Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
17. mar 2009

petka... som rada.. velmi .. aj ked brusko este pobolieva ale snad to uz bude ok..

bru nocku vsetkym

mici11
17. mar 2009

Babul ahoj a vitaj doma 😉 😀
Veru len pekne oddychuj, viem o com pises tiez uz nechcem do nemocky az rodit.
Ja som sa akurat naobedovala a idem nieco robit na PC 😉 , dnes som este nic nespravila 😒

petkaerdal
17. mar 2009

mici a co si papala? syr? 😀 😉 😀
ja len polievocku zatial,ale idem sa asi vyvalit pri tv

janula13
17. mar 2009

ahojte, tak ja pridem a vy zalahnete..ale skor som nestihla,ja zase kmitam , periem deky, plachty, zehlim plienky , do toho idem varit, videla som dobry recept v TV, tak som ani neplanovala dnes varit,, ale nakoniec idem, ale az ked mäsko rozmrzne a potrebujem ist na nakup, lebo tam ide aj cierne pivo a to jedine nemam..
Inak aj ja som dnes zhodila srst, ale dalo sa a vysledok je este chvalyhodny, tak uvidime ako bude nabuduce, zajtra mam poradnu..mne tam skontroluju moc, tlak, vahu, prehmata krcok a je to, nic vic, nijaka prehnana starostlivost ze ivf a dvojicky..ziaden problem nie je, tak ma ani speci neprezera..som zvedava co zajtrabude s mojim chabym krckom..
Petka to su krasne vahy, nech pekne rastu, aj krcok mas obrovsky 😀 😀 😀 ako tro ty robis, cvicis s nim? 😀 😀 😀 inak dnes som na RTL pozerala porod trojiciek a teda 2 chlapci a jedno dievcatko a to malo len nieco cez 900g a taka bola malinkaa pekne sa drzala..vidis peti, ved tvoje su uz pomaly take, tak viem ako vyzeraju v brusku... 😀

babulka vitaj doma...a idem zase makat...

babulka123
17. mar 2009

janula.. hej ale ked ta vezmu do nemocky kvoli comukolvek tak to ze si po IVF mas napisane takyyyym velikym..
davaju veeeelikansky pozor..

mici11
17. mar 2009

Ahoj Jamulka, ty si ina sikovnica 😉
Peti varila som kuracie prsicka na smotane s cestovinami. Mnam ale som sa natlacila 😝 Syr bol vcera 😀 😀 😀

babulka123
17. mar 2009

mici .. ja som robila morcacie,... ale tak na sposob svieckovej , so zeleninkou rozmixovanej...
mnaaaaam konecne normalna strava.

petkaerdal
17. mar 2009

Jani ahoj 😉 ,
ja ti neviem,co mam taky krcisko,som ale rada,len aby som to nezakrikla,len nech je taky stale
tak sa tesis na zajtra ze ti bude kukat krcok,co?
ved aj tvoji chalani urcite tak nejak vazia 😉

no to by som chcela vidiet,ako take male vyzera 😉
ja sa tesim viacen do nemocky 😉

mmonna
17. mar 2009

Ahojte kocky...Peti,co mas nove?

petkaerdal
17. mar 2009

ahoj mmonka,na teba som myslela,ze si sa tu uz dlhsie neukazala...
nove? dneska sme boli na kontrole,male vazia 820g,sme v poriadku,krcisko drzi...

ty co nove??? co cakate???

petkaerdal
17. mar 2009

syr vcera? ja mam teda z teba dost 😀

mmonna
17. mar 2009

Peti,cakame chlapca....teraz mam frmol v robote aj doma....danove priznania..vies?takze relativny klud az v aprili.....idem na cukor 1.4.a snad uvidim aj babatko,lebo idem aj do poradne...
Takze vy budete mat dve baby?🙂)takze super...

petkaerdal
17. mar 2009

jaaaj,uz som zbadala ,ze chlapceka,tak supeeeeerrrr 😉 budete mat parik,si rada? 😀

mici11
17. mar 2009

Peti 😀 😀
MMnnna ahoj, ako sa mas?

petkaerdal
17. mar 2009

kolko kg si uz zjedla mici od kedy si tehu?
kupujes na kila,ako aj my s drahym?

mmonna
17. mar 2009

Mici....po zdravotnej stranke super....keby male nekopalo,a troska mi nenarastol zaludok 🙂 tak ani neviem,ze som tehu....
Peti,vydaril sa prik...to je pravda...mala sa uz nevie dockat....namiesto mna sa s nim rozprava ona.....je strasne zlata

petkaerdal
17. mar 2009

tak super teda mmonka,krasa...
kolko si ty pribrala doteraz?

jvo
17. mar 2009

ahoj peti tak to je super ake ste uz velke, krasne vahy 😵 ozaj mam v albume jedno foto tak kukni na nasu velkost 😀

jvo
17. mar 2009

tvojka do poradne uz budem chodit na antolsku, mam prist znova o 2 tyzdne lebo dnes to ratala uz ako poradnu lebo mi robila aj ultrazvuk, mam jej cislo na mobil mam jej zavolat ze ked o tie dva tyzdne mam dojst lebo ona tam nie je vzdy.Mala som sice este termin u svojej gyn. ale ten uz zrusim, tam si pojdem len dat vypisat matersku

petkaerdal
17. mar 2009

ahoj jvo
krasne brusko 😉 nenas ale az take velke,malicke sa mi zda 😉

mici11
17. mar 2009

Peti syr kupujeme aj my na kila a ja som uz nejake to kilo zjedla 😀 😀 😀
Mmonna tak to je super, tesim sa s
Jvo ahojcek, pekne brusko 😉

petkaerdal
17. mar 2009

kilo? no myslim ze nejake tie kila si uz zjedla 😀 😀 😀
moj je taky syrovy,tiez kupujeme na kila,ale nie na vyprazanie,lebo on salam nepapa ziadnu

mici11
17. mar 2009

Peti jasne myslela som kila 😀 😀

petkaerdal
17. mar 2009

no ved 😉

ja tusim dnes ani nezalahnem,ako ty vcera ,ale vecer budem uz mrtva o 21...

a to este planujem dnes nejaky ten zakusok 😝

mici11
17. mar 2009

No ja si idem lahnut, uvidim ci sa mi podari troska zaspat 😉 zatial pa

janula13
17. mar 2009

jvo krasne brusko 😉
tak ja uz mam takmer navarene, teda nachystane, uz len kupit to pivo a supnem to na dve hodky do rury a som zvedava co som to stvorila, ale je toho ako pre 10tich 😀 zase nebudem 3dni varit..a idem zehlit, kym MM pride, nech sa dorazim..a je tu..tak nejdem, vyzeniem nas do obchodu..

tvojka
17. mar 2009

Ahojte,
tak ja som vyspinkaná doružova,napapkaná,umyla som riad,zložila prádlo zo sušiaka a idem ešte žehliť.Som ešte prala obrázkové plienky a plachty do postielok...

Jvo,krásne bruško máš!A mne sa zas na rozdiel od Peťky zdá,že je veľké 😉

Jani,čo dobré si varila s pivkom?Ja by som si dala,ale radšej svetlé a neuvarené 😀

mici11
17. mar 2009

Ahojte aj som si pospinkala 😉
Ozaj Jani co si to varila?

janula13
17. mar 2009

tak a sme spät, tak som to supla uz zaliate pivkom do rury, tak sa nastvem ak to nebude dobre lebo je toho velaaa, Mm skonstatoval, ze ved este je na to sam, ze ci robim nacvik ked chalani budu na svete..
tvojka, aj ja som dnes prala plachty do postielok a tie obrazkove plienky a idem zehlit este nase veci a potom plienky a perinky 😀
petka nuz netesim sa na zajtra, nenavidim to prehmatavanie zospodu, ale co uz, hlavne nech mi neoznami ze ide sa zasivat...

takze varim..teda dusim v rure malo by to byt jahnacie na irsky sposob, ale ja som jahnacie nemala, tak som supla bravcove stehno..dnes to varili na CT1 kluci v akci, ja ich mam rada..
chcete recept?

janula13
17. mar 2009

a tlacim do seba strasne zdrave veci, oravsku slaninu s cibulou a zapijam to tmavym pivom co mi ostlo, pekne ze, uvedomela buduca matka 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre