Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
25. mar 2009

mauzos,tak nic este😀
ale super,ze tak pekne vydrzis 😉
mauzos 10?😠 😠 😠 😀
ty pojdes z porodnice este lahsia,ako pred tehu 😉

mici ahoj,mate peknu vahu,super,ze ste v poriadku 😉

mici11
25. mar 2009

Peti dakujem, velmi sa tesim, hlavne nech je maly v poriadku.
A ty ako sa mas dnes?

mauzos
25. mar 2009

ano peti 10. Mala som uz 11, ale kilo som schudla 😀 😀
Kamoska tak pribrala pri synovi 7 kil, nechala ich v porodnici a dalsich 8 schudla pocas kojenia za 9 mesiacov. To by som brala aj ja 😝

mici11
25. mar 2009

Mauzos aj ja by som to brala 😉 🙂

petkaerdal
25. mar 2009

mici dobre sa mam,az na tie nohy 😔 😔 😔 varila som a tak ,domka oddychujeme

mau,tak mi povedz,ako to robis,ked mas taku vahu??? nie ze by som nejak stresovala,viem,ze som tehu,ale mam komplex uz z toho,ze ako to zhodim..
prave si davam palacinky 😅 😅 😅
co tak papavas,ked nepriberas?

petkaerdal
25. mar 2009

baby,este som sa chcela spytat,nesmädi aj vas stale??? ja strasne vela vody vypijem,stale ma smädi,aj 3 litre denne,takto vela som nikdy nepila,bojim sa,ci nebudem mat tu cukrovku 😅

tvojka
25. mar 2009

Mici,super,že pekne rastiete.Ja som dostala presne to isté železo,čo ty.Už si to aj skúsila "žuť"?Mne to teda vôbec nechutí,tak to radšej zapíjam vodou.A aj ten Gastro... na žáhu mám,ale je to dobrý hnus,ako sladké lepidlo.Je pravda,že mi to zabralo,ale skoro som sa z toho povracala 😝 .Ja si teraz dávam homeopatiká nejaký "gastrocinesin"(tuším,ak som nepoplietla názov).Budeš mať teraz riadnu pauzu od poradní,ale ked je všetko v poriadku,tak asi neni dôvod ťa tam ťahať častejšie.

Mauzi,tak to je dobré,že ešte nemáš termín.Chalošom sa teda musí páčiť,asi čakajú na lepšie počasie 😀 .Tak som zvedavá na pondelok,čo dohodnete.Pekne sa držíš 🙂

Peti,aj ja som stále smädná,aj v noci musím mať pohár vody pri posteli.A nestresuj kvôli tej váhe.Ja ked som veľmi chcela byť tehu,tak som si povedala,že to chcem aj keby som mala mať 100kg.Verím,že si podobného názoru,ale možno si už na to trošku zabudla.Neboj,ked budeme skákať okolo dvoch detí,nebudeme mať ani čas sa najesť.A túry s dvojkočíkom tiež snád urobia svoje 😉

tvojka
25. mar 2009

Peti a tebe nerobili ten glukozový test?Ved to sa tu robí do 28tt.

mici11
25. mar 2009

Peti smadi aj mna, pijem ako kon 😢
Tvojka diky, no teraz idem o mesiac na poradnu, ale kvoli tomu, ze doky ma dovolenku 2 tyzdne, ale keby nieco da mil cislo na dokynu co ho bude zastupovat. No uz som to zula, ani mne to nechuti 😝 a to gastro je presne ako pises, ale nastastie mi nie je z neho na grc a zazracne rychlo mi pomaha. Tak uvidim....
Baby nebojte myslim, ze kila pojdu dole hlavne vam co cakate dvojicky 😉 🙂 a ja si pocvicim 😉

mauzos
25. mar 2009

peti neviem co ty furt riesis s vahou. Presne ako baby pisu, pri dvojkach to zhodime ani nezbadame ako 😀 😀
mna zaha uz velmi davno nepalila, chalani asi budu holohlavi 😝 a tiez ma dost smadi, ale v noci nepijem, lebo by som behala na WC este castejsie 😲
a fakt peti, nerobili ti glukozovy test??

petkaerdal
25. mar 2009

tvojka,mici,tak potom je ten smäd v poriadku 😉 to som rada 😉
aj ja pijem v noci,nikdy som nepijavala,vypijem cele litre za den 😅stale mam pocit,ze som naliata vodou
este mi nerobili test,v pondelok idem do laboratoria,tu to nerobia u dr.,ale neviem,ci tam je aj ten gluk.test..mam tam ist do 28tt....krv a moc
ja nestresujem kvoli tej vahe,len mi to ide nejak rychlo hore,skor stresujem kvoli tomu,ze ako to zhodim,teraz mi to zatial nevadi 😉 vzdy som mala nejaky depky kvoli vahe,ale samozrejme som velmi rada,ze som tehu,len sa moc prezieram,to vidim na sebe,ale neviem odolat,strasne mi zacalo teraz chutit vsetko mozne 😅 😅

mici budem cvicit s tebou 😀 😀

babulka123
25. mar 2009

baulky ja len ze vas zdravim...

nejako mam divnu naladu tak som vypustila troska aj konika, zacala som vysivat nejake detske veci, robim si take ozdoby do detskej a neskutocne ma to ukludnuje.. tak len aby ste vedeli zijem , zajtra mam poradnu tak sa vam potom ozvem .. .cmuuk

mauzos
25. mar 2009

ahoj babul, drzim palceky na zajtra a urcite napis. Nekasli na nas 😠

mauzos
25. mar 2009

inak dnes mi pisala Janka ze nema nic nove, ma podrazdenu maternicu, merali jej krcok a ma 2 cm, ale doki sa to nepacilo, takze musi lezat. Nosia jej aj stravu do postele, ale nekrvaca. Vsetky pozdravuje 🙂

babulka123
25. mar 2009

nieeee to by som si nedovolila.. ja vas taaaaak lubim ..

len dnes somm prala sestre veci a zehlila .. bodycka velkost 44 take malililililinkeeee...az mi slza vyletela. hehehe nech ziju hormony..
a potom som nejako nemala naladu na mk, tak som si bola kupit veci na vysivanie, dnes som uz vysila takeho velikeho motyla.. potomm ked to bude vsetko hotove tak nafotim..

jeej ked sme pri tom foteni zajtra idem ku kamoske otvorila si tu v samorine profi atelier a povedala ze mam prist ze mi spravi fotky ked som tehu.. takk ak mi to da na cd tak vam vecer pridam

mauzos
25. mar 2009

babul no ved za to 😀
taku velkost oblecka u nas dostat? ja som videla najmensie 56cm.
uz sa tesime na fotky ...

babulka123
25. mar 2009

nieee kamoska kupovala pre dvojicky v madarsku .. a ma to ako zalozne.. takze velmi sa nam to teraz hodi..
take je to zlatunke..
a sestra mi prave pisala ze pribrali 30 kdg. supeeeeer.

petkaerdal
26. mar 2009

dobre rano zienky 😉

ako sa mate? 😉
mauzos? este si tu neni?

idem upiect piskotu na 3bit 😉

petkaerdal
26. mar 2009

kde ste ? 😖

tvojka
26. mar 2009

čau Peti,vidím,že ťa tu všetci nechali samu osamotenú...

Ja som dnes mala posledný raz anglinu,zapili sme to na záver čajíkom a už som doma.Budem čosi prať,inak asi len lenošiť.

Ty ideš zas piecť?Ved ten Erdal neschudne ani do Vianoc 😀

Babul,tak vidíš,ako pekne priberajú!Neboj,o chvílu sú aj s krpcom doma.
Neni ešte na fotenie skoro?Mohla si počkať,kým ešte bruško trošku podrastie.či potom dáte repete?

Mauzi,v Mothercare predávajú aj také mini veľkosti,že na predčasne narodené deti od 2,5kg.to sú fakt také miniatúry 😉
Dakujeme za pozdrav od Janky,tiež ju zdravíme.

petkaerdal
26. mar 2009

ahoj tvojka,akurat som nakukla,pozeram inak film,uz mam davno napecene,kolac sa uz chladi v chladnicke 😀 😀 😀
idem tiez dat este co si oprat a veget 😉

tak uz si skoncila so speakovanim? uz len oddych a priprava na dievky 😉

mici11
26. mar 2009

Ahojte babenky,

No ja dnes upratujem, varim, periem, este aj zehlit musim 😝 Ale zehlit budem az vecer. Naobedujem sa a musim makat na PC. Nejak mam toho dost dnes 😅
Babulka ahoj, som velmi zvedava na fotecky 😉
Ak budete niekto v kontakte s Jankou, ze ju pozdravujem a velmi na nu myslim 🙂
Inak ta zaha ma pali po uplne vsetkom ☹ , a gastro si mozem davat len 3 krat denne, inak zabera mi okamzite. No ved uvidim snad sa ta blba zaha umudri. V zivote som to nemala.
Peti svagrina minule piekla ten 3bit, je to dobre len na mna moc sladke

petkaerdal
26. mar 2009

mici ahoj,no je dobry ,ale moc sladky,to to salko..ale ja ho poslem za obed svokre 😉

mici11
26. mar 2009

Peti mas to dobre premyslene 😉 Aj ja ho chcem nabuduce robit, drahemu velmi chutil 😉

petkaerdal
26. mar 2009

no svokra vie,ze lubim taku jednu ich specialitku a mysli si,ze uz nevladzem navarit ,tak ze nam posle cely obed,tak ja jej za to kolac pre svokra 😀 😀 😀 stara sa,zlata je 😉

petkaerdal
26. mar 2009

mauzos a ty kde si? uz par dni to tu flakas tiez 😖

mici11
26. mar 2009

Peti tak super, aj ja mam zlatu svokru, naozaj 😉
No veru kde ste babenky???

tvojka
26. mar 2009

ja som tu,ale nejako sa mi oči zatvárajú 🙄

petkaerdal
26. mar 2009

aj moja je zlata,len keby nebola taka velka jazykova bariera medzi nami 😖

tvojka,tak si lazkaj,ja zase poobede vobec nezaspim,len polihavam pri tv

babulka123
26. mar 2009

ahojte babulky..

takze hlasim vyseledok nasej poradne, sme otoceny ritkou dole, brusko a hlavicku mame na 19+3, nohu na 20+6!!!!!!! takze budeme asi baletaci.. heheheh

dr. videl co to bude ale nepovedal, je zlaty aj ked uz som bola nalomena ze dobre povedzte, on si spomenul ze nechcedme vediet tak sa mi len vysmieval ze on vie a ja nie.. hehehe strasne bol zlaty..
6.4 sme objednany na 3D do GF tak sa tesim, v kazdom pripade, ale mame mozog, oblicky, mocak, zaludok, chbritca je ok, ziadne rastepy na tvaricke.. no proste paradicka...

velmim som vytesena...
bola som sa dat fotit u tej kamosky, takze bud. tyzden budem mat foto uz teraz sa tesim .. niektore su faaaakt super..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre