Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

rybca
13. máj 2008

Ahojte dievcata..🙂

google
autor
13. máj 2008

helou rybik 😉

rybca
13. máj 2008

Goog - ako sa mas?..🙂

google
autor
13. máj 2008

rybca keby bolo lepsie tak uz nevydrzim...

rybca
13. máj 2008

🙂) teraz neviem ci to myslis ironicky, alebo ti je fakt tak super..🙂)) dnes mi to vobec nemysli..🙂))

giovannajana
13. máj 2008

goog, aj ja ti držím palce, onedlho testuješ 🙂 ináč, máme sa podobne 😵

ahoj rybička 🙂

horajda
13. máj 2008

ahoj googli a rybca 🙂

gio,dobre az sa cudujem,ze ci je vse oki,zase stresujem,som ale koza!!!ale nie nemam brusko este tak to preto. ale idem buduci stvrtok mojemu dokimu na SK tak sa tesim zavalim ho otazkami az sa bude cudovat !!!!

rybca
13. máj 2008

hori a tam si uz bola u doktora?

cukruska1920
13. máj 2008

Ahoj....mozem sa pridat.... 😎

horajda
13. máj 2008

bola rybca sak mam tu fotecku od nich a bola som aj na krvicke a vsetkych moznych vysetreniach 🙂

google
autor
13. máj 2008

gio no u mna to na testovanie zdaleka nebude... jednak sme sa netrafili a jednak totalne skacu teploty. ale nevadi 🙂

kaboca
13. máj 2008

ahojky babulky...
davno som nebola na MK...dufam, ze sa mate dobre...ja som dnes bola u dokiho (konecne mam aj tehu preukaz..ultrazvuk mi nerobil, vraj az o mesiac...posledny bol v 12tt 😒 😒
zobral mi krv na geneticke vysetrenia, downow syndrom, raztepy atd. o tyzden mam volat o vysledky...PN mi neprerusil, takze dalsi mesiac som doma...ale nejak mi to extra ani neprekaza 😀
zabudla som si doma notebook, tak sa sem tam pripojim len vecer cez manzelov...ale rada si vas precitam... 🙂

paaaaa

janino
13. máj 2008

ahoj kabi 🙂

držím palčeky aby všetky vyšetrenia dopadli ok...a keď si domka, tak sa šetri.... 😵 😵

giovannajana
14. máj 2008

ahojte sloníčatká 😉 Kde ste všetky? 😕

horajda
14. máj 2008

ja som tu 🙂 caf gio

giovannajana
14. máj 2008

😉 😉 😉

giovannajana
14. máj 2008

hori, ešte si tu?

horajda
14. máj 2008

som jaska,ako sa mas dnesny dnicek krasny

horajda
14. máj 2008

v robote je straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna nuda,no hroza

giovannajana
14. máj 2008

v robote nič moc, ale poobede sa teším, lebo ideme s Alenkou pozrieť kamoškine bábätko. Staršieho má o 3 dni staršieho od mojej a keď bolo malí, kočíkovali sme spolu ešte s jednou, ktorej syn je zas o 3 dni mladší od Alenky (aj tá je už tehuľka). To boli super časy...

horajda
14. máj 2008

tak to mas super program poobede, neboj este zazijes to kocikovanie coskoro!!!

giovannajana
14. máj 2008

no, včera som sa tak vytešovala z tých vecičiek, čo som mu nakúpila... Ešte musíme ísť kúpiť nejakú hračku, lebo malej som sľúbila, že mu môže sama nejakú vybrať 🙂

v práci už vedia, že si tehuľka?

horajda
14. máj 2008

a co si mu nakupila?

nevedia este, az ked sa vratim z domu t. j o dva tyzdne...

giovannajana
14. máj 2008

kúpila som mu takú modro-béžovú súpravičku na leto (tričko a kraťasky) s motívom pirátov a k tomu ponožtičky. Bude v tom zlatý 😉 Už o 15 minút končím 🙂 🙂 🙂

anjelinka
15. máj 2008

Ahojte, kde ste vsetky? Nejako to tu ziva prazdnotou, sa mi to nepaci... 🙂 🙂 🙂

horajda
15. máj 2008

no anjelik to asi tym ze tu ty nie si!

anjelinka
15. máj 2008

horajdik, ahojky moja. cez den nestiham a vecer tu uz nikto nie je. ako sa mi mas?

horajda
15. máj 2008

no skoda,nam velmi velmi chybas, ty sa pochval!!!Uz pracujes anjelik?

ja sa mam fajne, buduci tyzden ideme domkov a ideme aj mojemu dokimu pozriet sa na naseho drobceka neviem sa dockat!inac unava presla,tak som happy,musim si davat vacsi pozor lebo niekedy zabudnem ze som aj tehu 😀

rybca
15. máj 2008

Ahojte..🙂

horajda
15. máj 2008

ahoj rybca tuto skoro nik nie je iba teda ja sama ☹ ako sa mas?ty nas smejko?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre