Dátum pôrodu apríl 2018

aduska_ba
29. júl 2017

Ahojte baby, ktorá sa pridá 🤰😉? ❤

babblin
29. júl 2017

ahooj no po roku aj pol uz aj ja by som chcela 😏🤷🏻‍♀️drzime si palceee✊🏻

ivanka12311
29. júl 2017

Ja sa pridávam :D čakáme druhé 👶 vychádza to zatiaľ na apríl tak uvidíme 🙂

gretka85
29. júl 2017

ja ties mare alebo aprili

suldenka
29. júl 2017

Ja sa tiež pridávam apríl vychádza 🙂

yennn
8. aug 2017

Caute babulky, ja som si dnes spravila prvykrat test, vysli // druha taka slabucka, az sa mi nechce uverit po takom dlhom case cakania. A bojim sa si robit druhy 🙏
Ale teda termin 11.4. 😉
Drzme si palce ❤

heregova
8. aug 2017

Aj ja sa pridavam🙂termin vychadza 11.4. a bude to nase druhe aprilovciatko🙂prve je 29.4.2015

suldenka
8. aug 2017

Ja sa pridávam ale apríl nevyšiel tak snáď vynde máj 🙂

yennn
8. aug 2017

@heregova mas krasny ten testik, mne vysiel termin rovnaky no druha ciarka este slaba. Poobednajsi moc, nevydrzala som 😀

heregova
8. aug 2017

@yennn hlavne,ze tam jeeee😊No uz mi meska tyzden,tak preto taka silna a je z vecerneho mocu

yennn
10. aug 2017

Caute baby, ako sa mate, co nove? Ja si robim uz treti den rano test, druha ciarka stale rovnaka, slabsia. Nezufam vsak, pribehy som citala ohladne testov vselijake. A uz tusim radsej ani nebudem testovat, nech sa neznervoznujem.

Mate uz aj nejake priznaky? Ja som vcera bola v kine a myslela som ze umrem jak mi smrdela susedova omacka k nachos 😒😎 ale inak.... unava jak slak, obcas silna zaha, mam pocit ze som castejsie hladna, pobolievanie v podbrusku stale ako pred ms. Okrem toho tusim nic ine zatial.

heregova
10. aug 2017

@yennn skus hodit fotku testu a ak si chces byt ista,tak si urob clearblue digitalny test..

yennn
10. aug 2017

@heregova duch to nie je isto, iba je slabsia, nie taka silna ako mas ty 😉

yennn
10. aug 2017

@heregova a ten digi test okrem ANO / NIE povie aj nieco ine? Uprimne, zrejme pockam, nechcem sa este viac znervoznovat 😉

heregova
10. aug 2017

@yennn a tak to su pekne ciarky,skus mozno vyskusat inu znacku testu,mne toto ukazal pepino test,no a ten clearblue,pozri obrazok,ukaze no alebo nie a kolky tt..ale stoji okolo 7€..

heregova
10. aug 2017

@yennn inak hcg stupa vraj kazdy druhy den,tak netestuj kazdy,ale myslim,ze v tvojom pripade nie je o com🙂moze to byt znackou a citlivostou danej znacky alebo aj tym,ze kazdej zene inak stupa hcg..co tu pisali baby,ze niektorym test ukazal az tyzden po meskani,mne ukazal ducha uz 5 dni pred MS..takze tak

aduska_ba
autor
10. aug 2017

Baby ako sa cítite? 🙂 Ja by som non stop spala :(

martalm
10. aug 2017

Tiež sa k vám rada pridám po roku sa nám konečne zadarilo 😀 aj keď som mala strach nakoľko som mala normálne menzes a keď mi skončil zas som začala krvácať s krvi zistili ze som tehotná.tak isto mi berú krv každý druhý deň či hcg stúpa

yennn
10. aug 2017

@aduska_ba aj ja som hrozne unavena, pripisovala som to pocasiu a akosi dlhemu PMS 😎

yennn
10. aug 2017

@martalm drzim palce ❤

martalm
10. aug 2017

@yennn ďakujem aj tebe prajem krásne tehulkovanie... U mňa to vyzerá nádejne len mi musia prepočítať TT daako to nesedí vraj som asi otehotnela cez menzes zajtra mi hádam povedia ale vychádza to na apríl +-

mimkaa10
11. aug 2017

Ahojte pridávam sa. Mam uz 8ročného syna, teraz som opäť tehulka, ale uz s novým partnerom, ktorý sa veľmi teší, aj ked s ním to tiež bolo všelijaké. Ale druhé dieta som chcela aj tak, nechcela som presvihnut správny vek.. Mate to niektorá podobne?

mimkaa10
11. aug 2017

Este mam 5 dni do MS, čiarka sa objavila uz pred dvoma dňami a silnie.

heregova
11. aug 2017

@mimkaa10 vitaj🙂

martalm
11. aug 2017

Tak dnes mi hcg kleslo s 1200 na 850 ☹ ☹ ☹ urobili mi kyret a idem domov už druhý za posledné 2 roky zbláznim sa

heregova
11. aug 2017

@martalm ach,to ma hrozne mrzi,zelam strasne vela sil😘😘

martalm
11. aug 2017

@heregova ďakujem budem ich potrebovat

mimkaa10
12. aug 2017

@martalm
To ma veľmi mrzí, otehotnela si prirodzene? Uz si aj doma?
Ja som kytet zažila tiež, ale bolo to pred 10 rokmi.
Skús sa teraz venovať samej sebe, aby si sa cítila lepšie.

martalm
15. aug 2017

@mimkaa10 áno prirodzene.. Ešte v ten deň má pustili domov... mám doma 2,5 ročnú dcérku tak sa venujem jej na seba nemám čas ešteže ju mam vždy mi vyčari úsmev na tvári

marmelada123
16. aug 2017

Ahojte aj ja sa k vam asi pridam🙂TP vychadza na 15.4.2018. Zajtra idem prvykrat na kontrolu tak dufam, ze vsetko bude v poriadku. Doma mam skoro rocne dievcatko takze to vyzera, ze buduci rok bude u nas veselo🙂😁

martinkamm
17. aug 2017

@mimkaa10 ja to mam rovnako ako ty.Moja dcerka ma 9 a bola som slobodnou maminou takmer 8 rokov.Teraz uz vyse roka mame milujuceho muza a otca a cakame spolocne miminko.Velmi sa tesime len mna ubijaju neskutocne nevolnosti od poobedia do noci.Nic neudrzim v sebe.Len nech to uz prejde.V pondelok ideme k doktorovi tak snad nieco predpise.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre