telefonu do albumu,fotakom mi tie foto z uzv nesli odfotit 😉

mici11
17. dec 2008

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Petka tu si baby pisu o vybavicke, ze co a kolko. Celkom zaujimave citanie

mici11
17. dec 2008

Ja som si fotky z UTZ preskenovala a tak popridavala 😉

petkaerdal
17. dec 2008

skenovat je najlepsie,ale ja nemam skener 😖

dik mica,kuknem to tam 😉

mici11
17. dec 2008

mmonna, ked mas obavy radsej behni k dokymu pre istotu a tvoj klud. Aj ja som dnes za nim radsej zasla. Ale myslim, ze to nebude nic zle, mas to este stale?

mici11
17. dec 2008

Jaj Petka jasne, ja som niekedy truba, myslim, ze ked mam ja tak kazdy. Prepac 😉 A ako sa citis?

petkaerdal
17. dec 2008

mici a tebe tie bolesti bruska uz ustupili? aj mna vcera nejako pobolievalo

mici11
17. dec 2008

Petka dnes je to Ok, ale doky vravel, ze bud som to prehnala s namahou, alebo sa roztahuje maternica. Ale sono je OK a dal mi to Magne B6 a mam kludovy rezim, hlavne ked to zacne pobolievat. Inak to Magne je volnopredajne takze si ho budem kupovat nadalej

petkaerdal
17. dec 2008

mici,citim sa super,netehotna,ako stale...ale uz mi tie stavy pazravosti odisli,uz jedavam normalne,nemam pocit hladu tak casto,inak ma bolia stale dost silno prsia,teba uz prestali boliet???

tak ja to asi budem mat tiez z namahy,lebo vzdy ma nejako zacne pobolievat,ked pridem bud z mesta z nakupu alebo tak..najlepsie mi je ,ked len oddychujem 😉

tak si davaj pozor,nenamahaj sa 😉

csilla76
17. dec 2008

Ahojte 🙂 tak uz sme domka 😉

mám 7 oocytov,budú oplodnené ICSI metódou nakolko je spg chorobny.

zajtra mám volat po 14hod.inác dost krvácam a nehorazne ma bolia vajecniky,dr.povedal ze ono to ustupi

kuspitka
17. dec 2008

Ahojte.gratulujem csilla aspon jedna dobra sprava ....ja mam velku depku 😔

csilla76
17. dec 2008

dakujem ti kuspitka. 🙂 co sa ti stalo?kedy ides ku kadernicke? 🙂

kuspitka
17. dec 2008

zajtra ani to ma uz neutesi...
tak som sa dozvedela ze je tehotna suseda....
tak ma to boli velmi az moc.... 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre