Nemám menzes, stále kojím. Môžeme sa snažiť o ďalšie dieťa?

tehulka2016
8. okt 2017

Som rok po porode a teda 2 roky bez menstruacie. Malu este kojim. Mozem sa s muzom snazit o dietatko ci musim mat najskor menstruaciu?

11mirka22
8. okt 2017

Snažiť sa môžte, ale keď nie je menštruácia, nie je ani ovulácia, takže tak.

andyka21294
8. okt 2017

Ahojte mám syndróm pco,mám nepravidelnú menstruaciu....chodim po lekárom už 5 rokov a stále nie som tehotná.....uzivala som viacero liekov,žila som aj v zahraničí. Tam mi predpísal lekár metformin ten mi pomáha už viac ako 2 roky, ale bez tohto lieku menstruacia nepríde.....teraz žijem viac ako 1rok v nemecku a už 6 mesiacov beriem inofolic......stale sa lekárov pýtam či môžem mať deti .....vela čítam na internete.....ale aj tak sa veľmi bojím že nemôžem mať deti...velmi túžim po dieťati.....a boli ma že mnoho ľudí sa mi vysmievajú.....je to veľmi zlý pocit pre mňa.......chcela by som sa opýtať co mam robit s týmto syndrómom????

bipa
8. okt 2017

@andyka21294 pridaj sa k skupine PCO

bipa
8. okt 2017

@andyka21294 zmeniť stravu, menej cukru a karbohdydraty.
Metformin by mal pomôcť, mne pomohol, aj inofolic, ale každá to mame inak, nie každej pco pomáha. Môžeš otehotnieť ale je to ako lotéria nevieš kedy to ma prísť, na tvojom mieste by som už riešila na ivf, iui...

lucia245
8. okt 2017

@tehulka2016 mozes otehotniet. pytala som sa na to gynekologa a poznam viacero zien, ktorym sa takto podarilo🙂 tak smelo do toho

dai
9. okt 2017

@andyka21294 mam pco a cakam bez problemov prirodzene 3tie dieta... dlhi som bola len ba liekoch, chodila na vyvolavacky, uplne nepravidelny cyklus - nakoniec mi cysty laparopicky odstranili a pomohlo ... sice mam mimo antikoncepcie stale velmi nepravidelny cyklus ale ako som pisala po vysadeni antikoncepcie som vzdy rychlo otehotnela...

bale1rinka
9. okt 2017

@11mirka22 tak ja osobne poznám babu, čo kojila synčeka a nemala menzes a porodila dievčatko do roka a do dňa a teraz kojí oboch naraz! takže je to možné len asi menšia pravdepodobnosť....

meggyinka
9. okt 2017

@tehulka2016 ja son otehotnela. Malu stale kojim a uz son v 8tt. Kojenie neje antikoncepcia

tehulka2016
autor
9. okt 2017

@meggyinka a menstruaciu si mala ci nie od porodu?

tehulka2016
autor
9. okt 2017

@meggyinka a gratulujem 🙂

meggyinka
9. okt 2017

@tehulka2016 nemala a dakujem

janii12345
9. okt 2017

Ahoj môžeš otehotnieť aj moja kamoška tak otehotnela ak teda nekojíš vždy v rovnakom čase ak by si totiž kojila vždy v rovnakom čase myslím tým 1 hore dole tak neotehotnieš moja kamoška sa na to pýtala gynekologa

babulkomale
9. okt 2017

Ovulacia predchadza menstruacii. Cize ti moze prebehnut ovulka, ani nemusis zbadat a ak otehotnies, menzes uz nepride, resp.ano niekto mava, zalezi aky si hormonalny typ. Takze ano, mozes otehotniet aj bez toho, aby prebehla menstruacia.

tehulka2016
autor
9. okt 2017

@janii12345 tomu nechapem, ako v rovnakom case? Myslis hodinu ci napr ked kojim 6x do dna kazdy den?

andyka21294
9. okt 2017

@bipa ďakujem ty

andyka21294
9. okt 2017

@dai ďakujem vám baby

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre