Druhý ružový sloník

google
22. apr 2008

Milé kamarátky snažilky, keďže sme dosiahli magických 10 000 príspevkov, zakladám ďalšie pokračovanie Ružového sloníka s prianím, aby nám všetkým priniesol tehulkovské brušká, krásne bábätká a utužovanie našich virtuálnych snažilkovských priateľstiev 🙂

giovannajana
26. máj 2008

ty sa pochváľ 😉 🙂

kaboca
26. máj 2008

breee ranko

giovannajana
26. máj 2008

íííííííííííí 🙂 čáááu

kaboca
26. máj 2008

caves giovííííí...ako sa mas?

giovannajana
26. máj 2008

tak rôzne ... cez víkend som stretla spolužiačku zo strednej. Býva neďaleko. Má tretie bábo. To už je minimálne tretia... Ja neviem... ten náš bocian je buď opitý, alebo dezorientovaný. V okruhu 500 metrov sa rodia tretie deti a nám nevie trafiť ani to druhé... 😒

kaboca
26. máj 2008

giov bola si u dokiho? pamatam si, ze si pisala minule, ze si sama vysadila duphaston...nepredpisal ti ho znovu?

alex
26. máj 2008

Ahojte 🙂

giovannajana
26. máj 2008

kabi, bola som minulý utorok. Duphaston mi teraz nepredpísala. Mám počkať mrchu a ide mi robiť HP. Potom sa uvidí.

ahoj alex 🙂

kaboca
26. máj 2008

tak to je super, ze sa to zacalo riesit..drzim palce, aby sa pricina nasla a samozrejme aby sa to bez problemov vyriesilo
ahooooj alex...ake bolo stretko s mihan??? cvirikali vrabce 🙂

alex
26. máj 2008

kaboc, no teeeda, ty vieš o všetkom 😉
Dobre bolo, sme si pokecali, ochytala som si bruško 😵 Som rada, že sme sa videli a rozprávali live, nie len takto cez písmenká 🙂

giovannajana
26. máj 2008

alex, ty si bola v BB, alebo mihi v BA?

alex
26. máj 2008

Mihan bola v BA aj s manželom. Stretli sme sa u Julovej, to je bývalá snažilka, dnes už maminka krásnej 5 mesačnej dcérky Terezky.

kaboca
26. máj 2008

alex 😉 😉 😉
nefotili ste sa? aka je mala Terezka?

giovannajana
26. máj 2008

to je super. Ja sa v lete chystám do BB, tak ak nebudem príliš vystresovaná, ozvem sa jej 🙂

alex
26. máj 2008

kabi fotil nás julovej manželík, tak keď budú niekde foto, upozorním na ne.
Malá je hrozne zlatučká a šikovná a dobručká. Skoro vôbec neplačkala, len sa na nás krásne usmievala a rozprávala sa s nami 😵

anjelinka
26. máj 2008

Ahojte baby,

ako sa mame? Konecne to tu trochu zije.

Mne sa stikuta uz dobru hodinu, aj som vodu pila, aj dych zadrziavala, nie a nie prestat. 🙄 🙄 🙄

alex
26. máj 2008

Anjelinka, stačí si len spomenúť na toho, kto ťa spomína 😉

anjelinka
26. máj 2008

Alex, keby som tak vedela kto, som snad pospominala na kazdeho, kto by na mna nieco mal 😀 😠

alex
26. máj 2008

Tak ťa potom musí niekto poriadne nastrašiť 😉

anjelinka
26. máj 2008

Som doma sama 😀 , ale uz akosi uticha...nech to nezarieknem..

anjelinka
26. máj 2008

Alexi, minule som rozmyslala, ze o babulinke som nic nepocula. Nevies, ako sa s malinkou maju???

giovannajana
26. máj 2008

ahoj anjelik 🙂 keď čkanie neprestáva, povedz si: ... aj tak vás mám všetkých rada 😉

anjelinka
26. máj 2008

giovka, ahojky moja 😉 To ano, ako som tu napisala, tak to prestalo 😀 , konecne, lebo uz som nevedela, co robit, tak z nicoho nic to prislo. Ako sa mavas?

alex
26. máj 2008

Anjelinka babulinka sa má dobre, maličká je krásnučká a veľmi dobručká. Stále len spinká. Takže spánkový deficit nemajú. Pôrod bol vraj v pohode, že si nemôže sťažovať.

anjelinka
26. máj 2008

Alexi, to som rada, ze su v ok. Uz si malinku videla aj "live"? 😉

alex
26. máj 2008

Ešte nie, ale už sme dohodnuté, že keď budú kočíkovať v okolí, tak sa ozve, lebo my nebývame od seba ďaleko.
Takže čoskoro už ju uvidím a pokecám s babuli.

giovannajana
26. máj 2008

anjelik, mám sa zmiešane. Prečítaj si vyššie...

kaboca
26. máj 2008

ahoj anjelinka...ako sa mas moja?
baby ozi a co je s googiii? uz davno som o nej nic nepocula

giovannajana
26. máj 2008

googi si asi len dáva pauzu od koníka. Niekedy je to psychicky dosť náročné, keď tu všetky tehotniete... Fakt blbý pocit. Naozaj ako som písala, napríklad okolo nášho bytu v okruhu cca 500 m porodili 3 známe tretie dieťa, všetky neplánovane...

anjelinka
26. máj 2008

Ahoj kabocka, ako sa mi mas? Ja sa mam asi tak, ze v stredu idem na endo, vysledky vraj neboli dobre, ale ako som pochopila, tak nie z veci otehotnenia, ale vseobecne stitnej zlazy, ze musim na nu brat lieky, uvidime.

Alex, tak ked s nou budes, pozdravuj ju, ze sa nam blizi uz "bavlnena svadba" 😀 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre