Divné pocity a žltý výtok 11 dní pred MS, čo to môže byť?

kittyna5
19. sep 2019

Ahojte, snažila som sa tu nájsť podobnú diskusiu, ale nikde nebolo nič písané, čo som sa chcela dozvedieť. Chcela by som sa spýtať na Vaše skúsenosti, či ste niečo také mali aj Vy. Snažíme sa pár mesiacov, či sa nám nezadarí bábätko. Som 11 dní pred MS, 3-4 dni po ovulácii (to presne neviem) a dnes mám žltý výtok bez iných príznakov a ešte ma trochu bolí brucho, ako keď mám dostať MS. Neviete čo to môže byť? 🤔

Ďakujem Vám 🙂🙋🏻‍♀️

klaudia_kaja
19. sep 2019

Ver tomu, ale 4 dni po ovulke sa nemôže diať.. a čo tak si počkať do menzesu? Bolesť práveže môže značiť ovulaciu ale aj iný problém...

zdenkatv3
19. sep 2019

@kittyna5 moze to byt aj prichadzajuca ms, ja mam vzdy cca dva tyzdne pred ms uz vytok, ale nie zlty, pockaj do ms a potom chod k dr 🙂

jana_vaj
19. sep 2019

To neviem či by si už 4 dni po ovulke mala nejaké príznaky ale aj tak budeš musieť počkať do ms, tu ti nikto nevie povedať 🙂 Uvidíš, možno motky vystrelila, budem držať palce

kulumulu123
19. sep 2019

@kittyna5 zlty ci nazelenaly vytok je takmer 99% infekcia. Navstiv lekara ten ti povie na isto

kittyna5
autor
20. sep 2019

@kulumulu123 každý mesiac mám pred MS taký výtok a pokiaľ nie sú pri ňom žiadne iné problémy infekcia to nie je 🙂 ale ďakujem za radu každopádne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre