Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
26. feb 2009

jujuuuj u nas byva docela pravidelne a kamoska na nu chodi k nam z BA. zakazdym zavola ze uz ide a ze ci jej ju spravim .. no a uz letim do kuchyne robit.. heheheh

mauzos
26. feb 2009

a cibulka vam tam nechybala? mne by teda nechybala, lebo ja cibulku hlavne surovu nelubim, ale tak sa mi zda, ze sa do toho dava. Tiez som to nejedla mozno aj od skolky 😀

babulka123
26. feb 2009

nieeee cibulku do tohto nedavam ak tak do rybyckovej .. tam jej moze byt veelaaaa

tvojka
27. feb 2009

Ahojte krásavice,
tak ja už mám za sebou rannú vianočku 😵
Ja tiež robím vajíčkovú s cibuľou.
Dnes sa musím vybrať do sociálky odniesť papier na peniaze,fuj,ale sa mi nechce do takéhoto upršaného počasia 😝 😝

babulka123
27. feb 2009

ahooojte ja som uz tiez hore... cakam na spravu od kamosky s jej 3500 HCG co mi napise, kolko ich tam ma skovanych.. hned vam dam vediet..

babulka123
27. feb 2009

a suuuu 2 ks.. tesim sa s nou

tvojka
27. feb 2009

Babul,gratulujeme kamoške!!!Nech príde rozšíriť naše rady dvojičkáriek 😵 😵

mauzos
27. feb 2009

ahojte baby ...
babul aj ja sa tesim a pripajam sa k Tvojke s gratulaciou 🙂
tvojka nemohla by si odniest aj moj papier? ja som na to uplne zabudla, hlavne ze sa mi vala doma uz dva tyzdne 😒

petkaerdal
27. feb 2009

dobre ranko kocky 😉
tvojka uz? si bola hladna? ja uz ohrievam mliecko a idem na vianocku 😀 😀 😀
inak tiez robievam vajickovu s cibulkou a lubim velmi 😉
prsi u vas? tu svieti slniecko 😉

babul ,fakt? super,ze jej gratulujem,dalsia s dvojkami,ved po mne tu tusim ziadna nieje

mauzos,ty budes mat dneska parene buchty???

petkaerdal
27. feb 2009

tvojka,ved ty uz mas trojku pri mene 😀 😉 😉

tvojka
27. feb 2009

Veru Peti,mám.S manželom od včera oslavujeme tridsiatku 😀 😀 .Väčšie číslo v predu už mať nebudem,strašne to letí!Ved o chvíľu rodím!
A ano,hladná som bola!Dnes v noci som ani nič nejedla a to ráno ma zvykne už hlad zobudiť...

petkaerdal
27. feb 2009

ja uz prezuvam,taka je dobra 😀
som chcela aj napisat,ze ved o chvilu ides rodit 😉
a ty jedavas v noci?,ked pises,ze si dnes nic nejedla

mauzos
27. feb 2009

Vy nedate pokoj s tou ianockou kym to nechyti aj mna?
peti mam navarenu paradajkovu polievku a rizoto, ale chystam sa do obchodu na buchty, ako zakusok 😉 robit sa mi ich ozaj nechce, ved aj na co, ja v tom nevidim rozdiel 😝 drahy ma dnes volno, tak budeme mat 3 chody na obed 🙂
a peti dnes som bola v noci len raz cikat 😲 a to som spala 9 hodin, normalne nechapem ...

tvojka nepredbehuj sa, este je nas tu plno, co rodime pred Tebou 😀 😀

petkaerdal
27. feb 2009

tak a este nieco k tomu by som si aj dala,este som neni plna 😀
mauzos vyskusaj raz a nebudes vediet prestat,aka je dobra taka vianocka s maslom 😝
rizoto,dala by som tiez,aj ja dneska planujem nieco sladke,tiez ako zakusok,asi spravim fazulu a makove slyze 😀
dneska v noci som bola aj ja iba raz cikat,cim idem neskor spat,tym idem menej x cvrkat😀 😀 😀
tvojka nepredbehuj 😀 mauzos je prva...

co planuju ostatne varit?
i

tvojka
27. feb 2009

Mauzos,samozrejme sa nejdem predbiehať!Len si pekne roď prvá 😉

Peťka,jedávam skoro každú noc,ale len také lahké veci(banán,jablčko,jogurt alebo výživu...)

Mimochodom aj tu už svieti slnko,jupíí!

tvojka
27. feb 2009

Ja si dnes dám na obed vypr.syr.Mici,kde si parťáčka?

mauzos
27. feb 2009

a tu nesvieti ☹

vianocka ma zatial nelaka, ale ked to tu budete kazdy den spominat, tak neviem neviem 😒 ale tu fazulku by som si dala. Aku budes robit, na kyslo, ci zo zeleninou?

no ved zato Tvojka 😉 ale aj predo mnou su este nejake babenky dvojickarky 🙂 Jarka, Katka ... takze ja sa tiez este neponahlam

petkaerdal
27. feb 2009

tvojka,v noci? som nevedela o tebe 😕 tak aj ty sliapes aj na vyzive? to ja mam kazdy den dve 😀
tak ja v noci zatial nepapam nastastie,staci ,ze musim vstavat na wc
budes dneska syrova? ja som ho nejedla ani raz od tehu,mna nelaka,ale janka a mici by si s tebou urcite dali, 😉

uz nech je jar,tato zima je o nicom 😖

inak vcera sa baby rozkopali vecer,drahy dostal tiez do ruky kopancek 😀 povedal,ze s tou si urcite futbal zahra 😀

petkaerdal
27. feb 2009

aj k vam posleme slniecko,dobre 😉

na kyslo mi chuti,aspon tak dam do seba vela mlieka

mauzos
27. feb 2009

peti gratulujem k prvym kopancom. To ste mali teda stastie, ze aj drahy ich citil .... moj ich asi ukludnuje, ked mi chyti brusko, hned prestanu kopat. Dufam, ze to na nich bude fungovat, aj ked uz budu vonku 😀

mauzos
27. feb 2009

hmmm na kyslo, asi si ma inspirovala, co na vikend 😉 aj ja lubim ...

tvojka
27. feb 2009

Peti,nemusím mať výživu každý den ,ale občas ma to chytí.V noci jedávam už od začiatku tehu,sa zobudím,že idem na WC a som príšerne hladná,žalúdok stiahnutý,až mi je zle.No a v takom stave by som nezaspala...tak si dám niečo malé a môžem pokračovať v spánku. 😎

Aj ja sa už teším na jar,už pomaly nezapnem bundu,tak nech ju môžem nosiť rozopnutú 😉

tvojka
27. feb 2009

Ja som mala nakyslo predvčerom 😵

petkaerdal
27. feb 2009

moj zastihol len posledny,ale tiez vzdy prestanu ,stichnu,ja si myslim,ze ich ta otcova ruka nejak upokojuje 😀
dakujem a boli to uz druhe kopance,ale väcsinou aj tak bublinkuju
ale zistila som,ze ked lezim na boku tak najviac citim....
dneska uz odfotim brusko,hned ako drahy pride od holica...
mas rada aj sosovicu na kyslo? ja radsej ale fazulu

tvojka
27. feb 2009

Ja mám rada na kyslo všetky okrem tekvicovej.Som sa na tieto polievky naučila,ked sme chodievali v piatok ku starkej,ona vždy urobila nejakú mliekovú polievku s langošmi alebo lokšami.Jedli ste to niekedy spolu?mnam,len doma mi tie lokše príp. langoše nemá kto urobiť 😖

petkaerdal
27. feb 2009

a vecer jedavas o kolkej naposledy? lebo ja si dam aj tak o 20 nieco lahke a uz vydrzim
do 13tt som aj ja jedavala v noci,vtedy som bola hladna stale
a vyzivu ja kazdy den 😀

ty este zapnes budnu? mas taku sirskiu? lebo ja zimnu uz len len zapnem,nejaky cm a uz nie

petkaerdal
27. feb 2009

tak to som veru nejedla spolu,to s normalnymi langosmi? este som ani len nepocula
😕

mauzos
27. feb 2009

presne tak ako Tvojka okrem tekvicovej lubim vsetky. Tekvica brrr... tu zjem maximalne vyprazanu, to je mnamka, ale inak nie.
a s langosmi to moze byt fajne. Ja mam super recept na langose, ak by si chcela. Ja som antitalent na vsetko co je z cesta, maximalne z mrazeneho listkoveho nieco urobim. Ale ten recept zvladam aj ja a su fakt dobre. Cesto kysne v chladnicke 🙂

petkaerdal
27. feb 2009

mauzos,super recept na langose by som chcela aj ja,naposeldy co som robila skoncili v kosi 😅 a taku chut som na ne mala,to by som bola fakt rada 😉

tekvicou ani ja nejedavam

mauzos
27. feb 2009

tak Vam ho napisem sem? idem po zosit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre