Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mauzos
18. mar 2009

peti ty si strasne netrpezliva 😲 tak cau zajtra ...

petkaerdal
18. mar 2009

mau 😀
no mam ho v plane robit,ale az na buduci tyzden asi,lebo je ta strudla,potom vyhadzujeme a planujem kupit salko do zasoby este 😉
mauzos,ked nic na nete necitam,nepisem,nehladam,tak mi je dlho vies? tak som sa vypla,ale som sa vratila ti povedat,ze mam vianocku na ceste 😀 😀 😀 😀 idem ohrievat mliecko 😀 😀 vidis,takto idu moje kg hore,cely den sa neprezieram a potom takto vecer 😖 ,ale takej cerstvej neodolaaaam 😀

tak pa zajtra 😉

mauzos
18. mar 2009

ja sa valam na gauci pri telke a pri mne je notebook, takze mi nie je dlho. Sem tam tuknem co nove ...
ja som mala pred chvilou strasnu chut na nieco sladke 😲 ale ako na potvoru som nic nenasla, tak som si dala jabko 😝
tak dobru chut k cerstvuckej vianocke a pekne priberaj 😝 😝

petkaerdal
19. mar 2009

dobra ranko 😉

tak mi tu mame vonku krasne vsetko biele 😀

dik mauzos,pekne priberam 😀

mauzos
19. mar 2009

dobre ranko 🙂
peti, takze sa idete sankovat? 😀 😀 tu nastastie celkom v pohode pocasie, sice dost chladno, ale svieti slnko.
Len si pekne priberaj 😀 😀

petkaerdal
19. mar 2009

no sankovat sa mozme,akurat tak s jesiccou,ak ju nezabijem teraz 😠 😠 😠

vies co som ranajkovala? 😀 vianocku s maslom,neprides tiez ,dame si s kakavkom 😉

od kolkej si hore? ja som sa ledva prebrala o 9,mna to nocne vstavanie akosi vycerpava

petkaerdal
19. mar 2009

ako mam rozlozeny gauc,nejake biele chumace zacala vytahovat von 😠 dufam,ze mi tam nieco rozparala 😠 musim to kuknut,ale tak dostane potom,ze az
ona nemoze inak mavat ine hracky,ako gumenne ,vsetko handerne roztrha,to vnutro ju bavi vytahovat 😠 robi to aj Misko 😀 ???

mauzos
19. mar 2009

ja som hore uz od pol osmej, krpaty ma zobudil 😠 Vlado isiel rovno z nocnej nieco vybavit a krpec je zvyknuty, ze ked rano pride tak ide s nim von a dnes nic. Tak zobudil mna 😀 😀 Uz sme boli aj na nakup a teraz som to zapla.
Michell ma tiez take demolacne sklony na plysaky, ale on sa s inymi hrackami nechce hrat ... tak ja zasivam a zasivam 😀 😀 Nastastie uz do inych veci sa nepusta, uz vie co je jeho a mysli si ze s tym si moze robit co chce 😝

mauzos
19. mar 2009

vianocku necham tebe, ja na nu nejak nemam chut, idem si dat rohlik so sunkou a s redkvickou 😉

petkaerdal
19. mar 2009

ved ani mne sa nepusta do inych veci,ved je uz stara,to robila len,ako steniatko,ked jej sli zuby,tak neviem,co ju to napadlo 😠
ja to ani nezasivam,ja som vsetko take vyhodila a ma len gumaky a stym sa tu nahana

roztek s redkvickou je tiez dobry,ale musim zjest vianocku,ked som ju tak chcela 😀

do mesta sa nejde,erdal ide o 12 do prace a teraz este drichme,takze zase nic

mauzos
19. mar 2009

a nevyhrabavala ti ako mala kvetinace? ja ked som pred tym prisla z roboty, tak stale bol niektory vyhrabany 😲 alebo ked niekde nasiel servitku, tak ju roztrhal na milion kuskov 😀 😀 ale uz je velky a malokedy sam doma, tak uz to nerobi.

a co neides sama do mesta? Erdal nevie dopredu ako robi?

petkaerdal
19. mar 2009

kvetiny nemam ,iba jednu 😀
servitky a tie spongiove handricky ked nahodou najde,ze mi spadne,to je milion kuskov aj teraz...

sama nejdem,to chodime autom,to je tak odruky a my vzdy spolu chodime
vie ako robi,ale dneska si chcel vymenit,ale asi neslo

mauzos
19. mar 2009

no tak cicusky s musia pockat na nove podprdy 😀 😀 😀
mas to daleko od centra, obchodov?

petkaerdal
19. mar 2009

do jedneho nakupneho centra to mam blizko,ale nechodim rada metrom

my chodievame ale inam na nakupy,pockam si na sobotu

jednu podprdu mam uz taku ale vytahanu,vydrzi 2 dni 😀 a pojde do kosa,len ta mi jedobry v celku

petkaerdal
19. mar 2009

idem spravit drahemu ranajky,neskor teda pridem 😉

mauzos
19. mar 2009

tak do soboty to snad nejak vydrzia, pri najhorsom aj na holaky 😀 😀 😀
a erdala bavi s tebou nakupovat? cakat kym skusas a tak? Ja vlada stale poslem do elektra, ja si poskusam a on potom uz len schvali 😀 skoda ze nie su take kutiky na odlozenie manzelov ako detske kutiky 😀 😀 😀

mauzos
19. mar 2009

v nejakom casopise som citala, ze niekde to zacali praktizovat, taky kutik s internetom, casopismi, kaviarnkou a tak na odlozenie manzela a ze sa im to osvedcilo. Manzelky minuli viac, ako ked ich manzelia nahanali 😀 😀

petkaerdal
19. mar 2009

na holaky? 😉 😉 😉
praveze mna to moc nakupovanie nebavi,jeho to bavi,on vzdy nakupi viac nez ja,on rad veru chodi

uz som ho vystrojila,vecer je futbal,takze budem dlhsie sama
uz mam aj dlazky umyte
ty co robkas? drahy sa uz vratil?

petkaerdal
19. mar 2009

kde ste kto???
mauzos? ty partacka,co robis? ja uz mam popratane ,pojdem nieco navarit

mauzos
19. mar 2009

peti tu som. A ty?

petkaerdal
19. mar 2009

aj ja..si ma tu nechala samu cely den,co si robila? 😢

mauzos
19. mar 2009

chlpate gule 😀 😀

petkaerdal
19. mar 2009

chlpate gule? to je co? 😀

ja mam dneska zravu,pomooocccc 😖

mauzos
19. mar 2009

co mas zravu? nemoc?

petkaerdal
19. mar 2009

inak prve co ma napadlo pri tych gulach ,bol tvoj hafan 😀

mauzos
19. mar 2009

on nema chlpate, ma oholene 😀 😀

petkaerdal
19. mar 2009

no dneska mi nejak chuti,vcera bolo dobre,ale snazim sa klamat ovocim

inak zo slahacky som spravila perkelt,aj ked neviem pre koho 😖 asi pre jesiccu zajtra

mauzos
19. mar 2009

takze si sa tiez snazila vo vareni. A co nemate radi perkelt?

tie chlpate gule su gulky zo zemiakoveho cesta s kyslou kapustou a skvarkami, mnamka. Nerobila som to uz roky, ale vcera ma susedka navnadila, doniesla nam za tanier.

petkaerdal
19. mar 2009

tak potom ake gule si to robila?
ty ho tiez holis? 😀 😀 😀

mauzos
19. mar 2009

ja nie, ale kadernicka ho oholila 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre