Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
15. jan 2009

Ja tiez kupujem len prebalovaciu podlozku 😉

tvojka
15. jan 2009

Peti,aj mna hocikedy bolí.A ja už cítim babatinká až na žalúdku.Ale kopkajú tiež väčšinou vľavo...

tvojka
15. jan 2009

http://www.bambino-kociky.sk/product_info.php?p...
ja objednám takúto a čo sa tých perín týka,tiež som si to predstavovala ako Janka,že najprv len deky... 😕

petkaerdal
15. jan 2009

vcera som pozerala v obchodoch prebalovacie pultiky a tiez ma napadlo,co s tym,ked to potrebovat nebudem,asi kupim nejaku komodu tiez na vecicky zatial a na to len tu dosku a zase usetrime 😀
a do postielky kupim predsa len ja paplonik a vankusik 😉

tvojka,tiez kupis najskor deky?

ta je aka lacna,ta doska,co som vcera pozerala ,boli nad 30 eur,,,asi tiez objednam 😉

mici11
15. jan 2009

Baby ale vankusik sa ma pouzivat az od roku dietata 😉 ja to kupujem sice tiez, ale pouzivat budem tiez najprv len deku. Ale hlavne kupujem spaci vak letny, cize ine pouzivat ani asi nebudem. Kamosky tak robili a nevedia vynachvalit 😉

tvojka
15. jan 2009

Peti,ano,na začiatok dám asi len deky.A táto podložka sa dáva na postielku,má naspodu také štuplíky,aby sa to zachytilo na postielke.A má tvrdé dno.Pokiaľ budeš mať komodu,tak môžeš mať aj s mäkkým dnom.

janula13
15. jan 2009

Peti prave som pozerala na Zone reality Birth stories, no a bola tam jedna co caka dvojky a som v soku z toho brucha, to zase budem mat sny...

janula13
15. jan 2009

Mici aj ja planujem letne a zimne spacie vaky..

babule co vy na toto?

http://www.brusko.sk/

petkaerdal
15. jan 2009

no baby,este ze vas mam,lebo ja by som dala male na vankus a zakrila paplonom aj v lete 😀
tak navrhujete deky? necham si poradit a teda tie spacie vaky su aj take malicke babätka?

Jani,ty uz tie brucha nehladaj,lebo mne sa potom sniva o tom tiez a aj s vami 😀 ,ja sa toho velmi bojim,ako aj porodu..tak radsej to nechajme tak 😅 😔 😅

Janil,to je co? akoze svadobne saty? ci plachta na oblecenie v tehu? 😀

babulka123
15. jan 2009

ahooojte, ja sa musim pochavalit, dnes mi bolo docela fajn, tak som si spravila palacinky aaaaaa tak som sa napraskala..mnaaam..

a teraz pride marek domov a ideme do obchodov..

janula13
15. jan 2009

Peti 😉 je to stranka na take umelecke foto, vstup tam a uvidis chod na mamicky alebo cokolvek, ja chcem take foto...aj s manzelikom, ak ho spracujem...alebo peti, jednoduchsi model siat pre teba, ale ty uz mas 😀

mici11
15. jan 2009

Peti tie vaky su v roznych velkostiach a aj pre take malicke babatka a su aj letne a aj zimne. Je to ozaj super vec, kamosky mi poradili.

janula13
15. jan 2009

Presne tak MICi, z deky sa odkope, ale z vaku nie a videla som kraaasny, ale stal 600sk, tak neviem,ale je uzasny v auparku..ale viem ze zozeniem lacnejsie aj v tescu mali pekne v cherokee a kremovucke, to ja rada..a predavaju aj s tym istym vzorom ak objednavate z netu ako su hniezda a obliecky...ale to viete isto..
inak nafotila som moje ulovky, len musim pockat na mojho sportovca, nech to vlozi do albumu..

petkaerdal
15. jan 2009

a ake palacinky si robila? ja lubim banan a nutelu 😀

aha Jani,tak teda 😀 😀 😀 ,idem to kuknut..ja ze si to tam nejake saty hodila,ze si mi chcela pomoct 😀

mici,o tych vakoch som pocula,aj sestra to ma a mala v tom spava,ale nevedela som,ze sa to moze dat uz pre malicke babätka,lebo take malicke som zatial nikde nezbadala,len väcsie 🙂

janula13
15. jan 2009

Sila, asi ma poculi, ze sa stazujem, ze kopu len nalavo, tak dnes cely den len napravo, asi ma fakt pocuju...sice ved som to len pisala, nehovorila 😀

petkaerdal
15. jan 2009

asi si to precitali,ked si to pisala..
mna len nalavo stale

baby,keby ste u nas,tak sa tu valate od smiechu,ucime sa tancovat s erdalom,no take poleno som este nevidela... 😅

janula13
15. jan 2009

jaj peti tak to by som chcela vidiet, ja ked som tancovala s mojim na svadbe, tak som sa isla usulat, ako medvedku daj labku...hruza, MM strasne rad tancuje, ale rytmusmu nic nehovori, ale je zlaty ked tancuje, ja sa nanho rada opzeram, tak sa vtedy tesi a tancuje s takou radostou ze az...

petkaerdal
15. jan 2009

aj moj,ten prave vypil uz pol flasky bacardi 😀 ,aby sa uvolnil,oci sa mu lesknu..no bavim sa 😀
zajtra ti jani brnknem,ale prezvon ty,lebo ta nemam na slovenskej karte ulozenu este,dame rec 😉

tvojka
15. jan 2009

Baby,aj my sme sa učili pred svadbou tancovať v obyvke a bola to sranda.A mužík sa na našej svadbe tak vyzabával,že ho moja starká nespoznávala 😀

Boli sme teraz v Auparku,pýtala som sa na ten kočík a je to len šporťák.škoda.A stretli sme okoloidúci TFK!!!A ja kým som sa vykoktala môjmu mužovi,že to je ten kočík,tak chlapík bol 20m od nás.Sprostá,mala som sa ho popýtať,ako sú spokojní...Nuž,moje dlhé vedenie 😅

Peti,ty budeš ešte zajtra na nete?

mici11
15. jan 2009

No vidim, ze preberate tanecky, no moj drahy lepsie tancuje ako ja 😀 . Ale on je fakt dobry 😉 nie ze by som ja bola drevo 😀
Peti o kolkej vam zacina svadba, kolko ludi, kde a tak....ved ja nic neviem ☹

janula13
15. jan 2009

Peti a od kolkej si v SR?
Tvojka na aky kocik si sa pytala v auparku?A ako sa ti pozdaval ten TFK?skoda ze si chlapika nestihla...na tu vystavu ides?

tvojka
15. jan 2009

Jani,neviem ako sa volal ...nejaký Urban neviem čo.ani nevyzeral veľmi veľký,ale ked je len šporťák,tak mi je na nič.A dvojičkovské od narodenia v Mothercare ani nemávajú.
TFK sa mi zdal veľký,ale ja som naživo nevidela žiadny takýto vedla seba.čiže možno každý je taký veľký,len si musím zvyknúť na tie XXL veľkosti 😀 .Na výstavu asi ideme,zatiaľ to tak vyzerá.

tvojka
15. jan 2009

Dobrú nocku všetkým 😉

janula13
15. jan 2009

dobru...

petkaerdal
16. jan 2009

dobre ranko,
tak mna asi uz prepada svadobna nervozita,lebo neviem spat,od 5 som hore,oblecena,nachystana ist domov,len nechcem zobudit draheho,nech ide vyhriat auto 😝

Jani,ja budem doma uz o 11 urcite,idem skoro,este musim nieco povybavovat 🙂a budem doma az do zajtra obeda 😉

mici,ako to ze nic nevies 😕 zacina nam o 19.30 az 😅 ,tu vo Viedni..ludi? hm nooooo 350 oznamok sa rozdalo 😅 😅 😅 ,ale to vsetko idu z draheho strany a potom 31.1 robime na Sk pre moju rodinu,to bude uz taka malicka slovenska svadbicka,30 ludi 😝

tvojka,tak to si zvykni najskor na tie velkosti,ja som bola smutna,ked som zbadala prvy pre dvojky,potom mi doslo,ze to asi vsetky budu take 😔 ..ale ten TFK je naozaj velky a strasnyyyy 😅 ,co sa vam na nom paci? hadam ale myslime ten isty,lebo ten co som videla,bol vazne najhorsi zo vsetkych na moj vkus 😖

lucim sa a myslite zajtra vecer na mna a micka,ty si uzi narodkovu partyyy 😀 pa pa

tvojka
16. jan 2009

Peťka,tak šťastnú cestu na Slovensko.Prečo vlastne ideš domov,ked máte zajtra svadbu vo Viedni?Je možné,že ťa už nezastihnem,veľa veľa šťastíčka ,nech sa svadba vydarí a dobrú zábavu!!!!!!!!!Dúfam,že po svadbe donesieš virtuálnu výslužku,mnááááám,koláčiky 😀

Dobré ránko všetkým želám 😵 😵 😵

janula13
16. jan 2009

ahojte, aspon nas povytiahnem, ked hlavny tahac sa vydava a nebude mat cas 😀
peti tak zelam krasnu svadbu, hlavne kopec zabavy,uzite si to naplno a potom este raz...cinknem ti po 18, teraz mam robotku, potom mi pridu monteri...
a co sa tyka Tfk, ja neviem, ale mne sa na obrazku paci...inak sommuz magor z tych kocikov, ked sa na nejaky opytam, tak kazda mamina chvali ten svoj a ja neviem ktory je vlastne nanic 😀 Dokonca mi vcera volal moj ujo, ze videli dvojickovsky, ten easy walker a ze sa aj spytali maminy, ako je spokojna a ze velmi...ale vrta mi v hlave ten bumbelride, co je na nom zle???vyjde do 19tis a paci sa mi...

mici11
16. jan 2009

Petulka no nic si mi neprezradila 😉 Ale uz viem vsetko co potrebujem. Takze ti prajem kraaaaaaaasnu svadbu, poridne si to uzi a riadne sa zabavte. Cmuk cmuk zlatko 🙂
A dakujem 😉
janulka, Tvojka ahojte 🙂

tvojka
16. jan 2009

Baby,dnes to tu ale žije...
Jani,aj mne sa na obrázku TFK páči,ved uvidíme,ked porovnáme na výstave.A čo sa týka Bubleride,kam dáš novorodencov?Ved to nemá normálne vaničky,nie?A zdá sa mi,že sa aj v tej športovej výbave nedá dať až do ľahu.Ale výzorovo je krásny,ten tyrkysovo-zelený je pekný.
čaves Mici!

janula13
16. jan 2009

tvojka ma to toto aspon, ja neviem, som uz magor z tych kocikov a mne sa zda ze sa daju sklopit ked som to pozerala na youtube ..

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4609366

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre