Čínsky kalendár plodnosti alebo Jonášová metóda

puhinka
29. feb 2012

Ahojte maminky!
Tak si tu po internete čítam o týchto dvoch akože poukazoch na pohlavie a tak by som si rada urobila prieskum o tom,komu toto vyšlo,alebo čo si o tom myslíte 🙂
vopred ďakujem za vaše postrehy a skúsenosti 🙂

puhinka
autor
29. feb 2012

http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-...

a tu si môžete bezplatne vyskúšať Jonášovú metódu 🙂

magic08
29. feb 2012

@puhinka podla cinskeho kalendara by som mala mat chlapca a mam dievca, takze u mna sa netrafil
a co sa tyka jonasovej metody, neverim tomu, ze moze zena otehotniet v mesiaci 2x raz pocas ovu a druhykrat podla hviezd... ved na to aby zena pocala musi ovulovat...
ani podla toho linku, ktory si pridala sa mi netrafili do plodnych dni... ovu bola ovela neskor... ale asi to bude tym, ze tam chyba mesto, kde som sa narodila... 😀

nelynka18
29. feb 2012

ahoj mne to pri prvom vyslo,ze chlapec a pri druhom to malo byt dievcatko a bol to chlapec 🙂 ja som si to robila presne podla tohoto cinskeho kalendara 😉

lullan
29. feb 2012

Ahoj, mne cinsky kalendar ani v jednom pripade nevysiel myslim si ze je to len vec nahody a svagrina si pri druhom dietati davala vypocet u dr.Jonasa a tiez nevyslo tak neviem , ja som este skusala podla metody sedem rocnej krvy a ta zas napodiv vysla pa

puhinka
autor
29. feb 2012

@nelynka18 ,fakt? tak presne takéto veci ma zaujímajú,bo mne Igorko vyšiel a teraz by som chcela babu,no a preto sa zaujímam vlastne 😀

puhinka
autor
29. feb 2012

@magic08 ,ďakujem za odpoveď 😎

puhinka
autor
29. feb 2012

@lullan ,a mohla by som vedieť,čo je to zač,čo si písala ty? to čo ti vyšlo?

anjelik0907
29. feb 2012

@puhinka skús sa pozrieť do témy chcem dievčatko 😉 alebo jonášova metóda 😉 je nás tam dosť a tam sú rôzne tabuľky a triky ako na aké pohlavie 😀 predpokladám, že chceš tiež dievčatko, lebo vidím že chlapčeka máš 😉

vera3000
29. feb 2012

@puhinka no keďže zatiaľ dieťa nemám tak neviem, ale môžem ti povedať, že som porovnávala ako mi to vyšlo na oboch stránkach a skoro vôbec sa to nezhodlo 🙂

tibinka22
29. feb 2012

@puhinka Ahoj, mne vyslo dievcatko a aj ho mam 😵

anjelik0907
29. feb 2012

skúste aj túto tabuľku vek je pri pôrode a mesiac počatia http://www.webwomb.com/chinesechart.htm 😕

puhinka
autor
29. feb 2012

@anjelik0907 ,jasné,že chcem...tému chcem dievčatko poznám...len som pozerala a presne takáto téma tu ni eje,tu by som chcela najmä skúsenosti,že ktorým to vyšlo a ako im to vyšlo
no ale ty by si mi mohla dať tip na strany kde sú tie rôzne tabulky,aby som nemusela celú tému preluskať 😀 😀 😀 😀 prosííím 🙂

anjelik0907
29. feb 2012

vraj je to čínska tabuľka s lunárnym vekom 😉

puhinka
autor
29. feb 2012

@anjelik0907 ,ale veď to je čínsky,len je inak obrátený a má sa zadávať vek kedy žena počala a to mi vychádza 🙂

puhinka
autor
29. feb 2012

lebo mne ten čínsky pri synovi vyšiel a vyšiel aj mojej mame pri mne aj pri bratovi,aj mojej sesterke,aj kamoškám...v mojom blízkom okolí nie je nikto komu by to nevyšlo...za to sa pýtam 🙂

a som čítala,že americký vedci overovali tento čínsky kalendár,ktorý by mala mať 99% spolahlivosť a po ich prieskume prišli na to,že má 85 % spolahlivosť,čo si myslím,je super číslo 😀

anjelik0907
29. feb 2012

@puhinka máš tu všetky dostupné tabuľky 😉 tú hore čo máš som ti už nedávala 😉 ostatné rady od dievčat prečítané máš?

puhinka
autor
29. feb 2012

@anjelik0907 ,tak najviac sa mi pozdáva ten sexík 2-3 dni pred ovu,že babské spermie sú vytrvalejšie a na to vajíčko si počkajú,potom som počula,že ženy,čo držia diétu budú mať babu...to je blbosť ako mraky si myslím 😀 aďakujem moc za tie linky,ešte mám niaky čas,tak ich letmo kuknem,ako stihnem,letím na jógu 🙂

miculienka
29. feb 2012

kukla som sa , aj mne to vyšlo , som zvedavá , či to vyjde aj pre švagrinú podľa toho by mala mať chlapčeka , uvidíme o niekoľko mesiacov 😵

anjelik0907
29. feb 2012

@puhinka mne sa tiež najviac pozdáva sexík 2 -3 dni pred ovulkou, samozrejme dole ponožky a ľahnúť si na pravý bok prípadne hneď vstať z postele 😀 a vraj neraňajkovať 😒

puhinka
autor
29. feb 2012

@anjelik0907 ,takže my sme mali sexík v nedeľu nad ránom,som bola 10 DC a hneď po som išla na wc...tak som zvedavá... 😀 a ja raňajkujem vždy až po tej deviatej desiatej 🙂 ponožky som mala dole,to viem určite 😀
neviem v akej polohe som bola,lebo sme došli z oslavy 50-tky a trošku mi vrazil do hlavy ten citrus 😀

puhinka
autor
29. feb 2012

@miculienka ,no som zvedavá,daj vedieť 🙂

barbora87
29. feb 2012

No do teraz cinsky kalendar u vsetkych okolo mna fungoval!!!jeden pripad co nevysiel

anjelik0907
29. feb 2012

@puhinka no vidííííííííííš presne aj to kočky písali, že mali aj dáky pohárik v sebe 😉 tak držííím silno palčeky 🙂 nám to zatiaľ nevyšlo ,ale skúšame ďalej 😉

puhinka
autor
29. feb 2012

@anjelik0907 ,teraz som si skúšala všetky tie tvoje linky a všade mi vychádza chlapec,ja to kašlem,keď mám mať doma dvoch chlapčekov,nič s tým neurobím,milovať ich budem rovnako,len si nužijem pukačko mániu 😀

anjelik0907
29. feb 2012

@puhinka ale kašli na tabuľky 😝 vy len pekne skúšajte pred ovulkou 🙂 a keď bude chlapček tretie bude dievčatko no nie? 😀 😀 😀 😀

anjelik0907
29. feb 2012

@puhinka my sa snažíme pred ovulkou a ešte to spájam s tými dňami podľa tej nemeckej stranky keď mám deň na dievča 😝

bzucinka2
29. feb 2012

@puhinka ja by som mala mat 2 dievcatka a mam 2 chlapcov cize cinan je iste na prd 🙂

linette
29. feb 2012

@puhinka u nas čínska tabuľka sedí 😉 a sedí aj zopár mojim známym 🙂 😉

lullan
29. feb 2012

@puhinka no to je metoda podla sedm rocnej krvi neviem ci ti to dokazem vysvetlit tak aby si to pochopila , ale skusim takze ludom sa vraj meni krv /respektive obnovuje/ kazdych 7 rokov cize nasobky siedmich sa meni krv 7,14,21,28,35 atd. takze napr. ak mas 30 rokov v case otehotnenia krv sa ti menila v 28osmich cize mas 2-rocnu krv a patrner ma napr. 36 rokov tak jemu sa menila krv v 35 rokoch cize on ma 1-rocnu krv pohlavie sa urcuje podla toho kto ma mladsiu krv v tomto pripade by to mal byt chlapcek kedze partner ma mladsiu krv hadam som to vysvetlila dost zrozumitelne tak skus vypocitat pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre