Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

mihanka
19. máj 2008

...........TTT......TTT....
........TTTTT...TTTTT....
.....TTTTTTTTTTTTTTT...
.......TTTTTTTTTTTTT....
..........TTTTTTTTTT....
............TTTTTTTT....
..............TTTTTT....
................TTTT....
...................T...

ahojte, ako sa vam dari??? sup sem grafiky, nech sa pokocham... 😵 😵

alex
19. máj 2008

halooo, halooo, konečne fungujeme, tak kde steee 😕

mirip
19. máj 2008

ahoj ja som tu

alex
19. máj 2008

normálne som mala dnes absťáky keď nešiel koník. Tak mi to chýbalo sem aspoň trošičku nakuknúť.

mirip
19. máj 2008

mne to nechýbalo, nechodím sem často

alex
19. máj 2008

ja skoro každý deň, aj keď niekedy len čítam a pozerám fotky, ale musím nakuknúť.

mirip
19. máj 2008

to som robila aj ja a potom som si jedného dňa poveddala dosť ked oddych od koníka tak taký ako má byť a nenakúkať a............ výsledok mám sa lepšie

alex
19. máj 2008

tak to je dobre, ak sa máš lepšie. Na mňa to práveže pôsobí lepšie, keď som tu a môžem sa podeliť so svojimi trápeniami s kočkami tu.

mirip
19. máj 2008

u mna to bolo zo začiatku tak ako u teba ale potom sa to otočilo a mávala som depky

alex
19. máj 2008

ja som taký veselý človek, nedepkujem, verím, že sa nám to podarí a otehotniem a to ma drží v dobrej nálade.
Dnes sa mi snívalo, že som si robila testík a bol pozitívny, juuuj, keby to tak pravda bola 😵

mirip
19. máj 2008

ja mám doma posledné dva testy a tie nepoužijem až potom ked tam budú //, no alex keby si absolvovala hromadu vyšetrení a aj liečbu tak by si depkovala aj ty ked sa objaví nejaká nová tehula ktorej sa to podarí na prvý druhý šup a ty to nie si

alex
19. máj 2008

mirip my sa už snažíme tiež veľmi dlho. Ja to tu v snažilkách ťahám už od 11-tky a poviem ti, že sa tu vystriedalo veeeľa kočiek, len ja som tu stále.

rybca
19. máj 2008

Ahojte....🙂

mirip
19. máj 2008

no ja som objavila túto stránku až pri snažilkách 18 a ked som sa liečila na endometriozu a tiež sa snažím doooooooosť dlho a je mi na grc z báb ktoré sa snažia 2-3mesiace a božekajú a horekujú že sa nedarí

alex
19. máj 2008

mirip, no čo ti poviem, pre každú kočku čo chce bábo, je každý nevydarený cyklus trápením. Jasné, že my, čo sa snažíme už rok-y, je to horšie, ale skamané sme všetky.

Idem ja von, večer nakuknem.

mirip
19. máj 2008

ahoj rybča papa alex

mirip
19. máj 2008

ste tu ešte niekto?

mirip
19. máj 2008

Halooooooooooooooooooooooooooo??????????????

alex
20. máj 2008

Dobré ránko, kde ste všetky??? 😕

nellie_
20. máj 2008

Ahojte babenky....fakt tu je akosi mrtvo... ☹ 😅

kaboca
20. máj 2008

ahojky dievcence...ako sa mate? co nove?

giovannajana
20. máj 2008

ahojte 😉 to tu naozaj nikto nie je? 😕

horajda
20. máj 2008

ja osm tu 🙂

horajda
20. máj 2008

ako sa mate dievcata?

alex
20. máj 2008

Ahoj hori, ty sa pochvál. U nás je dnes hnusné počasie.

horajda
20. máj 2008

ja sa mam supis zajtra idem domkov a ani mi nehovor ze je doma hnusne lebo budem smutna ☹

alex
20. máj 2008

hori nebuď smutná, budeš s rodinkou a určite uvidíš aj drobca na sone 😉

giovannajana
20. máj 2008

hori, keď prídeš ty, určite sa vyjasní 😉

horajda
20. máj 2008

uvidim,sak uz sa neviem dockat, zase mam pocity ze tam nie je dobra som,lebo ani brusko nemam,ale snad nas prekvapi a bude zase o nieco vacsi

giovannajana
20. máj 2008

ja som sa dnes konečne dokopala ku gynekologičke 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre