Čo pre vás znamená snažiť sa o bábätko?

cervena_ciapocka
26. nov 2007

Mile snazilky 😵 mozno bude moja otazka zniet hlupo, ale snád niekto odpovie. Co pre vas znamena, ze sa "snazite"?
1. Znamena to, ze ste vysadili antikoncepciu a vsetko nechavate na nahodu a prirodu a kazdy mesiac zvedavo cakate ci ano alebo nie, alebo obcas aj na to zabudnete.
2. Kazdy den sa pozorujete, merate BT, pocitate plodne dni a pocas nich ci sa co najviac snazite pocat.

Mozno su to extremne pripady, ale napiste ako je to u vas.
Ja si velmi zalam dietatko, ale nechcem na to stale mysliet, ani nahanat manzela ked mam plodne dni.
Obaja sme pracovne dost vytezeni a ked sme doma sme radi, ze si len tak polezime a pritulime sa a na sex pride tak 2-3 krat do mesiaca (nie, ze by sme nechceli ale nevladzeme 😅 ) Pritom mame krasny vztah a casto si hovorime, preco "je sex potrebny k tomu, aby mal clovek dieta" ... "ze by mohla stacit len laska"
Potom mam vsak pocit, ze nerobim dost preto aby sme to dieta mali. Ako sa vsak snazit viac, aby sa clovek z toho nezblaznil?

tara2
28. nov 2007

Ahojte
aj my sa uz snazime...mozem sa k vam pridat?

sweetberry
28. nov 2007

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luko
28. nov 2007

tara, jasne, pod k nam 😀

sweetberry
28. nov 2007

😅 😅 😅

tara2
28. nov 2007

baby ako dlho sa uz snazite? Viem, ze je to individualne, len si chcem urobit malu statistiku 🙂

luko
28. nov 2007

tara ja tak 5 mesiacov, ale nie za sebou ale rozstrusenych kade tade v priebehu roka 😀

sweetberry
28. nov 2007

no prvy krat tomu bolo asi tak pol rok ale zial som potratila a teraz je tomu cca 8 mesiacov

tara2
28. nov 2007

a meriate aj BT?

sweetberry
28. nov 2007

no ja nie to skor luko ze?? 😅

luko
28. nov 2007

ja meriam druhy cyklus, predtym som mala mikroskop 🙂

sweetberry
28. nov 2007

mikroskop???

tara2
28. nov 2007

a videla si tam nieco?

sweetberry
28. nov 2007

😕

tara2
28. nov 2007

😀

luko
28. nov 2007

tara, papradky, papradky, v den akoze ovu, teda iny dokaz na nu som nemala, takze nevim, iste je, ze podla bt ju mavam skor ako podla mikroskopu, ale to moze suvisiet aj s tou alchemilkou, co pijem

luko
28. nov 2007

ovulacny samozrejme mikoskop 😀

tara2
28. nov 2007

luka - takze podla teba je lepsi sposob na urcenie ovulacie meranie BT? A preco si prestala pouzivat ten mikroskop?

sweetberry
28. nov 2007

luko ja tymto veciam absolut nerozumiem 😅

sweetberry
28. nov 2007

a co je to ten mikroskop??? 😀 😀 😀 😀

luko
28. nov 2007

mikroskop som prestala pouzivat, lebo neprezil moj kupel vo vode - on sa ma len otriet...

no, sweet je to take velke ako ruz, so sklickom (niekore maju aj lampicku), naslinis a pozorujes, ked su papradky, tak tesis, moze znasilnit polovociaka 😀 asi 3 mesiace mi trvalo, kym som sa tie utvarynaucila rozoznat. Vtedy sme ale nesnazilkovali, to som len chcela vediet kedy je ovu u mna.

tara2
28. nov 2007

luko a kde znacis BT? Ja som sa zaregistrovala na Kinderwunsch a aj na fertilityfriend a BT zacinam merat od noveho cyklu

luko
28. nov 2007

na fertility, mala som aj na kinderwunsxh, ale nechce sa mi to iste znacit dva krat 😀 tara, ale najlepsie by bolo, keby si uz nemusela znacit od noveho cyklu, nie? 😀

tara2
28. nov 2007

luko - vyborny napad 😀

luko
28. nov 2007

jj, my sme ovu prepasli tento vyklus, ale uz mam bojovy plan na ten decembrovy 😀

tara2
28. nov 2007

luko - uz mas plan utoku na december? 😀

luko
28. nov 2007

jasne, aj ked pri tom mojom worholicovi to bude skor hranicit s tretnym cinom (znasilnenie) 😀

tara2
28. nov 2007

luko - niekde som citala, ze znasilnene mozu byt len zeny 😀 takze ziadny trestny cin nespachas 😉

luko
28. nov 2007

spolieham na to 😀

dobru nocku tara, ak chces este pokecat tak mrkni na snazilky 17, tam su este kocky 🙂

tara2
28. nov 2007

dobru noc aj ja sa uz chystam, papa 🙂

luko
29. nov 2007

kocky, ahoooooj, aky mate den? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre