Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
25. nov 2008

petka... no tehu robi s tebou co chces.. utros je tam kde ma byt... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petkaerdal
25. nov 2008

no dnes mi to pali..uz viem,,ja som dala pred pol hodkou 😉 tak si budeme rozumiet..cmuk

petkaerdal
25. nov 2008

no ved vravim,ze to tu bude sama sranda,ked nas bude niekto netehu citat,tak si dobre pomysli..... 😀

mici11
25. nov 2008

Petka, prihlas sa do Pali vam to? Si jasny vitaz 😀 😀 😀 A ja hned po tebe

petkaerdal
25. nov 2008

dakujem za radu mici,skusim..dneska by som teda vyhrala urcite..ale s takymi superkami,ako ste tu vy 😀 to neviem 😀

a co je to to Pali vam to?

ja mam len markizu vo Viedni,tak nefim

janula13
25. nov 2008

Babul ja ti ani neviem, ale asi nie ☹ dala by si si, co?

babulka123
25. nov 2008

hej mam na neho strasnu chut... ale uz ma aj presla... nieco si vymyslim tu doma... uvidim

mici11
25. nov 2008

Petka, ale taka sutaz na Joj, to som ti pomohla, ze 😀
No superky tu mas teda riadne 😉

babulka123
25. nov 2008

mici lebo ty sa medzi ne nepocitas??? ale no tak... ale zas je pravda ze ty si uz viac tehu ako my tu , takze ...ja som na to dosla, petka ked my budeme v 13 tt mame sancu na zlepsenie nasho stavu... a budeme mozno zas posobit normalne.

mici11
25. nov 2008

Babulka, ved ja som myslela vratane seba samozrejme!!! Nie stav sa mi nezlepsil, neteste sa 😀

petkaerdal
25. nov 2008

babul Jani o com tocite? ja sa nejako stracam alebo nemam uz nic v hlave,lebo neviem,co citam..

na co mas babul chut?

nevadi mici,rada sa s vami popasujem a titul tehu blazna 😀 aj s tebou samozrejme,tebe by to malo najviac vyhravat 😉

babul som myslela,ze s pribudajucimi tt sa stav zhorsuje,mici si nejak dava pozor,aby sa neukazala 😉

babulka123
25. nov 2008

mam chut na mek donald...hehehehe

baby idem vyvesat pradlo a nieco porobit, za chvilku pride domov drahy a ked mam zas najde za compom zas bude...noooo potrebujem to ja tehotna zena??? hehehehe cmuky ...

mici11
25. nov 2008

No Petka skor mam dnes dobry den 🙂 . Vcera som zas perlila 😀 Isla som zaplatit za benzin a obsluhe som zapotila, ze som tancovala na 6, miesto tankovala. Myslim, ze chlapik sa este do teraz smeje 😀 😀 😀
Odteraz uz vzdy poviem iba cislo, ziadne rozvite vety 🙂

petkaerdal
25. nov 2008

aha mc donald ti chuti 😀
ja idem postavit tu fazulu,lebo takto sa nenajem dneska

este ma pridi pobavit ok?

babulka123
25. nov 2008

mici.... preto sedim doma na zadku... nechcem UTROSOVI davat sancu zo mna robit debila... a tu sa to strati ... hehehehehe

petka to vies ze pridem.. cmuuuky

mici11
25. nov 2008

No Babul to mas pravdu, i ked si myslim, ze chlapikovi som urcite sprijemnila den 🙂 🙂 🙂 A v konecnom dosledku som sa sama na sebe tiez zabavila. Ale nemusi to byt zas tak casto 😀 😀 😀

babulka123
25. nov 2008

hehehe verim ti ... ono to na egu moc neprida. ze????

mici11
25. nov 2008

No moc teda nie 😒

petkaerdal
25. nov 2008

som rada,ze ma tu nenechas samu

fazula postavena,dojdete?

petkaerdal
25. nov 2008

baby,ja som dostala gratulaciu ku svadbe aj z Ferticentu 😉 😉 tak ma potesili...

a napisala mi sestricka na uvod ze mladomanzelia Petkaerdalovci! 😀 no nie su zlatiiiiii 😀

mici11
25. nov 2008

Petka to je mile 🙂 🙂 🙂
Ja po vcerajsku, nejak nemam moc chut sadnut do auta, ale fazulku by som si dala 🙂

petkaerdal
25. nov 2008

tak niekedy inokedy,ale na tie nakupy dojdes dufam 😉

mici11
25. nov 2008

to je jasne. Dohodneme sa niekedy a urcite by som prisla. Aj v lete sme tam boli asi 3 krat. Skoda, ze sme sa este nepoznali ☹

petkaerdal
25. nov 2008

no to je skoda,v lete by to bolo super,ale teraz sa stretneme,ako tehule,tak to bude peknucke..a v aute je teplucko...

dosla by si s manzelom alebo s kockami?

mici11
25. nov 2008

Ak by sli kocky, tak s nimi jednoznacne 🙂 🙂 🙂 Ak len ja tak radsej s manzelom. Ale prva variatna sa mi lepsie pozdava 😉

petkaerdal
25. nov 2008

jasne,super...ved keby ides sama by som chcela,aby pridete aj s manzelom,aby sa mohol s mojim porozpravat 😀

co robite? nikto tu nieje?

babulka123
25. nov 2008

ja len na skok prave som sa straaaaasne prezrala a je mi taaak zle... ja som taka blbaaaaaaaaa.....

no co v najhorsom pripade si vyskusam ake to je grckat... hehehehe

petkaerdal
25. nov 2008

ty si blazonko a co si jedla?

ja som si dala polievocku,konecne mam na nieco chut

mici11
25. nov 2008

Petka super dohodnute 🙂
Ideme teraz na kratku navstevu, tak na dnes sa s vami lucim cmuk cmuk

petkaerdal
25. nov 2008

aj ja sa lucim,pa pa ....

ok mici 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre