Clexane 0,2 - čo znamenajú údaje v zátvorke?

dasa118
19. sep 2019

Chcela by som poprosit o radu, v sprave od Hematologicky mam napisane v pripade potvrdenia gravidity (cca po hebd. 7-8) ... neviete prosim Vas niekto poradit co moze byt to v zatvorke? Kedy mi to chce nasadit? Dakujem.

zuzik307
19. sep 2019

@dasa118 po 7.-8. tyzdni gravidity

gabuliacik
19. sep 2019

Ked budes mat potvrdene tehu,treba hned nasadit. Vypisat ti to moze aj tvoj gynekolog. Ja som zistila ze som tehu v 5tt,hned som isla a uz som si pichala

dasa118
autor
19. sep 2019

@zuzik307 @gabuliacik Ďakujem vám za odpovede, aj som si myslela, že to budu tie tyzdne. No, mne robili krvne testy, a ultrazvuk az v 7-8 tyzdni ale to už tam nič nevideli- zamlkly potrat.

gabuliacik
19. sep 2019

@dasa118 poznam to,zopakovalo sa to 2x. Potom som isla na hemato,tam nic ale nasadili mi v dalsom tehu na 1.trim clexane a aha,som prave 38+0tt.
Ver ze to pomoze

dasa118
autor
19. sep 2019

@gabuliacik Ja verím len nás čaká ešte dlhá cesta, lebo musíme absolvovať ďalšie IVF (toto bol náš 4 pokus v rámci 1.IVF, predošlé sa nám nepodarilo vôbec otehotnieť). A ak sa môžem opýtať, keď si mala 2x to si nič nebrala? A gratulujem ti, nech vám všetko dobre dopadne 🙂

gabuliacik
19. sep 2019

@dasa118 brala,utrogestan

dasa118
autor
19. sep 2019

@gabuliacik to aj ja este aj estrimax. Ale asi mi mali dat hned aj ten Clexane. Ale mozno aj tak by bolo neskoro... mozno mi vymyslia nejako inak, ked sa nam este podari.

gabuliacik
19. sep 2019

@dasa118 urcite sa podari. Nic sa neboj. 🍀🍀🍀

dasa118
autor
19. sep 2019

@gabuliacik Ďakujem 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre