Čo nasleduje po pol roku neúspešného snaženia?

moncika15
6. sep 2008

ahojte, co s vami robil dr po pol roku neuspesneho snazenia? poslal vas na nejake vysetrenie, odporucili vitaminy, alebo len nieco poradili? na co vlastne mame pravo? lebo moja dr nejavi ziadny zaujem o riesenie problemu a od bab co k nej xodia som sa dozvedela ze az po 2 rokox posiela na prve vysetrenie 😔 podla nej som v uplnom poriadku,cykly aj ovulku mam pravidelnu tak preco to nejde?! ☹ dakujem za prispevky

strouzek
6. sep 2008

dobrou náladou určitě ne, v den ovulky jsem se dověděla že kolegyně je těhu takže jsem bulela manžovi v posteli že všichni jsou těhu do měsíce jen já ne. co já myslím že pomohlo byl kontryhel čaj který jsem ten měsíc pila fakt poctivě, vitamíny co jsem dávala manžovi, po sexu jsem dlouho ležela ale ne na zádech, točila jsem se, 10 min. na zádech 10 na břichu,10 na boku,taky jsem se zbytek měsíce nekoupala, posexu jsem se nikdy neběžela umýt ale druhý den jsem si vždycky dala pořádně horkou vodu a napustila vanu, ten měsíc jsem se jen sprchovala a spíše studenou vodou. taky jsem ten měsíc užívala kapky jeřábu ptačího který ovlivňuje produkci vajíček a upravuje hormonální hladinu v těle. jo a taky jsme nesexili jen do ovulky jako vždycky ale ještě 2 dny po ní tak kdoví jestli nepomohlo i tohle.

moncika15
autor
6. sep 2008

😀 citujem: "aky jsem se zbytek měsíce nekoupala 😀 😀 😀 ale nie xapem ako to bolo myslene 😉

strouzek
6. sep 2008

dicinka vitamíny jsou fajn ale nemyslím že pomůžou k lepšímu těhu, stejně jako listovka, ta zabrání u mimča gen. vadám ale když se řeší neúspěšné snažení listovka nepomůže. chce to mít vajíčka, spermoše kvalitní a dobrou děložní výslelku. já na vajíčka brala ten jeřáb ptačí, manža na spermoše CEM M pro muže, a na výslelku pro uchycení kontryhelový čaj. tohle všechno myslím u mě zabralo protože měsíce předtím jsem ty produkty moc nepoužívala spíše vůbec a v měsíc kdy jsem je užívala přesně každý den tak jsem našla // kdoví co pomohlo ale myslím že kombinace všeho nebo prostě jen náhoda

moncika15
autor
6. sep 2008

ja sa tiez nebezim umyt ale lezim,skusala som aj prstovu metodu aj nohy hore. aj menit polohy pri lezani,aj alchemilku,tiez uprednostnujem sprxovanie.... a je toho vela

strouzek
6. sep 2008

sprchovat jo ale ne koupat, já si zakázala horkou vanu a ráchání v ní protože horká voda zabíjí spermoše

strouzek
6. sep 2008

já zkusila i jonášovu metodu, tu jsi zkoušela?

moncika15
autor
6. sep 2008

ee to je co:? citala som to tu ale nejako ma to nezaujelo.

strouzek
6. sep 2008

http://www.antear.sk/link2.html

http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...

to je metoda která pracuje na základě toho že plodnost ženy je ovlivněna konstelací měsíce či co, no každopádně mě to vyšlo ovulku mi to spočítalo přesně vč. hodiny kdy se máme milovat no a tak jsme se milovali tak kdoví jestli to nepomohlo 😉 je tam potřeba zadat datum a hodinu tvého narození

strouzek
6. sep 2008

psala jsem si zhruba s 5 holkama kterým tahle metoda pomohla ale kdoví jeslti bychom nebyli těhu i bez ní ale zkusit to můžeš no ne??

moncika15
autor
6. sep 2008

aha ano pamatam si ze som to citala ale mne je to prd latne ked drahy nemoze dojst domov ked to nejaky dr jonas zaveli 😖

p.e.t.u.l.k.a
6. sep 2008

já HA neberu od svatby a ta byla 4.8.2007 a pokoušíme se naplno 3 měsíce, ale už jsem z toho špatná, protože všechny kámošky a z rodiny holky buď už mají nebo čekají a my pořád nic

moncika15
autor
6. sep 2008

p.e.t.u.l.k.a , ja som tiez rozculena,poburena,vystresovana a smutna ze sa nam este nepodarilo.presne v case ked sme sa zacali snazit otehotnela moja buduca svagrina ktora o babatku nemala zaujem a ani v blizkej dobe by je tehotenstvo ani nenapadlo.teraz kazdym dnom cakame ze sa nam narodi krsniatko a ja sa bojim ze sa zrutim ked sa narodi ☹ vobec ma to netesi lebo citim krivdu a zavist. hambim sa za to ale je to tak

p.e.t.u.l.k.a
6. sep 2008

Moncika neboj taky jednou budem

strouzek
6. sep 2008

holky vaše pocity jsou naprosto normální,já šílela taky strašně, nejhorší že tchýně otěhotněla 2x na první pokus a když se nedařilo nám pár měsíců začali mě drbat že jsem neplodná atd. kam jsem šla tak blbé otázky tak co mimčo?? rok vdaná vy nechcete prcka? co budu každýmu vykládat že se nedaří. nejvíc jsem byla v prdeli když otěhotněla holka která ani dítě nechtěla, nebo nějaká co hulí jak fabrika a chlastá, a já se dopovala vitamínama, nekouřila nepila a nic. každou novou těhuli jsem obrečela, začala jsem se vyhýbat lidem kteří mají miminko nebo by se mohli eventuálně zeptat na dítě. připadala jsem si jak schizofrenik, nikdy bych neřekla že ze mě touha po dítěti udělá takovou vynervovanou trosku

p.e.t.u.l.k.a
6. sep 2008

Já se právě dětem vůbec nevyhýbám,právě naopak.Když chce pohlídat pohlídám, když se kamoškám narodí, jedem do porodnice a teď mě čaká jít do kouta a to 5

strouzek
6. sep 2008

neboj brzo budou mimčo hlídat tobě a chodit do porodky za tebou 😉 snažíte se chvilinku mě se taky podařílo až na 5. cyklus

p.e.t.u.l.k.a
6. sep 2008

Tak to je fajn, právě před chvíli byla u mě švagrová a porod má mít 19.dubna tak to budete rodit skoro spolu 🙂

lopezka
6. sep 2008

ahojte 😀
moncika, ja sa snazim uz 3/4 roka........po 1/2 roku mi dr. povedal, ze do 1 roka aby som nestresovala.......ale ked som ho minule poprosila, ci by sa nedalo nieco urobit skor ako po tom 1 roku, vyhovel mi a mam prist po kramoch ( ak dojdu 😀 ) ....a vraj ma posle na dokaldnejsie vysetrenia a bude ma sledovat dalsie 2 mesiace .....takze az potom Ti budem vediet povedat, co to obnasa 😉 ...... moj dr. je zlaty a fakt je takych asi malo 😎

dicinka1
6. sep 2008

stouzek..presne tak to bolo aj u nas...ked sa nam nedarilo...

lopezka
6. sep 2008

"milujem" takych ludi, co sa stale vypytuju a pritom im do toho vobec nic nie je ...... 😖

dicinka1
6. sep 2008

aj ja..a moju svokru fakt zboznujem..jej hlupe pripomienky..a pohlady...

lopezka
6. sep 2008

dicinka aj moji buduci svokrovci by uz chceli, ale mne to nehovoria 😀 ....to vzdy len drahy ked dojde z domu povie, ze sa pytali 😠 ......ale od nich to beriem tak nejak normalne, oni maju radi deti a chceli by vnucatko 😅 asi by bolo ine, keby sa to pytali mna 😠

miradka
6. sep 2008

Ahojte dievčatá, otehotnenie je velice individuálna záležitosť. Tiež mi všetci hovorili, aby som na to nemyslela, že sú to nervy, stresy, choďte na dovolenku, bla bla bla...no a po viac ako dvoch rokoch mi urobili laparku a zistili, že mám endometriózu 3-4 stupňa (sú len 4 stupne) a k takému obrovskému rozšíreniu po celej malej panvi vďačím aj blbým hormónom ktoré som skoro nonstop brala...clomhexal a utrogestan. Blbé je, že táto endoška sa dá zistiť len laparoskopicky a tú robia až keď všetko zlýha... 😒

cikyta
6. sep 2008

mne zistili endometriozu krvou a potom sonom.

miradka
6. sep 2008

Strouzek, ja som dlho vydržala bez závistivých pocit, možno rok...ale dnes už sa nemožem dívať na mamičky a nenakúkam do kočíkov....radšej by som prešla na druhú stranu, než aby som sa s niekým stretla. Často som totiž dojatá, aj v telke keď vidím niečo s prckami...snažím sa tváriť že nič, ale vždy to mňou pohne... Súhlasím s tým, že tieto pocity sú prirodzené a musíme sa s tým naučiť žiť a snažiť sa prijať myšlienku čo keby som bola bez detí...ale toto by som bola schopná prežiť asi tak za 30 rokov ☹ ☹

miradka
6. sep 2008

cikyta, nedávno som sa dopočula, že to niektorým vedia zistiť krvou ale že to nie je na 100%. Ale o sone som ešte nepočula. Nechápem tomu. Na odborných stránkach sa vždy píše, že sa to dá zistiť len laparoskopicky. 😒

cikyta
6. sep 2008

Mna pozerali sonom v CARE a vraveli,že mi vidia endometriálne cisty,ale až krv to ukáže 100%.A krv to potvrdila.

dicinka1
6. sep 2008

ja toto tak neznasam..ked mi niekto povie..chodte na dovolenku a nemyslite na to..!!!!!!!! ked viem,ze je chyba inde!a dovolenka tomu urcite nepomoze--.-

moncika15
autor
6. sep 2008

tak baby kedy bude babo? ked sa nedari tak xodte na dovolenku a nemyslite na to... 😀 😀 😀 😀

to je fakt otras tieto hlasky 😅

miradka
6. sep 2008

nevedia čo vravia... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre