Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
23. nov 2008

petka janka... nebojte sa to brusko bude stale vacsie a vacsie...

no ja som bola v tescu s drahym mam zas zasoby 2 kartonov bonaqui tak uvidime.. na ako dlho to vydrzi..
peti no ja som dnes isla len kvoli tomu ze som rano zjedla a hlavne vypila asi co som nasla... a preto som si spravila aj tu polievku , vzdy mi pomohla...

babulka123
23. nov 2008

inak peti troska mi pomohlo to ze som bola na velkej tak snad to bolo len preto...
ale dnes som si povedala ze nech boli , ked budem tehu aj tak bude boliet.. tak preco si nezvykat.. hehehehe

aj drahy sa smeje...

petkaerdal
23. nov 2008

babul,mozno to nic nieje,ale citis sa tak,lebo si nafuknuta cela 😉

no vidis,tak si na to zvykaj,potom sa budes citit cela ubolena a nijaka

co robite? ja som vykopla draheho do prace a som sama 🙄

babulka123
23. nov 2008

no konecne.. hehehe uz to nieje na preskacku...

boli sme v obchode, marek ide kukat nejaky film, ja brovsujem po nete a kukam vrchni prchni... teda len tak okrajovo vnimam...

petkaerdal
23. nov 2008

aj ja to kukam tak okjarovo,rozmyslam,co budem robit...

nieje ti zle este z toho lezania?

babulka123
23. nov 2008

ja nelezim cely den... ja len tak ze tu polezkam {okrem toho pred pol hodkou som mala svoju davku utroska 😀 😀 😀 😀 } potom zas urobim nieco, a okrem toho asi 159x vstanem na WC hehehe a bola som v obchode a marek prave vymyslel ze ci nejdeme navecer do metra.. a tak... je mi v podstate dobre..hehehehhe

petkaerdal
23. nov 2008

ja som utros este nedala,lebo po nom mozem hned ist drichmat

na to wc si tiez zvykaj,ja tam sedim stale tiez,v noci 2-3 krat,tak sa tes 😀

a com budeme pisat? daj nejaku temicku

babulka123
23. nov 2008

no ja aspon ze v noci len 1x.. aspon sa vyspim.. heheh mna tak napadlo ze to moze byt zariadene prirodou tak aby si si zvykla ze babatka v noci toho moc nenaspia tak aby si si zvykla... heheheh

no temicka.. co ja viem... nic ma nenapada len take hluposti ako udrzat domactnost stale upratanu..hehehehhehehehehe mam pocit ze tu mam stale hrozny bordel...

petkaerdal
23. nov 2008

no ved si zacinam uz zvykat,ale nepaci sa mi to 🙄 ,ja rada spinkam,tak to bude pre mna urcite krute 😀

to mam aj ja ten pocit,ale momentalne na par hodin citim cistotu,dneska som upratovala...

ozaj,byvate v byte alebo v dome?

babulka123
23. nov 2008

no mna to caka zajtra.. marek ide do prace takze budem mat cas si spravit vsetko tak ako ja chcem..

v byte.. kupili sme si pred 5 rokmi... rok a pol sme byvali s nasimi a rok a pol so svokrovcami po svadbe... velmi som sa tesila ked sme si kupili svoje vlastne..

a vy?? uz viete ako to budete mat vyriesene s deturencami a postielkami a tak...

petkaerdal
23. nov 2008

no to si viem predstavit,ako si sa tesila,ja by som asi nevydrzala so svokrou byvat,ani s mamou,kazdy ma ine zvyky...

my sme v byte,ale planujeme nieco ine,tu sa nevmestime a rozmyslame,ze chceme ist von z Viedne,
a riesit to,ako to budeme mat s postielkami a tak,budeme az na novom

drahy robi na smeny?

babulka123
23. nov 2008

vies co .. nelutujem ani jednej jedinej sekundy co sme byvali so svokrovcami... dalo mi to velmi vela do zivota a velmi som sa tam naucila.. heheheh aj u nasich sa to dalo v pohode.. ale vo svojom je vo svojom, este sme sa aj tak nastahovali ze nasi 30 km svokrovci 30 km od nas... takze vzdy sa musia ohlasit ked chcu prist.. hehehehe no a ani nebudem hovorit ze nas byt vysiel cca o milion lacnejsie ako v BA... ale bohuzial no sme mimo Ba

a vy chcete stavat>? u vas su asi troska ine ceny nehnutelnosti ako u nas ze ? ved pomali to co stoji vo viedni 3 izbovy byt , tak tolko stoji aj v BA ale v petrzke alebo tak.. je to proste sila..

drahy nerobi na smeny ale zajtra je pondelok.. vies vacsinou vtedy zamestanni chodia do prace hehehehe... ale nie.. je zlaty lebo ked moze tak robi z domu aby som nebola sama.... vie ze nenavidim byt sama doma....od malicka s tym mam veliky probolem

petkaerdal
23. nov 2008

no babul,stavat nechceme,nemam 10 milionov 😅
budes sa asi cudovat,na to,ze to je vieden su ceny bytov presne,ako v BA ,mozno aj lacnejsie....
rozhodujeme sa medzi bytom a domom,nasli sme taky retalitivne,co by padal do uvahy ,ale v tej cene sme nasli aj jeden dom a ten pojdeme zajtra pozriet,je to sice cca.45km od viedne,no ale zase je to dom,ja som vyrastala v dome na dedine,takze mna taha len tam a ked budem mat deti 2 ,zide sa nieco väcsie

ja viem,ake su ceny v Ba,je to hrozne

babulka123
23. nov 2008

peti a smerom k BA alebo opacne.. lebo ak k BA tak to by som mala podstatne blizsie vies ked k vam budem chodit s tymi mojimi dvvoma hehehehehhe....

viem si predstavit ako ta to taha do domu... ja som vyrastala v byte a preto to tak nechapem, a k babke ktora mala dom sme museli chodit z donutenia a potom ci uz chces alebo nie nemas taky vztah k tomu ...ale kopec nasich znamych ma dom, takze deti budem mat kam vypustit,... a orkem toho aj moja sestra teraz kupila pozemok snad budu stavat aspon oni, takze potom odvlecem babatka tam a ja budem mat volny vikend heheheheheheh som si to ale naplanovala co... hehehhe

petkaerdal
23. nov 2008

nie smerom k Ba ,je tazko nieco najst,vyhodna cena a aj lokalita,takze sa musime prisposobit,aj mne by pasovalo samozrejme viacej smerom k Ba,ale co narobime...ale ved to nieje iste a po dialnici to mas len pol hodku navyse ku mne 😀 😀 😀

ja v byte neviem vydrzat,citim sa,ako v klietke...chyba mi v lete sedenie na dvore a tak,ma to vyhody obrovske,mas klud ,nepocujes susedov

babulka123
23. nov 2008

peti cele leto sme od rana do vecera v robote... a po robote ideme hned von, chodime vela na ryby alebo prave k znamym ktory maju dom a bazen... {mimohcodom v albume mam ich babatko odfotene.. je to moje krsna... } takze .. ja viem nevysvetlim... este som sa nedostala do stadia ze by som dom potrebovala.... ale pokial sa to da po dialnici len o pol hodku dlhsie.....noooo ak budu deturence dobre spat... booooze to su ale tak strasne daleke plany..... ale slubujem ze ak to vyjde tak urcite prideme kuknut, ci do viedne alebo inde...

peti idem si troska pospat lebo nevidim na klavesnicu a kedze chce ist marek von tak musim nabit energiu ... ja ten utros neznasam..heheheh

ozaj len este jedna vec, davas si utros v rovnakych casoch alebo kedy ta napadne...???

petkaerdal
23. nov 2008

babul,ved dojdes na cely den aj s detmi,nie na pol hodinku a potom zase ja k tebe 😉

ok,tak bez spinkat,ale potom sa ku mne vrat pekne,ja cakam kamosku,mala by dneska dojst po dlhsej dobe

davam si utors kedy ma napadne,nie presne na cas,ale 3 x denne

babulka123
23. nov 2008

peti oki sme dohodnute... cmuuuky posielam a urcite sa vratim ale az vecer.. podla toho ci pojdeme nakupovat alebo nie...

babulka123
23. nov 2008

ja sa len modlim aby sa babulkam pacili taketo vylety a ze im nevadi ze vkuse niekde pendlujem.... dufam ze ty si nelezala po ET neviem ako dlho v posteli... ja si aj tak myslim ze najdolezitejsie je to lezanie tesne po ET ze nas tam nechavalju na stole, asi to ma svoj vyznam....

petkaerdal
23. nov 2008

babul,urcite im neublizis,je to blbost,ked niekto lezi cele dni,ja som od transferu umyvala hned cely byt,vobec som nelezala a vidis,predtym 2ivf som lezala,ako zabita....ked to vyjde,tak to vyjde bez toho,aby si lezala

pa zatial

babulka123
23. nov 2008

cmuuky papapa...

petkaerdal
23. nov 2008

este stale si tu?

janula13
23. nov 2008

tak a my sme boli na nakupe, manzel mi povolil retaz a teraz je mi pekne zle, myslela som, ze zvladam, ale totalne ma to odrovnalo a musela som ist v mojich, myslela som si ze velkych nohaviciach a musela som mat rozopnuty gombik, nacase sa poobzerat po tehu gatoch...vraj v CA a HM sa da celkom kupit, ked sa mici pytala...jaj, musim vybalit a zalahnut, vy tu aj tak zase nie ste...

petkaerdal
23. nov 2008

ahoj Jani,ja som mala dneska uz oblecene tehu gate,brusko nejam nemam velke,ale necitim sa dobre v rifliach

v CaA a H und M maju tehu gate???

aku retaz ti povolil manzel,nechapem 😅

mici11
23. nov 2008

Caute kočky,

No dnes mi je dost biedne, boli sme na navsteve a teraz , len polezkavam. Ale neda mi vas aspon pozdravit 🙂 🙂
Janulka ja si idem pozriet zajtra nejake veci, tak som zvedava co zozeniem, i ked drahy vravi, ze nic lebo som moc prieberciva 😀 . Tak dufam, ze nema pravdu 😀

janula13
23. nov 2008

taku retaz, ze nechcel aby som sla s nim, boji sa o mna, nech neochoriem, ale nakoniec sme isli autom, tak ma zobral medzi ludi, kupila som si uzasny zupan, tak sa tesim...a kupila som si brusnicovy sirup v lekarni, tak dufam, ze pomoze, nech uz mam pokoj...kamaratka tam nakupovala, hlavne v CA, ze tam maju tehu veci za celkom dobre ceny, ale neviem, ja som este nebola pozriet, ale je nacase, ved ani ja nemam brusisko, len take mini, ale je mi tiez nepohodlne v rifliach, som pricviknuta, ty si si uz kupila?

janula13
23. nov 2008

Mici, tak drzim palce, ja tiez som, asi 😀 chcem totiz pekne tehu rifle, nie nejake neforemne vrece, ved nech tych 9 mesiacov nejak vyzeram...aj mas typy na nejake
obchody tu v BA?

petkaerdal
23. nov 2008

ahojcek mici,nie si sama,mne je uz dva dni,som ,ako mrtva ☹ nejako musime prezit

aha ,uz chapem Jani,ako psika ta chcel uviazat doma? 😀

no pytam sa preto,lebo CA-cko a HM je tu,ale tehu veci som nikdy nevidela,ved som ani nehladala,ale ani som si nevsimla...to pojdem zajtra pozriet a dam ti vediet,co tam najdem
ja som nekupila,sestra mi dala jedny tehu gate,tak fejn cierne ,tak som ich dneska obliekla 😉

petkaerdal
23. nov 2008

a pacia sa vam tehu rifle na traky? mne vobec...co si myslite o tom?

janula13
23. nov 2008

peti ja take nemusim, ja chcem nejake pekne priliehave , dole trosku rozsirene, na traky neznosim a ani nechcem...tak skus mrknut, ani ja som nevedela, ze maju take veci v CA, ci HM, nikdy ma to nezaujimalo...hm, skoda ze ja mam len brata, aj ked vyzera ako tehotny 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre